1
1
8
87'

Kradną cenne sekundy gracze Stali. Denerwują się piłkarze Wisły, ale niewiele potrafią na to poradzić.

4
1
1
9
74'
84'

Minuty płyną, Stal ma wszystko pod kontrolą. Wisła nie potrafi znaleźć sposobu na zagrożenie beniaminkowi.

3
2
1
5
78'

Kolejna dobra interwencja Biegańskiego, który obronił strzał jednego z graczy Stali.

1
1
76'

Jak to nie wpadło? Po podaniu Michalika z bliska uderzał Prokić, ale spudłował!

1
2
74'

Piłka znalazła się w bramce Wisły po strzale Oleksego. Po analizie VAR sędzia gola anulował.

1
3
3
74'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Bartosz Talar #18
1
1
74'
72'

Wisła nie potrafi zagrozić Stali. Rzeszowianie mecz mają pod kontrolą.

1
1
1
69'
1
1
1
68'
Kacper Piatek #20
1
64'

Pierwsza próba od dłuższego czasu krakowian. Strzał Żyry był jednak niecelny.

1
1
1
61'
1
1
2
59'

Stal szuka kolejnego gola. Z dystansu kropnął Michalik. Biegański popisał się świetną interwencją!

2
1
58'
57'

Gol! Strzelił Damian Michalik. Zamieszanie w polu karnym krakowian. Najsprytniejszy w sytuacji był Michalik, który zdobył swojego drugiego gola w spotkaniu. 2:1!

9
5
3
6
55'

Krakowianom zamarzył się rzut karny. W polu karnym runął Młyński. Sędzia nakazał grać dalej.

1
2
1
2
52'

Mamy uderzenie! Huknął z dystansu Rodado, bramkarz końcami palców sparował strzał.

4
2
2
49'

Do dogrania doszedł Wachowiak, jednak w bramkę nie trafił.

1
48'

Spokojnie w 2. połowę weszły obie drużyny. Przed momentem zaatakowała Biała Gwiazda, ale bez powodzenia.

1
2
czas Druga połowa
komentarz

Wisła prowadziła, ale niezbyt długo. W Rzeszowie po 1. połowie remis 1:1.

1
2
2
45'

Jeszcze 2 minuty gry przed nami.

1
1
43'

Spadło tempo meczu. Drużyny już marzą o przerwie.

1
1
41'

Stal uzyskała przewagę, gospodarze starają się znaleźć dziurę w obronie Wisły.

1
1
1
2
38'

Precyzyjnie dogrywał Michalik. Przed szansą na drugą bramkę dla Stali stanął Olejarka. Gracz z Rzeszowa jednak spudłował!

1
1
35'

Cały czas dobre tempo spotkania. Zespoły szukają kolejnych bramek.

1
30'

Dość ostro potraktowany Jaroch. Zawodnik Wisły potrzebuje chwili.

1
1
1
27'

Kolejna próba Żyry. Piłkę pewnie złapał Pęksa.

1
1
1
1
25'

Otwarte spotkanie w Rzeszowie. Akcja za akcję. Takie mecze lubimy. Czekamy na kolejne szanse.

2
22'

Gol! Strzelił Damian Michalik. Asystował mu Andreja Prokić. Krótko Wisła cieszyła się z prowadzenia. Kontra Stali 3 na 1. W końcowej fazie Prokić do Michalika, a ten do pustej bramki na 1:1!

6
3
1
4
9
20'

Sporo problemów rzeszowianom sprawia Żyro. Zawodnik Wisły ponownie jednak na spalonym.

1
1
3
17'

Ponownie cieszą się krakowianie. Tym razem przedwcześnie. Drugie trafienie Żyry nie zostało uznane. Wciąż Wisła prowadzi jedną bramką.

3
2
1
4
6
16'

Gol! Strzelił Michał Żyro. Stal była blisko gola, a trafiła Wisła! Żyro znalazł się w sytuacji sam na sam i zdobył gola. 0:1!

18
14
1
5
8
15'

A teraz mocny strzał oddał Michalik. Biegański uratował krakowian!

3
2
1
14'

Biegański uratował Wisłę! Najpierw przed szansą Małecki, po chwili Prokić! Gola jednak nie ma!

5
6
12'

Stal nie zamierza bronić się przed atakami Wisły. Rzeszowianie wolą sami dyktować warunki gry i do tego dążą.

1
2
9'

Pierwszy strzał w meczu. Do dośrodkowania doszedł Rodado, głową jednak przestrzelił.

1
7'

Talar szarżował, po chwili obronę Stali starał zaskoczyć Młyński. Bez powodzenia.

1
6'

Ruszyła Wisła Kraków. Goście starali się uruchomić Małeckiego. Ten jednak nie dał rady zabrać się z piłką.

3'

Poszukali szczęścia gracze Stali. Szybkie wyjście, ale akcja przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.