Bundesliga: 1. kolejka
05 sie 2022 20:30
87'

Eintracht Frankfurt przegrywa 1:6 na własnym stadionie, tymczasem lokalni kibice podgrzewają atmosferę.

1
1
1
2
2
85'

Mathys Tel szukał pierwszego gola w nowych barwach. 17-letni napastnik przełożył sobie piłkę na lewą nogę, lecz po chwili zanotował stratę.

1
1
1
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Leroy Sane.

Jest dublet Jamala Musiali! Młody zawodnik utrzymał się na nogach po znakomitym podaniu Leroya Sane, a następnie strzelił obok interweniującego Kevina Trappa.

Bayern Monachium
1
2
1
1
1
82'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Tuta #35
80'

Randal Kolo Muani walczył o piłkę z Dayotem Upamecano. W ostatniej chwili obrońca Bayernu Monachium zażegnał niebezpieczeństwo.

1
1
79'

W ostatnich minutach Eintracht Frankfurt przejął inicjatywę. Bayern Monachium wciąż ma jednak czterobramkową przewagę.

1
1
77'

Fantastyczną zmianę dał Randal Kolo Muani. Napastnik Eintrachtu Frankfurt złożył się do uderzenia przewrotką. Niestety, nie tym razem.

1
1
1
75'
ZMIANA
Faride Alidou #11
71'
1
69'

Ansgar Knauff przeprowadził rajd i miał niezłą sytuację. Po jego strzale piłka trafiła w boczną siatkę.

1
1
67'

Randal Kolo Muani dużo wniósł do gry Eintrachtu Frankfurt. Nowy nabytek nieźle radzi sobie z obrońcami Bayernu Monachium.

1
2
65'
ZMIANA
Thomas Muller #25
1
65'
ZMIANA
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Randal Kolo Muani.

Ten gol powinien zostać zapisany na konto Manuela Neuera. Nieprawdopodobna wpadka. Kapitan gości zabawił się przed polem karnym, Randal Kolo Muani odebrał mu piłkę i trafił do siatki.

7
8
3
3
3
62'

Randal Kolo Muani znalazł sobie trochę miejsca, ale nie potrafił zaskoczyć Manuela Neuera. Pewna interwencja.

60'

Godzina gry za nami. Trzy zmiany najwidoczniej pomogły Eintrachtowi Frankfurt. Wydaje się, że zawodnicy Bayernu Monachium nieco opadli z sił.

1
1
59'
Evan N'dicka #2
2
1
1
58'

Nie ma bramki dla Eintrachtu Frankfurt. Kristijan Jakić sfaulował Manuela Neuera, ale też był na pozycji spalonej.

1
56'

Piłka w siatce, ale... Kristijan Jakić staranował Manuela Neuera. Sędzia wstrzymał grę.

2
1
2
54'

W Bundeslidze debiutuje Randal Kolo Muani. Dayot Upamecano poradził sobie na prawym skrzydle z nowym snajperem Eintrachtu Frankfurt.

1
52'

Sadio Mane pierwszym piłkarzem od 10 lat, który zdobył bramkę w swoich dwóch pierwszych meczach w barwach Bayernu. Ostatni raz ta sztuka udała się Mario Mandzukiciowi w sezonie 2012/13.

3
3
1
50'

Monachijczycy nie muszą forsować tempa. Po przerwie Eintracht Frankfurt ma minimalną przewagę w posiadaniu piłki.

1
5
48'

Oliver Glasner nie ma zbyt wiele do stracenia po katastrofalnej pierwszej połowie. Trener Eintrachtu Frankfurt zmienił trzech zawodników w przerwie.

1
46'
ZMIANA
Christopher Lenz #25
Jesper Lindstrom #29
46'
ZMIANA
Kristijan Jakic #6
46'
ZMIANA
czas Druga połowa
komentarz

Pokaz siły Bayernu Monachium. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisali się kolejno: Joshua Kimmich, Benjamin Pavard, Sadio Mane, Jamal Musiala i Serge Gnabry.

13
5
6
3
2
45'

Deniz Aytekin doliczył dwie minuty.

2
2
2
6
2
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Thomas Muller.

Gospodarze na deskach. Thomas Mueller fantastycznie dograł do wychodzącego na pozycję Serge'a Gnabry'ego, skrzydłowy stanął oko w oko z Kevinem Trappem i wygrał ten pojedynek.

Asysta:
6
3
2
3
2
41'

Oni nie mają dość. Bayern Monachium poluje na gola numer pięć, piłkarze Eintrachtu Frankfurt tylko przyglądają się grze.

5
1
4
2
37'

Strzały:

Eintracht - 3

Bayern - 16

3
2
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Thomas Muller.

Defensywa Eintrachtu Frankfurt jest dziurawa jak szwajcarski ser. Thomas Mueller miał bardzo dużo miejsca w polu karnym i oddał piłkę Jamalowi Musiali, który wpakował ją do pustej bramki.

