GKS Tychy. Schodzi: Daniel Rumin. Wchodzi: Patryk Mikita.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Czyżycki za niesportowe zachowanie.

70'

Gol! Strzelił Mateusz Czyżycki. Asystował mu Krzysztof Wołkowicz.

Tyszanie rozpędzili się i nie przypominają niemrawego zespołu z początku meczu. W 70. minucie Mateusz Czyżycki strzelił na 3:1 po kolejnym dograniu Krzysztofa Wołkowicza.

68'

Biała Gwiazda musi gonić przeciwnika, a czasu pozostaje niewiele.

2
66'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Fernandez za ostre przewinienie.

4
3
1
2
58'

Gol! Strzelił Daniel Rumin. Asystował mu Krzysztof Wołkowicz.

W 58. minucie GKS był już na prowadzeniu, a to zasługa wcześniej nieskutecznego Daniela Rumina. Napastnik tyszan w pierwszej połowie nie wykorzystał dwóch świetnych sytuacji podbramkowych, ale poprawił się po przerwie i spożytkował dogranie Krzysztofa Wołkowicza.

55'
52'

Luis Fernandez oddał niecelne uderzenie i tylko postraszył nim Adriana Kostrzewskiego. Wiślakom nie udało się odzyskać prowadzenia, które stracili w kuriozalnych okolicznościach krótko przed przerwą.

1
1
1
50'

Mikołaj Biegański interweniował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

3
1
1
1
48'

Skutecznie w obronie interweniował Adi Mehremić i nie pozwolił na przeprowadzenie groźnego ataku tyszanom.

4
1
2
2
2
czas Druga połowa
46'

GKS Tychy. Schodzi: Krzysztof Machowski. Wchodzi: Natan Dziegielewski.

komentarz

Wisła Kraków była na prowadzeniu w pierwszej połowie meczu. Luis Fernandez pokonał Adriana Kostrzewskiego płaskim uderzeniem z rzutu karnego podyktowanego za przewinienie Krzysztofa Wołkowicza na Bartoszu Jarochu. GKS Tychy doprowadził do remisu w 44. minucie i pomogło w tym gospodarzom samobójcze trafienie Michała Żyry.

9
7
6
5
6
45'

Doliczone pięć minut.

7
7
7
7
8
44'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Michał Żyro.

Wisła nie nacieszyła się prowadzeniem i w 44. minucie padła kuriozalna bramka na 1:1. Michał Żyro skierował piłkę za kołnierz własnego golkipera. Nie kontrolował on sytuacji dookoła siebie i po dalekim wrzucie z autu zderzył się pechowo z Ivanem Jeliciem Baltą.

15
17
9
19
36
40'

Bartosz Jaroch główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką w bramce Adriana Kostrzewskiego.

5
5
4
6
6
39'

Przerwa spowodowana zadymieniem stadionu.

3
3
1
1
2
36'

Gol! Strzelił Luis Fernandez.

W 36. minucie Wisła strzeliła gola na 1:0 i tym samym potwierdziła przewagę. Luis Fernandez strzelił spokojnie po ziemi z rzutu karnego podyktowanego za przewinienie Krzysztofa Wołkowicza na Bartoszu Jarochu. Sędzia obejrzał powtórki i gwizdnął po tym jak Wołkowicz powalił przeciwnika przedramieniem.

38
27
4
5
7
35'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Wołkowicz za sprokurowanie jedenastki.

10
6
3
2
4
34'

Luis Fernandez będzie strzelać z rzutu karnego!

5
2
1
2
1
33'

Sędziowie oglądają uderzenie łokciem Krzysztofa Wołkowicza w twarz Bartosza Jarocha.

5
3
2
1
1
32'

Akcja indywidualna Luisa Fernandeza. Rozwinął on wysoką prędkość na lewej stronie boiska, ale dośrodkowaniem trafił prosto w ustawionego w obronie Petra Buchtę.

2
1
2
1
1
30'

Gra w ostatnich minutach wyrównała się. Ponadto kibice w Tychach oglądają festiwal stałych fragmentów gry, ponieważ mnożą się przewinienia, a do rzutów wolnych, dochodzą rzuty rożne.

1
2
28'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Jelić Balta za przewinienie w centrum boiska.

1
1
9
26'

Dominik Nowak w tym meczu z klubowej czapce i wygląda na mocno zdenerwowanego.

1
2
24'

Korner dla gospodarzy po wymianie podań na prawej stronie boiska. Ponownie za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Krzysztof Wołkowicz. Raz jeszcze dostarczył piłkę Danielowi Ruminowi, którego sytuacyjne uderzenie z bliska zostało zatrzymane przez Mikołaja Biegańskiego.

1
2
2
20'

Po raz pierwszy zapachniało niebezpieczeństwem dla Mikołaja Biegańskiego. GKS Tychy zagroził Wiślakom rozegraniem rzutu wolnego. Daniel Rumin oddał przypadkowe uderzenie po wrzutce Krzysztofa Wołkowicza.

1
3
18'

Wyraźna przewaga Wiślaków w posiadaniu piłki.

1
3
16'

W 16. minucie ponownie zapachniało prowadzeniem przeważających gości. Bartosz Jaroch nie dał się powstrzymać Krzysztofowi Wołkowiczowi i oddał uderzenie z nietypowej pozycji. Niezła próba, ale na posterunku był ponownie rozgrzany już Adrian Kostrzewski.

1
2
1
1
13'

Dla odmiany szansa na zagrożenie Wiślakom z rzutu wolnego. Faulowany był Krzysztof Machowski. Krzysztof Wołkowicz wziął głęboki oddech przed oddaniem swojego strzału, ale nie pomogło to w ominięciu muru. Dobitka była jeszcze bardziej katastrofalnej jakości.

1
10'

Szansa na ponowne zagrożenie gospodarzom ze stałego fragmentu gry. Tym razem bezpardonowe przewinienie Dominika Połapa na Mateuszu Młyńskim w pobliżu linii bocznej boiska. Po ostrym dośrodkowaniu interweniował na przedpolu Adrian Kostrzewski.

1
1
7'

Uderzenie Michała Żyry zza pola karnego okazało się niedokładne.

1
1
1
1
4'

Pierwsza szansa na gola była Wiślaków i powstała po rozegraniu rzutu rożnego. Gracze z województwa małopolskiego mieli dużo miejsca i swobodnie wymienili podania wewnątrz pola karnego przeciwnika. Piłka trafiła od Momo Cisse do Mateusza Młyńskiego, a ten sprawdził mocnym strzałem Adriana Kostrzewskiego.

1
1
3'

Na początku spotkania tyszanie spokojnie wymienili podania i dali do zrozumienia swoim przeciwnikom, że nie zamierzają chować się przed nimi na własnej połowie boiska. GKS miał nawet możliwość zagrożenia Mikołajowi Biegańskiemu szybkim atakiem.

1
2'

Gospodarze w zielonych koszulkach, czarnych spodenkach, a także czerwonych getrach. Z kolei drużyna z Krakowa w czerwonych koszulkach, a także białych spodenkach oraz getrach.