Resovia
90+4'

Ostatnie ataki w meczu.

90+2'

Była jeszcze szansa na poderwanie publiczności z miejsc w doliczonym czasie, ale uderzenie Luisa Fernandeza okazało się niedokładne.

2
1
1
90'

Doliczone sześć minut.

1
1
89'
89'

Wisła Kraków. Schodzi: Kacper Duda. Wchodzi: Bartosz Talar.

wchodzi Wchodzi
Bartosz Talar #18
schodzi Schodzi
1
1
85'

Gospodarzom nie spieszy się już do atakowania, ich gra po przerwie nie miała podobnych rumieńców jak w pierwszej połowie. To nie przeszkadza zarządzać pozytywnym rezultatem.

1
1
80'

Dobre zachowanie na przedpolu Mikołaja Biegańskiemu i nie pozwolił on Resovii zakończyć uderzeniem akcji z wykorzystaniem Macieja Górskiego.

4
1
1
77'

Resovia. Schodzi: Jakub Sylvestr. Wchodzi: Maciej Górski.

77'

Resovia. Schodzi: Marek Mróz. Wchodzi: Miłosz Kałahur.

77'

Resovia. Schodzi: Łukasz Seweryn. Wchodzi: Dawid Pieniazek.

Dawid Pieniazek #8
2
1
75'

Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

2
74'

Wisła Kraków. Schodzi: Miky Villar. Wchodzi: Michał Żyro.

Miky Villar #19
4
2
1
1
3
74'
69'

Resovia. Schodzi: Bartłomiej Eizenchart. Wchodzi: Rafał Mikulec.

67'

Wisła Kraków ponownie na połowie przeciwnika i stopniowo przybliża się tam do odniesienia zwycięstwa. Podopieczni Radosława Sobolewskiego nie chcą oddawać piłki rywalom, a ci nie są zorganizowani w swoich skokach pressingowych.

1
63'

Dogranie z autu bezpośrednio do najbardziej wysuniętego Angela Rodado. Napastnik gospodarzy nie zastanawiał się długo nad sposobem zakończenia ataku i oddał uderzenie z półobrotu. Zakończyło się ono szybowaniem piłki ponad poprzeczką.

61'

Coraz mniej czasu pozostało Resovii na zorganizowanie się do bardziej zdecydowanego natarcia. Piłkarze z Podkarpacia nie zaproponowali na razie dużo w Krakowie.

1
1
59'

Była szansa na zagrożenie Resovii atakiem oskrzydlającym, jednak po dośrodkowaniu nie udało się oddać celnego uderzenia. Nie zmienia się wynik po zmianie stron.

57'

Resovia. Schodzi: Pedro Vieira. Wchodzi: Kamil Antonik.

56'

Po przerwie sędzia Marcin Kochannek stracił cierpliwość do ostro rywalizujących zawodników obu zespołów. Żółty kartonik pokazany najpierw Luisowi Fernandezowi z Wisły Kraków, a następnie nowemu napastnikowi Resovii.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Sylvestr za ostre przewinienie.

53'

Wisła Kraków musiała zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego na zakończenie szybkiego ataku. Dośrodkowanie spod chorągiewki okazało się zbyt płaskie i jego poskromienie nie sprawiło problemu rzeszowianom.

52'

Po dokonanej z konieczności zmianie personalnej jest dużo chaosu w centrum boiska. Ta strefa placu była z powodzeniem nadzorowana przez ściągniętego Vullneta Bashę.

1
50'
49'

Przerwa w grze spowodowana urazem Vullneta Bashy.

48'

Przyszło nam trochę poczekać na wznowienie spotkania po przerwie, ale piłka już ponownie sunie po boisku przy Reymonta. Wisła Kraków z pokaźnym kapitałem po pierwszej połowie, co oczywiście nie oznacza, że nie poszuka swoich szans na powiększenie prowadzenia.

1
2
1
46'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Fernandez za ostre przewinienie.

2
2
1
czas Druga połowa
Czy Resovia wyrówna po przerwie?
komentarz

Biała Gwiazda mogła być zadowolona z gry oraz wyniku po pierwszej połowie meczu. Gospodarze, zgodnie z oczekiwaniami kibiców, wybrali dogodne momenty do ataku, a kiedy naciskała Resovia, na wysokości zadania stawał Mikołaj Biegański.

5
4
1
1
43'

Nieudane próby odebrania piłki na połowie przeciwnika w wykonaniu Resovii.

3
1
40'

Resovia nie zdobyła gola pomimo dwóch rzutów rożnych.

5
3
1
1
3
36'

Gol! Strzelił Luis Fernandez. Asystował mu Boris Moltenis.

Wisła Kraków poradziła sobie z odwetowymi atakami Resovii i odpowiedziała atakiem na 2:0. Ponownie wykazał się Boris Moltenis, ale tym razem nie jako strzelec, a jako asystent. Z jego podania skorzystał Luis Fernandez, którego przyszłość w zespole Radosława Sobolewskiego stała zimą pod znakiem zapytania.

6
36'

Jak na zawołanie była dobra szansa na doprowadzenie do remisu, ale uderzenie zostało powstrzymane przez Mikołaja Biegańskiego.

2
1
2
35'

Coraz mniej czasu na poprawienie wyniku w pierwszej połowie ma Resovia, a jej piłkarze ofensywni mają problem z tworzeniem sytuacji podbramkowych.

4
3
33'

Przerwa w grze była spowodowana urazem.

1
30'

Na zakończenie drugiego kwadransa próba wyrównania Radosława Adamskiego, ale Biała Gwiazda pozostaje na prowadzeniu.

1
1
28'

Zablokowana próba podwojenia przez Wiślaków przewagi strzałem zza pola karnego.

1
25'

Pojawiła się odrobina spokoju na boisku i odpowiada to gospodarzom po mocnym otwarciu spotkania.

1
22'

Kolejne dogranie w kierunku aktywnego Borisa Moltenisa, jednak tym razem zakończył on akcję Wiślaków niecelnym uderzeniem.

2
1
20'

Nieudany początek meczu i rundy dla rzeszowian i muszą oni odrabiać stratę do przeciwnika.

1
1
16'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol! Strzelił Boris Moltenis. Asystował mu David Junca.

Wisła Kraków ruszyła od początku meczu do ataku i a to środkiem pola, a to skrzydłami wywierała presję na przeciwnikach. Na efekt nie trzeba było długo czekać i w 16. minucie Boris Moltenis zdobył prowadzenie strzałem z bliska.

77
44
4
4
10
10'

Wisła Kraków nie potrzebowała specjalnego zaproszenia do ataku i od początku spotkania próbuje wywierać presję na przeciwnikach.

10
2
1
2
8'

Przyczaił się w.obronie zawodnik Resovii i ponownie nie pozwolił zakończyć gospodarzom akcji oskrzydlajacej uderzeniem.

4
5
5
4
6
6'

Skuteczna interwencja zawodników Resovii po dograniu w ich pole bramkowe. Płaskie dośrodkowanie zakończyło się niepowodzeniem.

2
3
2
3
3
5'

Resovia dość spokojna na początku rywalizacji i przyglądała się ona pomysłowi na atakowanie podopiecznych Radosława Sobolewskiego.

7
3
1
1
4
3'

Pora na pierwsze ofensywne przyspieszenia obu zespołów. Kibice gospodarzy oczekują od nich narzucenia własnych warunków rywalizacji.