Dogranie z rzutu wolnego, strzał głową Szymańskiego był niecelny.

Kolejna szarża Gola i ponownie zawodnik Arki faulowany. Rzut wolny!

Uderzał Skóra, piłka po strzale z rzutu wolnego wylądowała na bramce.

1
1
90+3'

Szarżował Gol, ale obrona Ruchu ostro, będzie jeszcze rzut wolny dla gospodarzy.

1
1
2
1
1
90+2'

Moneta przy piłce, rezerwowy Ruchu zaatakowany przez Zielińskiego. Ruch zyskał kolejne sekundy.

1
1
90+1'

Ucierpiał Feliks. Ostro zawodnika Ruchu zaatakował Czubak.

1
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
1
90'
wchodzi Wchodzi
Wojciech Zielinski #0
schodzi Schodzi
1
1
89'
89'

Dogranie w pole karne Arki, uderzał Przemysław Szur, niewiele brakowało, aby piłka znalazła się w bramce.

1
1
1
88'

Chorzowianie starają się kraść cenne sekundy. Ruch Chorzów coraz bliżej niezwykle cennych trzech punktów.

1
1
86'

Dobra wrzutka w pole karne Ruchu, strzał głową Gola poszybował obok bramki.

1
1
84'

A teraz przed szansą Kobusiński. Strzał, a może dogranie padło łupem Krzepisza.

1
1
1
83'

Optyczna przewaga Arki, uderzać starał się Cappani, ale próba została zablokowana.

1
1
80'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Witek. Piłka minęła bramkę gospodarzy w bezpiecznej odległości.

1
1
76'

Już mniej niż kwadrans do końca regulaminowego czasu. Arka Gdynia w ataku, gospodarze starają się dać sobie jeszcze nadzieję na co najmniej remis.

74'
74'

Do strzału doszedł Cappanni, Bielecki zdołał sparować piłkę na korner. Po nim bramkarz Niebieskich dobrze interweniował na przedpolu.

73'

Arka w ataku, Ruch Chorzów czeka na rywala i zamierza go kontrować. Jednak w ostatnich minutach niezbyt często.

71'

Przez moment niebezpiecznie zrobiło się pod bramką Ruchu. Ostatecznie Gojny źle rozgrywał i grę wznowią Niebiescy.

68'
Marcel Szymanski #0
66'

Piłkę mógł otrzymać Omran Haydary, okazało się jednak, że był na wyraźnym spalonym.

65'

Piłkarze Ruch Chorzów starają się dłużej rozgrywać swoje akcje. Arka czasu ma coraz mniej.

62'

Gojny dośrodkował w pole karne Niebieskich, głową uderzał Skóra, ale wyraźnie obok celu.

61'

W kartkach mamy remis. Ostre wejście Sikory i słuszna decyzja arbitra.

61'

Ładnie z piłką ruszył Michalski. Dogranie nie dotarło do Felksa, po chwili próba Sadloka była nieudana.

58'

Już jesteśmy po drugiej stronie boiska. Do strzału po dośrodkowaniu doszedł Gol, piłka padła łupem Bieleckiego.

57'

Po dograniu z kornera uderzał Sikora, ale zbyt anemicznie i piłkę złapał Krzepisz. Bramkarz chciał błyskawicznie rozpocząć kontrę gospodarzy, ale bez powodzenia.

55'

Po przerwie Ruch stara się nie dać tlenu Arce. To chorzowianie są groźniejsi. Goście to zupełnie inny zespół, niż przed tygodniem w potyczce z Resovią.

53'

Szczepan do siatki w sytuacji sam na sam, ale gola nie ma. Napastnik Ruchu był na spalonym.

51'

Po rzucie rożnym dla gdynian niebezpiecznie zrobiło się pod bramką Ruchu, gola jednak nie ma.

50'

Dobre dogranie do Feliksa, ale zawodnik Ruchu źle się zachował. Ruch dobrze wszedł w 2. połowę.