ŻÓŁTA KARTKA
1
1
90+5'

Kepa obronił uderzenie z dystansu Granita Xhaki. Hiszpański bramkarz zachował czujność w doliczonym czasie.

90+4'

Mychajło Mudryk ruszył lewym skrzydłem i dośrodkował na głowę Kaia Havertza. Kolejna udana interwencja golkipera Arsenalu.

90+3'

Tym razem Kai Havertz wygrał pojedynek bark w bark z Jakubem Kiwiorem. Aaron Ramsdale chwycił piłkę po strzale Niemca.

1
90+2'

Hakim Ziyech zdecydował się na odważną próbę. Marokański pomocnik nie trafił w światło bramki.

90'

Pięć minut doliczono do regulaminowego czasu.

1
89'

Chelsea miała swoją szansę. Cesar Azpilicueta podłączył się do akcji ofensywnej i nie potrafił opanować piłki.

1
87'

Nie będzie "jedenastki" dla gospodarzy. Arbiter uznał, że Wesley Fofana nie sfaulował Reissa Nelsona. W międzyczasie Francuz opuścił plac gry.

1
85'
ZMIANA
85'
ZMIANA
84'

Martin Odegaard mógł mieć hat-tricka na swoim koncie! Tym razem Norweg nie zaskoczył bramkarza Chelsea.

3
5
83'

Mikel Arteta ma coraz mniej opcji w środku obrony. Gabriel Magalhaes wyraźnie utyka, a na rozgrzewkę ruszył już Rob Holding.

82'

1
80'
1
1
79'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Noni Madueke #31
79'

Dośrodkowanie w pole karne i próba strzału głową Thiago Silvy. Tylko rzut rożny dla gości.

1
1
78'

Jakub Kiwior był dobrze ustawiony, ale oddał piłkę Conorowi Gallagherowi. Ten drugi wywalczył rzut wolny.

1
1
77'

Piłkarze obu drużyn nieco podostrzyli grę. Noni Madueke również zgłaszał problemy, lecz chce kontynuować grę.

1
75'

Dynamiczne wejście Mychajło Mudryka. Jakub Kiwior po raz kolejny zażegnał niebezpieczeństwo w polu karnym.

3
2
75'

Kwadrans do końca podstawowego czasu gry. Chelsea strzeliła honorowego gola, ale nie zapowiada się, by urwała punkty Arsenalowi.

2
1
73'
ZMIANA
73'

Z rzutu rożnego dośrodkował Bukayo Saka. Gabriel Magalhaes wyskoczył do piłki, faulując swojego rodaka, Thiago Silvę.

1
70'

Gospodarze nie spieszą się i cierpliwie budują akcję na połowie Chelsea. Przewaga Arsenalu stopniała do dwóch bramek.

2
1
2
68'

Jakub Kiwior przewrócił się pod bramką rywali. Arbiter pozostał jednak niewzruszony.

2
4
7
67'

Tymczasem z problemami boryka się Gabriel Magalhaes. Stoper jest opatrywany przez klubowych lekarzy.

2
1
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Noni Madueke. Asystował mu Mateo Kovacić.

Chelsea zaczyna odrabiać straty. Mateo Kovacić znakomicie zagrał do wychodzącego na wolną pozycję Noniego Madueke. Strzał skrzydłowego, rykoszet i piłka w siatce.

Chelsea FC
1
1
2
4
7
63'

Co za zamieszanie w polu karnym! Noni Madueke minął bramkarza, natomiast Jakub Kiwior był na posterunku.

8
3
3
61'

Raheem Sterling miał sporo miejsca w pole karnym. Reprezentant Anglii nieczysto trafił w piłkę i naraził Chelsea na kontratak rywali.

4
3
1
59'
ZMIANA
55'

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienia. Arsenal jest stroną przeważającą.

3
3
50'

Cesar Azpilicueta ostro potraktował przeciwnika. Sędzia główny mimo to oszczędził doświadczonego Hiszpana.

1
3
48'

Zmarnowana okazja Chelsea. Noni Madueke musi popracować nad celnością dośrodkowań.