Zakończony
VfB Stuttgart
90+1'
komentarz

Bayern na własne życzenie zremisował z VfB. Kolejna strata punktów przez mistrzów Niemiec.

10
7
90+5'

Jeszcze szarpie się Bayern. Czasu jednak gospodarze zbyt wiele już nie mają.

13
18
2
2
3
90+1'
24
15
2
1
90+4'
29
18
5
1
90+2'

Gol! Strzelił Sehrou Guirassy. Potężny strzał i w Monachium sensacyjnie mamy remis! 2:2!

47
29
4
90+2'

Rzut karny dla VfB! Po analizie VAR sędzia podyktował "jedenastkę"!

23
13
1
3
88'

Szarpana gra w końcówce. Bayern chce dowieźć do końca skromne prowadzenie.

1
3
85'

Decydujące fragmenty meczu. Bayern stara się oddalać grę od własnej połowy. Gracze VfB nieśmiało czują, że jeszcze mogą coś zdziałać. Problem w tym, że sił już brak.

1
1
3
2
84'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
K. Mavropanos #5
84'
Enzo Millot #8
Naouirou Ahamada #32
80'
1
81'
81'
79'

Piłka w bramce Bayernu, gola jednak ponownie nie ma. Sędzia dostrzegł faul w ataku.

2
2
4
3
77'

Indywidualna akcja Daviesa, zawodnik Bayernu nie podawał do rywala, ale uderzył. Gola jednak nie ma.

1
75'
Juan Perea Mendoza #11
75'
Lilian Egloff #25
1
74'

Mógł być remis! Potężnie uderzył Sehrou Guirassy, piłka otarła się jeszcze o obrońcę i trafiła w poprzeczkę!

1
1
1
2
71'

Bayern prowadzi, nie pozwala rywalom na wiele. Jednak skromna przewaga bramkowa sprawia, że gospodarze nie mogą jeszcze świętować.

1
2
65'

Kolejny raz w meczu uderzył Musiala. Tym razem w zasięgu rąk bramkarza.

3
2
1
61'
62'

Mogło być 3:1. Gnabry sam na sam z bramkarzem, jednak Muller nogą odbił piłkę.

3
2
2
1
60'

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Noussair Mazraoui. Mazraoui z prawej strony pola karnego podał do Musiali. Płaski strzał z ok. 13 metrów znalazł się w bramce. 2:1!

5
1
2
5
15
59'
Hiroki Ito #21
3
3
1
57'

Gol! Strzelił Chris Fuhrich. Asystował mu K. Mavropanos. Kolejne tragiczne rozegranie piłki przez Bayern pod własną bramką. Przejął ją Mavropanos, pobiegł w pole karne i dograł do Fuhricha. Po chwili piłka znalazła się w siatce. 1:1!

Chris Fuhrich #22
Asysta:
23
12
3
3
55'

Szybka akcja Monachium. Z piłką ruszył Goretzka, po chwili z pola karnego uderzył Musiala. Jednak został zablokowany.

1
52'

Kimmich pozwolił sobie odebrać piłkę w polu karnym. Po chwili piłka znalazła się w bramce. Jednak po analizie VAR sędzia anulował trafienie Guirassy'ego. Wciąż 1:0.

1
1
1
2
5
49'

Piłka odegrana w polu karnym do Gnabry'ego, strzał jednak mu nie wyszedł. Piłka poszybowała daleko od bramki.