(0:0)
Zakończony
Manchester City
komentarz

Manchester City pokonał Chelsea 1:0 i zmniejszył stratę do Arsenalu do pięciu punktów.

2
90+4'
90+1'

Piłka meczowa Chelsea! Hall wpadł z piłką w pole karne, ale huknął ponad bramką!

3
4
1
1
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
1
89'
1
1
1
1
89'

Chelsea stara się grać szybciej, ale gospodarze cały czas bez dobrej szansy na wyrównanie.

1
2
1
1
1
86'
85'

Piłkarze City skupieni na defensywie. Trochę igrają z losem, bo wystarczy jeden błąd i wygrana ucieknie.

82'

Zbyt nerwowo grają zawodnicy Chelsea. Gospodarze nie potrafią przedostać się z piłką w okolice pola karnego. City coraz bliżej trzech punktów.

1
1
79'

Conor Gallagher igra z losem. Już w dwóch sytuacjach powinien zostać ukarany. Przy trzecim przewinieniu litości raczej nie będzie.

1
1
1
77'

Chelsea przy piłce, na połowie City. Jednak gospodarze nie potrafią zagrozić mistrzom Anglii.

1
74'

Z dystansu przymierzył Kovacić, ale do szczęścia Chorwatowi brakowało bardzo dużo.

72'

De Bruyne do Haalanda, któremu zabrakło niewiele, aby wbić piłkę do siatki z trzech metrów.

70'

Chelsea trochę bezradna. Do końca jeszcze trochę minut, więc coś ciekawego może się wydarzyć.

2
68'
wchodzi Wchodzi
O. Giraud-Hutchinson #56
schodzi Schodzi
1
68'
Lewis Hall #67
1
66'

Goście po zdobyciu gola grają z większym luzem. Gospodarze nie są w stanie odpowiedzieć piłkarzom City.

3
1
1
1
1
63'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez. Asystował mu Jack Grealish. Zagranie na lewo do Grealisha, ten płasko dograł na czwarty metr. Bramkarz nie wyszedł do piłki, a Mahrez z bliska wbił ją do siatki! 0:1!

3
2
1
61'

Ederson musiał wybeć daleko przed pole karne i przerwać kontrę Chelsea.

1
1
1
1
1
59'

Dogranie do De Bruyne, uderzenie Belga minęło jednak cel!

60'
56'

Chelsea powinna zadać cios! Błąd obrony gości, piłka spadła pod nogi Thiago Silvy, strzał z ośmiu metrów przeleciał jednak tuż obok słupka! Powinien być rzut rożny, sędzia nakazał wznowić grę od bramki.

1
54'

Utrzymuje się przewaga gości. Gospodarze od początku 2. połowy niewiele potrafią zdziałać.

1
1
1
1
1
51'

De Bruyne dośrodkował z lewej strony, główkował Ake, ale trafił w słupek!

2
1
48'

Do piłki przed polem karnym dopadł Erling Haaland, piłka poleciała daleko od bramki.

1
1
1
1
3
47'

Od początku 2. połowy w ataku City. Gorąco musiało być w przerwie w szatni gości.