(1:1)
Zakończony
Miedź Legnica
90+5'

Nemanja Mijusković znalazł się w dobrej sytuacji i skierował piłkę do bramki Pogoni. Był jednak na spalonym! Gol nie został uznany!

2
1
1
3
3
90+3'

Na bramkę Pogoni strzelał Hubert Matynia. To było jednak uderzenie niecelne.

17
12
3
5
8
90'

Doliczone cztery minuty.

7
3
4
3
13
89'

Z dystansu niecelnie nad bramką Miedzi Legnica strzelał Alexander Gorgon.

11
5
5
5
8
90'
1
1
2
4
10
88'
1
1
2
3
3
85'

Pogoń stara się szanować piłkę i długo się przy niej utrzymywać.

10
6
3
2
4
81'

Miedź rozgrywa piłkę na połowie Pogoni Szczecin.

4
2
1
3
11
77'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Ogromne zamieszanie tuż przed bramką Miedzi Legnica. Ostatecznie z kilku metrów strzelał Leonardo Koutris. Piłka odbiła się Huberta Matyni i wpadła do bramki. Pogoń prowadzi 3:2!

32
22
4
9
13
76'
75'
75'
73'

Doczekał się Kamil Drygas! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkarz Miedzi oddał strzał głową, piłka odbiła się od jednego z zawodników Pogoni i wpadła do bramki. Remis 2:2!

20
9
2
10
25
71'

Miedź stara się atakować. Zza pola karnego strzelał Chuca, ale został zablokowany.

2
4
1
5
68'

Piłka w bramce Pogoni po strzale Drygasa, ale był spalony i gol nie został uznany.

18
11
5
7
15
65'

Kamil Grosicki bardzo pewnie wykorzystał "jedenastkę". Pogoń prowadzi z Miedzią 2:1.

52
20
4
8
13
64'
14
7
2
6
63'

Rzut karny dla Pogoni! Jeden z zawodników Miedzi faulował Wahana Biczachczjana, który wyprowadził świetną akcję z Kamilem Grosickim.

28
8
1
5
9
62'
1
61'
61'
61'

Zbyt mocno w pole karne Miedzi zagrywał Wahan Biczachczjan. Piłka wyleciała poza boisko.

3
1
2
5
58'

Wahan Biczachczjan groźnie zagrywał piłkę z rzutu wolnego. Zawodnicy Miedzi zdołali ją wybić.

4
2
2
56'

Pogoń atakuje i szuka okazji na gola. Gospodarze podkręcają tempo swoich akcji,

12
2
1
53'
52'
6
2
1
1
2
49'

Zanosiło się na groźną akcję Pogoni. Zabrakło jednak dokładności w rozegraniu.

8
2
1
3
3
czas Druga połowa
46'
46'
45+4'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Miedzi. Mateusz Abramowicz złapał piłkę po dośrodkowaniu Kamila Grosickiego.

5
4
2
3
7
45+3'

Będzie rzut wolny dla Pogoni. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Miedzi.

8
2
1
2
3
45'

5
3
3
2
2
45'

Pontus Almqvist tym razem zdecydował się na strzał z około 18 metrów, ale to było uderzenie niecelne.

10
4
1
2
1
42'

Gol! Strzelił Damian Dąbrowski. Asystował mu Pontus Almqvist.

1:1! Pontus Almqvist zagrał do Damiana Dąbrowskiego, a ten oddał celny strzał zza pola karnego.

40
16
6
9
13
40'

Pogoń gości w polu karnym Miedzi, ale gospodarzom brakuje wykończenia akcji.

6
4
2
1
3
37'

Miedź groźnie atakuje. Przed chwilą ciekawe dośrodkowanie przed bramkę, a piłkę w ostatniej chwili wybił Leonardo Koutris.

4
2
1
2
4
35'

Bardzo mocny, ale i niecelny strzał z dystansu oddał Leonardo Koutris.

4
1
1
1
4
34'

Kamil Grosicki strzelał z pola karnego. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

9
4
2
3
2
33'

Ładne, aczkolwiek minimalnie niecelne uderzenie na bramkę Pogoni Szczecin.

3
1
1
8
30'

Z rzutu wolnego zza pola karnego strzelał Kamil Grosicki. Piłka trafiła w mur.

4
3
2
4
8
29'

Będzie rzut wolny dla Pogoni. Dobra okazja na uderzenie na bramkę Miedzi.

17
6
1
3
29'
12
7
1
2
5
27'

Gol uznany, Miedź prowadzi 1:0.

19
11
5
6
20
26'

Gol! Strzelił Chuca. Asystował mu Olaf Kobacki.

Szybka akcja Miedzi i gol dla gości! Kamil Drygas podał do Kobackiego, a ten w polu karnym odegrał do Chuki. Ten skierował piłkę do siatki. Będzie jednak analiza VAR, czy w tej akcji Miedzi nie było spalonego.

18
10
6
11
24
25'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Dante Stipica znakomicie obronił uderzenie z rzutu karnego Kamila Drygasa!

20
15
2
8
10
23'

Rzut karny dla Miedzi! Sędzia uznał, że Danijel Loncar faulował Tronta.

9
5
1
3
12
24'
4
4
3
3
10
22'

Trwa analiza VAR. Sędzia sprawdza, czy w polu karnym Pogoni faulowany przez Loncara nie był Damian Tront.

5
3
2
4
4
23'
1
1
21'

Blisko o gola dla Miedzi! Dobrze w polu karnym Pogoni dryblował Olaf Kobacki, który ostatecznie strzelał z kilku metrów. Znakomicie obronił Dante Stipica.

2
1
4
18'

Groźna, zespołowa akcja Pogoni Szczecin. Zabrakło jednak strzału - gospodarze wywalczyli rzut rożny.

11
6
2
2
3
16'

Tym razem na bramkę Miedzi strzelał Mateusz Łęgowski. Uderzenie zza pola karnego, ale Mateusz Abramowicz nie dał się zaskoczyć.

8
5
2
2
3
15'

Kamil Grosicki strzelał z pola karnego. Uderzenie było jednak niecelne.

8
7
6
7
9
14'

Szczecinianie spokojnie wymieniają podania na własnej połowie boiska.

7
3
1
3
12'

Wracamy do gry.

9
6
1
1
1
10'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Miedzi.

2
4
7
2
2
9'

W odpowiedzi zza pola karnego Miedzi niecelnie przymierzył Wahan Biczachczjan.

4
2
2
5
6
6'

Z dystansu niecelnie strzelał Jurich Carolina. Piłka przeleciała daleko od bramki Pogoni.

4
6
3
1
4
3'

Pogoń zaatakowała od początku meczu. Dwa dośrodkowania w pole karne Miedzi, ale goście zdołali wybić piłkę.