(0:0)
Zakończony
Liverpool FC
90+6'

Alisson nie zdążył wrócić na własną połowę po rzucie rożnym. Brennan Johnson miał przed sobą pustą bramkę i trafił w prawy słupek!

1
2
2
2
3
90+5'

Ostatnia minuta, strzał głową Mohameda Salaha i znowu na posterunku był Dean Henderson. Co za mecz reprezentanta Anglii!

1
90+4'

Kibice powoli zaczynają świętować na trybunach City Ground. Wszystko wskazuje na to, że Nottingham Forest zapisze na swoim koncie drugie zwycięstwo po powrocie do Premier League.

2
1
90+2'

Nawet Alisson pojawił się w polu karnym rywali. Po wrzutce z rzutu rożnego Virgil van Dijk mocno strzelił głową, ale Dean Henderson uratował skórę gospodarzom. Świetna interwencja w kluczowym momencie.

90'

Pięć minut doliczono do regulaminowego czasu gry.

1
90'

Zamiast strzelać Virgil van Dijk próbował zgrać piłkę w pole karne. Zmarnowana sytuacja.

90'
1
88'
Joe Worrall #4
86'

Mogło być już 2:0, ale Alisson uratował Liverpool! Brazylijski bramkarz kapitalnie obronił uderzenie Ryana Yatesa.

2
1
85'

Trent Alexander-Arnold dynamicznie wbiegł w pole karne i uderzył głową. Golkiper Nottingham Forest odbił piłkę przed siebie.

1
1
84'

Już 84. minuta na zegarze, a wynik się nie zmienia. Szykuje się niemała niespodzianka na początek kolejki Premier League.

1
82'

Zawodnicy Liverpoolu są wyraźnie sfrustrowani i nieco podostrzyli grę. Virgil van Dijk nieprzepisowo powstrzymywał Brennana Johnsona, obaj nie podnoszą się z boiska.

1
78'

Teraz przed szansą stanął Ryan Yates. Alisson z problemami, lecz obronił strzał kapitana Nottingham Forest.

76'
wchodzi Wchodzi
A.Oxlade-Chamberlain #15
schodzi Schodzi
74'

Posiadanie piłki:

Nottingham Forest - 25 proc.

Liverpool FC - 75 proc.

1
1
72'
71'

Curtis Jones odnalazł się przed polem karnym, a następnie uderzył z woleja. Dean Henderson był dobrze ustawiony.

69'

Cheikhou Kouyate wyłożył piłkę Brennanowi Johnsonowi, który uderzył bez zastanowienia. Fantastyczna parada Alissona.

67'

Porażka Liverpoolu z drużyną zamykającą tabelę byłaby wielką sensacją. Piłkarze Nottingham Forest bronią się przed kolejnymi atakami.

65'

Podobnie jak w pierwszej połowie, Liverpool FC naciska defensywę Nottingham Forest. Zawodnicy Juergena Kloppa mają problemy ze skutecznością.

63'
1
63'

Roberto Firmino nie ruszył się z miejsca, ale oddał strzał głową. Piłka przeleciała obok prawego słupka.

63'
Brennan Johnson #20
1
60'

Dla Taiwo Awoniyiego było to trzecie trafienie w trwającym sezonie Premier League. W letnim okienku transferowym snajper zamienił Union Berlin na Nottingham Forest.

58'

Morgan Gibbs-White miał mnóstwo miejsca w polu karnym. Skrzydłowy za późno oddał strzał i James Milner ofiarnie interweniował pod własną bramką.

57'

Liverpool FC ruszył do ataku po trafieniu Taiwo Awoniyiego. Harvey Elliott oddał celny strzał, a Dean Henderson sparował piłkę do boku.

55'

Gol! Strzelił Taiwo Awoniyi.

Mamy niespodziankę na City Ground! Taiwo Awoniyi trafił w prawy słupek, jednak piłka szybko do niego wróciła. Nigeryjczyk nie dał żadnych szans Alissonowi na skuteczną interwencję.

1
1
1
54'
52'

Najpierw Mohamed Salah fatalnie skiksował, a potem Fabio Carvalho przeniósł piłkę nad poprzeczką. Było gorąco w polu karnym gospodarzy.

2
50'

Po wrzutce Jamesa Milnera piłka trafiła na głowę Fabio Carvalho. Ten strzał nie mógł zagrozić bramce strzeżonej przez Deana Hendersona.

49'

Joe Gomez został ewidentnie nadepnięty przez Taiwo Awoniyiego. Stoper miał drobny problem, ale już wrócił do gry.

47'

Fabio Carvalho znowu przekombinował w polu karnym. Pomocnik Liverpoolu nie potrafi przedrzeć się przez obronę gospodarzy.

czas Druga połowa
Czy w drugiej połowie Liverpool sforsuje defensywę gospodarzy?
1
45'

Paul Tierney dorzucił minutę do pierwszej części gry.

1
44'

Dean Henderson nie spieszy się ze wznowieniem gry z piątego metra. Bramkarz Nottingham Forest próbuje ostudzić zapał "The Reds".

