Premier League: 22. kolejka
04 lut 2023 16:00
komentarz

To była demolka. Plasujący się w strefie spadkowej Premier League gracze Wolverhampton pokonali na własnym stadionie Liverpool aż 3:0.

4
3
90+3'

Gospodarze już świętują. Gra toczy się w okolicach środka pola.

1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

88'

Kontra gospodarzy, Traore do Podence, ale ten źle uderzył. Rezerwowy miał przed sobą już tylko bramkarza!

1
86'

Zmiana za zmianą, na boisku niewiele się dzieje. Wszystko jasne już od niemal kwadransa.

82'
79'

Przerwa w grze. Opatrywany jest Lemina, który ucierpiał w starciu z rywalem.

76'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Stefan Bajcetic #43
75'
Liverpool FC
74'

Liverpool na kolanach, ale goście starają się jeszcze uratować honor. O punkt będzie szalenie cięzko.

71'

Gol! Strzelił Ruben Neves. Asystował mu Adama Traore. Chyba po meczu! Kontra gospodarze, zagranie na prawo do Traore, a ten w pole karne do Nevesa. Świetne przyjęcie piłki i po chwili w sytuacji sam na sam uderzenie do siatki! 3:0!

Wolverhampton Wanderers
3
1
69'

Coraz mniej czasu ma Liverpool. Goście coś muszą zmienić w swojej grze, aby odnieść sukces, którym w sobotę będzie remis.

1
66'

Traore w polu karnym gości, ale został zablokowany. W odpowiedzi Darwin Nunez po błędzie Kilmana w sytuacji sam na sam uderzył w bramkarza!

1
65'
62'

W końcu mamy groźny strzał gości. Z piłką w pole karne wpadł Salah, uderzył technicznie tuż obok słupka!

1
60'
58'

Liverpool cały czas w ataku. Próby zaskoczenie defensywy gości mogą w końcu przynieść skutek. Brakuje jednak celnych uderzeń.

55'

Zagranie do Salaha, ten z pola karnego uderzył ponad bramką. Wydawało się, że gracz gości był dodatkowo na spalonym.

54'

Wilki bronią wyniki, ale szukają okazji po kontrach. Wiele w meczu może zmienić kontaktowy gol dla Liverpoolu.

51'

Kilman w polu karnym ręką zablokował strzał jednego z graczy gości, ale sędzia nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

1
50'

Z okolic linii pola karnego uderzył Keita, został jednak zablokowany.

49'

Liverpool cały czas pod polem karnym miejscowych, ale poza dośrodkowaniami gracze The Reds nie mają zbyt wiele do zaoferowania.