Fortuna I liga: 18. kolejka
13 lis 2022 12:40
komentarz

Sandecja rundę zakończyła na ostatnim miejscu w Fortuna I lidze. Natomiast Wisła po raz kolejny mogła czuć ogromny niedosyt. Zima przy Reymonta wesoła nie będzie.

1
1
1
2
5
90+2'

Końcowe akordy gry. Tutaj już raczej nic się nie wydarzy.

2
3
1
2
3
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
1
1
1
88'

Jeszcze Wisła stara się atakować, czasu na ponowne wyjście na prowadzenie ma już niewiele.

1
1
2
86'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Ivan Jelić Balta. Dramat krakowian! Po dośrodkowaniu Balta wpakował piłkę do własnej bramki! 1:1!

Wisła Kraków
16
12
4
3
15
85'

Końcowa faza meczu. Wisła Kraków coraz bliżej trzech punktów, Sandeca nie potrafi poważniej zagrozić gościom.

2
2
1
1
83'
82'
Sandecja Nowy Sącz
1
2
78'

Sporo niedokładności w ostatnich minutach. Sandecja chcąc wyrównać musi zacząć ryzykować.

1
75'
2
2
2
3
75'

Kwadrans pozostał Sandecji na doprowadzenie do remisu. Nie jest to wykluczone.

2
3
3
72'
70'

Sandecja coraz bliżej remisu! Na bramkę uderzał Michal Piter-Bucko, ale przymierzył dokładnie tam, gdzie stał Broda!

2
2
2
68'

Uaktywnił się Chmiel, który dogrywał do Masa, a ten w wybornej sytuacji skiksował!

2
2
67'

W świetnej sytuacji znalazł się Chmiel, górą z opresji wyszedł Broda!

1
2
66'

Rodado powinien dać spokój krakowianom w końcowej fazie meczu. Zabrakło mu jednak spokoju. Strzał z pola karnego poszybował ponad bramką!

1
2
2
1
65'
1
1
2
63'

Kolejne minuty za nami, a Sandecja po przerwie poważniej Kamilowi Brodzie jeszcze nie zagroziła.

3
1
2
60'

Strzał Fernandeza z rzutu wolnego. Putnocky czujny w bramce i wybił piłkę na korner!

2
1
59'
59'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Bartosz Talar #18
2
59'
Kacper Skrobanski #75
1
59'
1
56'
K. Toporkiewicz #14
1
55'

Łasicki cały czas ma problemy. Będzie konieczna zmiana?

52'

Piłkarze Sandecji jak na razie niewiele potrafią zdziałać w ofensywie. Czasu na wyrównanie jednak jeszcze mają dość dużo.

1
2
1
1
52'
1
2
50'

Przerwa w grze. Problemy ze zdrowiem zgłasza Łasicki.

3
2
1
2
47'

Do dogrania z rzutu wolnego doszedł Łąsicki, uderzył jednak niecelnie.

czas Druga połowa
komentarz

Zasłużone prowadzenie Wisły w Niepołomicach z Sandecją.

8
4
45'

Groźny strzał Chmiela. Na szczęście dla Brody zawodnikowi Sandecji zabrakło precyzji.

1
42'

Trochę niepewna defensywa krakowian. Piłka odbita od Falla, ale nie zmierzała w kierunku bramki Wisły.

41'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Z przebiegu 1. połowy zadowolona może być Wisła. Sandecja jak na razie dość bezzębna.

1
1
38'

Po rzucie wolnym piłka trafiła do Fernandeza, który jednak uderzył niecelnie.

1
36'

Powinno być 2:0 dla Wisły! Zagranie do Moltenisa, ten jednak w wybornej sytuacji w bramkę nie trafił!

3
2
2
4
36'

Z boiska wieje nudą. Wisła prowadzi, Sandecja przegrywa. Wydaje się, że wszyscy są zadowoleni.

1
2
34'

Spokojne tempo gry. Sandecja nie jest w stanie zepchnąć gości do defensywy.

34'
1
1
1
31'

Walski ponownie poszukał szczęścia, ale kolejny raz piłka nie pofrunęła w światło bramki.

29'

Wisła po objęciu prowadzenia nie kwapi się do ataku. Goście mają mecz pod kontrolą.

26'

Trochę otrząsnęli się gospodarze. Strzał oddał Walski, ale do ideału było dość daleko.

23'

Ciekawa akcja krakowian, dogranie do Jarocha. Ten jednak uderzył niecelnie.

1
2
20'

Wisła Kraków zadała cios i czeka na to, co zrobi Sandecja. Pomysły drużyny z Nowego Sącza na odniesienie zwycięstwa skończyły się wyraźnie w czwartkowy wieczór.

4
3
1
1
2
17'

Gol! Strzelił Igor Łasicki. Wisła wyszła na prowadzenie! Po rzucie rożnym piłkarze Sandecji nie potrafili wybić piłki, dopadł do niej Łasicki i wpakował do siatki! 0:1!

20
15
5
2
4
15'

Kwadrans za nami. Żadna z drużyn nie potrafi uzyskać wyraźnej przewagi. Więcej z gry mają krakowianie.

1
1
1
12'

Jest odpowiedź Sandecji! Groźny strzał Chmiela, Broda zachował czujność i sparował piłkę na korner!

2
11'

Niedokładne rozegranie akcji przez Sandecję. Piłka dotarła do Moltenisa, strzał defensora był jednak niecelnie. Aktywniejsza i konkretniejsza z przodu jest w ostatnich minutach Wisła.

2
8'

Kolejna próba krakowian. Szczęścia poszukał Fernandez, ale także niecelnie.

1
1
7'

Strzał z ok. 25 metrów oddał Wachowiak. Piłka poszybowała obok bramki Putnockiego.

1
5'

Od początku czujny na przedpolu musi być Broda. Bramkarz Wisły w krótkim czasie wyłapał dwie wrzutki w pole karne.

3'

Pierwsze minuty za nami. Szybciej stara się grać Sandecja. Wisła dość spokojnie weszła w mecz.

czas Start meczu
12:17

Mecz poprowadzi Leszek Lewandowski (Zabrze).