Asysta:
10
5
3
4
1
35'

Centrostrzał Filipa Kosticia. Przytomnie zachował się Manuel Neuer, kapitan Bayernu Monachium wyjaśnił sytuację.

1
1
33'

Jamal Musiala znowu próbował zaskoczyć bramkarza Eintrachtu Frankfurt, a Kevin Trapp pewnie chwycił piłkę. Później Sadio Mane strzelił nad poprzeczką.

1
1
31'

Sadio Mane napędzał akcje Bayernu Monachium i zasłużył na tego gola. Były filar Liverpoolu pokazał się z dobrej strony w meczu o Superpuchar Niemiec.

2
4
1
1
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Serge Gnabry.

Koronkowa akcja Bayernu Monachium i premierowe trafienie Sadio Mane! Serge Gnabry idealnie dograł do reprezentanta Senegalu, który strzałem głową pokonał Kevina Trappa. Goście deklasują Eintracht.

7
6
2
2
3
27'

Jamal Musiala przełamał ręce Kevina Trappa, piłka odbiła się od poprzeczki i wylądowała pod nogami Sadio Mane. Senegalczyk został złapany na spalonym.

2
1
2
1
26'

Jesper Lindstroem z łatwością ograł obrońców Bayernu Monachium. Piłkarz Eintracht Frankfurt był sam na sam z Manuelem Neuerem, jednak strzelił minimalnie obok słupka.

1
1
1
25'

Wisi w powietrzu trzecia bramka Bayernu Monachium. Jak dotąd Eintracht Frankfurt wypracował sobie tylko jedną okazję.

1
1
1
2
23'

Nie do wiary, co za pudło Thomasa Muellera! Serge Gnabry wystawił piłkę koledze, a ten potknął się i z pięciu metrów trafił w słupek.

1
5
1
1
23'

Bardzo odważne wyjście Manuela Neuera. Bramkarz był szybszy od Rafaela Santosa Borre i ugasił pożar przed polem karnym.

1
1
2
21'

Spięcie na linii Ansgar Knauff - Lucas Hernandez. Ten drugi nieco ucierpiał po wejściu wahadłowego Eintrachtu Frankfurt.

2
1
1
19'

Jesper Lindstroem ruszył prawą stroną boiska i upadł po przegranym pojedynku z Alphonso Daviesem. Arbiter nie dał się nabrać.

2
17'

Akcja toczy się pod bramką Eintrachtu Frankfurt. Kevin Trapp niepewnie interweniował po kolejnym dośrodkowaniu Joshuy Kimmicha.

1
2
1
1
15'

Jamal Musiala przedostał się w pole karne Eintrachtu Frankfurt. Utalentowany piłkarz trafił tylko w boczną siatkę.

3
1
1
14'

Po szalonym początku meczu podopieczni Juliana Nagelsmanna próbują uspokoić grę. Manuel Neuer rozdziela podania.

3
1
2
12'

Co za widowisko we Frankfurcie! Miejscowi mogli złapać kontakt. Tuta najwyżej wyskoczył do piłki po zagraniu z narożnika boiska i trafił w poprzeczkę.

2
1
2
2
3
11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Benjamin Pavard.

Ależ początek w wykonaniu Bayernu Monachium! Goście mają dwubramkową przewagę. Thomas Mueller został zablkowany w polu karnym, golkiper nie miał żadnych szans po mocnym strzale Benjamina Pavarda.

7
2
6
3
6
10'

Absolutna dominacja Bayernu Monachium w pierwszej fazie meczu. Gracze Eintrachtu Frankfurt nie mogą się otrząsnąć.

2
3
8'

Bawarczycy nie odpuszczają. Serge Gnabry kolejny raz huknął sprzed pola karnego i Kevin Trapp odprowadził piłkę wzrokiem.

1
1
1
7'

Akcja za akcją. Tym razem swoją szansę miał Serge Gnabry. Skrzydłowy gości uderzył z dystansu, lecz został zablokowany.

1
2
1
1
5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joshua Kimmich.

Niesamowita bramka już w piątej minucie! Wydawało się, że Joshua Kimmich będzie dogrywał z rzutu wolnego, tymczasem zawodnik Bayernu Monachium bezpośrednio uderzył. Kevin Trapp był zdezorientowany.

11
6
5
5
8
4'

Zawodnicy Eintrachtu Frankfurt są trochę zagubieni. Bayern Monachium powoli zbliża się do pola karnego rywali.

2
2
1
1
2'

Z rzutu rożnego zagrywał Joshua Kimmich. Sadio Mane był zupełnie niepilnowany, po jego strzale piłka poszybowała nad poprzeczką.

2
1
3
2'

Trybuny Deustche Bank Park są wypełnione po brzegi. Kibice Eintrachtu Frankfurt już odpalili środki pirotechniczne. Widoczność jest ograniczona, sędzia wstrzymał grę.