Fortuna I liga: 15. kolejka
22 paź 2022 17:30
komentarz

Ogromne emocje w Krakowie. Wisła grała od 40. minuty w dziesiątkę i zremisowała z Podbeskidziem 3:3.

4
3
3
1
90+4'
Podbeskidzie Bielsko-Biała
6
1
5
5
90+1'

Gol! Strzelił Krzysztof Drzazga. Asystował mu Jeppe Simonsen. A jednak mamy remis! Dośrodkował Simonsen, a pięknym strzałem głową popisał się Drzaga! 3:3!

33
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
1
1
7
89'

Faul Żyry i sędzi wyciągnął kartkę.

Wisła Kraków
2
86'

Gracze Wisły są coraz pierwszego od 20 sierpnia zwycięstwa w Fortuna I lidze.

8
2
2
83'

Z dystansu na strzał zdecydował się Hugi. Piłka minęła jednak bramkę.

2
2
85'
82'
81'

Gol! Strzelił Bartosz Jaroch. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego dość Jaroch skierował piłkę do bramki Podbeskidzia! 3:2!

27
10
2
3
4
80'

Wisła zaatakowała. Strzelał Rodado, Hiszpan jednak źle trafił w piłkę i szansa na trzeciego gola przepadła.

2
77'

Kolejna próba Bilińskiego. Tym razem Broda musiał interweniować.

2
1
1
1
75'

To już tylko kwadrans do końca meczu. Warunki gry dyktuje Podbeskidzie. Przed momentem strzelał Biliński, ale gola nie ma.

1
1
73'

Podbeskidzie doprowadziło do remisu, ale chce więcej. Górale w ataku.

3
1
2
2
70'

Gol! Strzelił Joan Roman. Asystował mu Yigit Emre Celtik. Rozmontowali obronę Wisły bielszczanie. Celtik zagrał do Romana, a ten pokonał Brodę! 2:2!

14
68'
68'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
63'

Gol! Strzelił Luis Fernandez. Asystował mu Dor Hugi. Błąd popełnił Milasius, Hugi po chwili zagrał do Fernandeza, a ten uderzył do bramki. Wisła w osłabieniu zdobyła drugą bramkę! 2:1!

18
10
2
3
5
62'

Przerwa w grze. Ucierpiał Łasicki. Zawodnik Wisły potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
61'

Rodado zdecydował się na strzał z ostrego kąta, Igonen zdołał skutecznie interweniować.

3
59'

Strzał z dystansu Jarocha. Z tej próby wyszło więcej śmiechu, niż pożytku. Tragiczne wykonanie.

1
2
57'

Wisła gra w osłabieniu, ale stara się nie oddawać jak na razie inicjatywy Podbeskidziu.

6
1
2
54'

Łasicki został ukarany za faul

2
1
1
54'

Do uderzenia doszedł Wypych. Strzał jednak nie znalazł drogi do bramki Wisły! Było blisko.

1
2
53'

Po stracie gola Podbeskidzie stara się wykorzystać grę w przewadze i atakuje.

1
50'

Gol! Strzelił Luis Fernandez. Fernandez w takich sytuacjach się nie myli. W Krakowie remis 1:1!

14
5
1
4
5
49'

Sędzia za faul ukarał gracz Podbeskidzia. Będzie rzut karny!

Ivaylo Markov #14
2
3
48'

Jeszcze mamy analizę VAR. Sędzia sprawdza czy w polu karnym Górali nie był faulowany Łasicki.

2
49'
1
48'

Po dograniu z rzutu rożnego uderzał Łasicki. Bramkarz gości zdołał obronić ten strzał.