1
1
1
1
1
42'

Fabinho mocno zagrał w kierunku Fabio Carvalho. Ofensywny pomocnik nie zdołał opanować piłki na krawędzi pola karnego.

40'

Neco Williams płasko dośrodkował z lewej strony i nikt nie przeciął toru lotu piłki. Liverpool buduje akcję.

37'

Po sporym zamieszaniu Virgil van Dijk dopadł do piłki, oddał strzał głową i nie trafił w światło bramki. Roberto Firmino mógł tylko rozłożyć ręce.

35'

Roberto Firmino dostrzegł wbiegającego Harveya Elliotta. Brazylijczyk zagrał niecelnie i sprezentował piłkę rywalom.

33'

Mohamed Salah był tylko przytrzymywany przez Cheikhou Kouyate. Po krótkiej przerwie reprezentant Egiptu chce grać dalej.

33'

Neco Williams sfaulował Jamesa Milnera tuż przed linią. W polu karnym z bólu zwija się też Mohamed Salah.

31'

Dynamiczne wejście Jessego Lingarda w pole karne i celny strzał. Golkiper Liverpoolu zażegnał niebezpieczeństwo.

30'

Uderzenie Mohameda Salaha było zbyt lekkie. Dean Henderson nie musiał się wysilać.

30'

Na prawym skrzydle Jesse Lingard walczył o piłkę z Andrew Robertsonem. Arbiter zasygnalizował spalonego.

28'

Alisson minął się z piłką po wrzutce z prawej strony, jednak Cheikhou Kouyate jej nie opanował. Brazylijczyk miał w tej sytuacji mnóstwo szczęścia.

27'

Przejrzysta jest strategia Nottingham Forest. Gospodarze skupiają się na defensywie i czekają wyłącznie na kontrataki.

25'

Indywidualna akcja w wykonaniu Taiwo Awoniyiego. Snajper Nottingham Forest zszedł do środka boiska, po czym trafił w Alissona.

1
23'

Kolejną już okazję miał Fabio Carvalho. Nowy zawodnik Liverpoolu wygrał pojedynek powietrzny, lecz spudłował.

1
22'

Strzały (celne):

Nottingham - 1 (1)

Liverpool - 3 (1)

20'

Pierwsza szansa Mohameda Salaha w dzisiejszym meczu. Napastnik Liverpoolu został zablokowany, będzie tylko rzut rożny dla gości.

19'

Szybki kontratak Nottingham Forest, strzał Cheikhou Kouyate i pewna interwencja Alissona. Piłka wylądowała w koszyczku bramkarza.

18'

Mohamed Salah jest ustawiony w polu karnym, ale nie otrzymuje podań od graczy "The Reds". Egipcjanin od kilku minut szuka sobie miejsca.

16'

Liverpool FC ma miażdżącą przewagę, jeśli chodzi o posiadanie piłki. Miejscowi nie potrafią wymienić kilku podań.

14'

Alisson miał ogromne problemy po wycofaniu piłki. Bramkarz Liverpoolu musiał interweniować głową, udało mu się ugasić pożar.

12'

Powoli rozkręca się spotkanie na City Ground. Można odnieść wrażenie, że przyjezdni są coraz bliżej celu.

10'

Po wrzutce z rzutu rożnego najwyżej wyskoczył Roberto Firmino. Strzał głową napastnika Liverpoolu i piłka przeleciała tuż obok słupka.

9'

Fabio Carvalho miał wręcz stuprocentową sytuację. Portugalczyk zdołał opanować piłkę i strzelił prosto w Deana Hendersona.

7'

W niezłym stylu rozpoczął mecz Virgil van Dijl. Teraz defensor Liverpoolu poradził sobie z rozpędzonym Taiwo Awoniyim.

5'

Virgil van Dijk wyjaśnił sytuację po zagraniu Morgana Gibbsa-White'a z rzutu wolnego. Kontratak gości zakończył się fiaskiem.

3'

Co za technika! Morgan Gibbs-White ośmieszył Curtisa Jonesa w środku pola, ale po chwili zanotował stratę.

1
2'

Liverpoolczycy chcieli szybko przenieść się pod bramkę gospodarzy. Harvey Elliott niedokładnie podał do ustawionego w polu karnym Mohameda Salaha.

1
czas Start meczu
13:25

Pięć minut pozostało do pierwszego gwizdka Paula Tierneya na City Ground.

Jakim wynikiem zakończy się dzisiejszy mecz?
Wygra Nottingham Forest
Będzie remis
Wygra Liverpool FC
13:22

Z kadry Liverpoolu w ostatniej chwili wypadli Thiago Alcantara oraz Darwin Nunez:

13:17

W składzie gospodarzy dwóch byłych graczy Liverpoolu - Neco Williams i Taiwo Awoniyi:

13:10

13. kolejkę Premier League zaczynamy od spotkania Nottingham Forest z Liverpoolem. Beniaminek musi zacząć punktować, by wydostać się ze strefy spadkowej, natomiast wicemistrzowie Anglii przystępują do rywalizacji po dwóch kolejnych zwycięstwach. Początek tradycyjnie o godz. 13:30.