(0:0)
Zakończony
Korona Kielce
komentarz

Piast Gliwice zbliżył się do Lecha Poznań i wciąż może myśleć o pucharach. Korona w dalszym ciągu nie jest pewna utrzymania.

2
1
2
90+5'

Jeszcze korner dla kielczan. Ciekawie, ciekawie!

7
5
3
1
5
90+4'

Już wszystko jasne. Gol uznany i pogramy jeszcze ok. 120 sekund.

6
3
1
3
90+2'

Jeszcze mamy VAR. Sędzia sprawdza czy nie doszło przed bramką do złamania przepisów. Był spalony czy nie?

3
2
1
3
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcus Godinho. Asystował mu Adrian Danek. Jeszcze może być ciekawie w Glwicach! W zamieszaniu z okolic linii pola karnego uderzał Danek. Piłka odbiła się jeszcze od Godinho i przy słupku wpadła do bramki! 2:1!

7
4
1
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
1
90'
ŻÓŁTA KARTKA
1
1
1
89'

Korona pragnie jeszcze coś skonstruować, jednak kielczanom w piątek niewiele wychodzi.

1
1
1
2
2
87'
ZMIANA
87'
ZMIANA
85'

Przerwa w grze. Urazu doznał Holubek, ale za moment obrońca wróci do gry.

1
1
1
84'

W końcu próba ofensywna kielczan. Strzał z dystansu Trojaka poszybował wysoko ponad bramką Placha.

1
81'

Ameyaw w pole karne do Felixa, ten jednak nie był w stanie dojść do piłki i głową wbić jej do bramki z sześciu metrów.

3
3
1
1
79'

Strata kielczan, szybkie wyjście Piasta, ale wszystko, co dobre zakończyło się w okolicach pola karnego.

2
2
1
78'
ZMIANA
75'

Uderzenie Chrapka z ok. 16 metrów. Piłka poszybowała kilka metrów obok słupka.

2
3
1
2
1
74'
ZMIANA
74'
ZMIANA
72'

Dwie bramki przewagi Piasta i wciąż gospodarze dominują. Korona nie potrafi odpowiedzieć gospodarzom.

5
1
1
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michael Ameyaw. Asystował mu Jakub Czerwiński. I już raczej mecz mamy zamknięty! Dalekie dogranie Czerwińskiego, Ameyaw przepchnął Trojaka, zdołał odwrócić się i uderzyć z ok. 16 metrów pod poprzeczkę. Zapytowski w tej sytuacji powinien zrobić więcej! 2:0!

7
3
2
4
3
68'
3
1
3
1
1
67'

Kolejna ciekawa akcja Piasta. Jednak przekombinowali gracze z Gliwic i piłka opuściła boisko.

3
2
2
1
1
64'

Piast prowadzi i szuka kolejnych trafień, Korona sporadycznie wyprowadza kontry. Plach nie ma zbyt wiele pracy.

2
2
1
3
3
61'

Mocny strzał oddał Wilczek, piłka poszybowała kilka metrów ponad bramką.

2
60'

Szarżował Ameyaw, piłka minęła już obrońcę, ale nie doszedł do niej żaden z graczy Piasta.

1
1
2
59'
ZMIANA
59'

Przerwa w grze. W Koronie będzie musiało dojść do zmiany. Urazu doznał Nono.

1
1
1
58'

Korona przegrywa i już nie ma czego bronić. Mecz powinien nabrać rumieńców.

1
2
1
1
1
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arkadiusz Pyrka. Asystował mu Michael Ameyaw. Cóż za gol! Zamieszanie w polu karnym kielczan. W końcu do piłki dopadł Pyrka i potężnym strzałem z woleja z pola karnego pokonał Zapytowskiego! 1:0!

6
3
3
4
8
53'

Szykawka po lewej stronie, dośrodkowanie zewnętrzną częścią stopy, ale nikt do piłki w polu karnym dojść nie był w stanie.

3
1
2
2
50'

Żwawiej starają się poruszać piłkarze po zmianie stron. Oby tak pozostało!

1
1
1
47'

Wilczek do Tomasiewicza, a ten w sytuacji sam na sam uderzył obok bramki! To powinien być gol!