(1:0)
Zakończony
VfL Bochum
komentarz

Koniec meczu! Bayern bez problemów pokonał VfL Bochum i ze spokojem może przygotowywać się do wtorkowego meczu z PSG w Lidze Mistrzów.

1
90'

Sędzia dolicza minimum dwie minuty.

1
1
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Ordets.

Ivan Ordets #20
VfL Bochum
1
88'

Po rzucie rożnym odnalazł się w polu karnym Ibrahimović, wygrał walkę w powietrzu, ale jego strzał głową broni Riemann.

85'
ZMIANA

VfL Bochum. Schodzi: Pierre Kunde Malong. Wchodzi: Patrick Osterhage.

wchodzi Wchodzi
Patrick Osterhage #6
schodzi Schodzi
85'

Potężne uderzenie Comana zza pola karnego. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

1
84'

Powinno być już 4:0. Świetne dośrodkowanie Pavarda z prawej strony, ale Ibrahimović z bliska nie był w stanie pokonać Riemanna! Doskonały refleks bramkarza gości.

83'

Podanie Comana przed pole karne, Ibrahimović efektownie przepuścił piłkę do Blinda, a ten oddał celny strzał, choć nie zaskoczył tym Riemanna.

82'

Trzybramkowe prowadzenie nie powoduje rozluźnienia w szeregach Bayernu. Cały czas jest dyscyplina taktyczna i chęć zdobywania kolejnych goli.

79'
1
1
78'

Kontra Bayernu. Tel zagrał na prawą stronę do Comana, ale ten uderzył nad poprzeczką z szesnastu metrów.

73'
GOOOOOOL!!!

Gnabry strzelił w jeden róg, Riemann rzucił się w drugi. 3:0 dla Bayernu.

3
2
74'

Rzut karny dla Bayernu! Gnabry ograł Janko i ten ratował się faulem!

3
4
71'

I rzeczywiście, emocje jakby się zakończyły. VfL Bochum nie jest w stanie nic zrobić. Bayern od razu podchodzi z pressingiem i goście zmuszeni są do dalekiego wybicia piłki, którą krótko po tym tracą.

69'

Bayern ma ten mecz pod całkowitą kontrolą.

68'
ZMIANA

VfL Bochum. Schodzi: Christopher Antwi-Adjei. Wchodzi: Gerrit Holtmann.

Christopher Antwi-Adjei #22
68'
ZMIANA
67'
ZMIANA
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Jamal Musiala.

Wydaje się, że właśnie zakończyły się emocje w Monachium. Szybka akcja gospodarzy, Musiala podał na prawą stronę do Comana, a ten płaskim strzałem między nogami zaskoczył bramkarza gości!

4
1
1
62'

Gnabry wrzucał z rzutu rożnego, zamykał akcję na dalszym słupku de Ligt, ale... po tym kontakcie piłka wróciła do podającego.

2
2
2
2
2
61'

Sane dynamicznie ruszył środkiem pola, wygrał przebitkę z rywalem, ale pogubił się w polu karnym, zabrakło strzału, a po chwili mieliśmy lekkie i niecelne podanie.

1
1
1
1
1
57'

Nic się nie zmienia w obrazie gry. W dalszym ciągu oglądamy zdecydowaną przewagę Bayernu. Jedyną różnicą jest coraz bardziej intensywny pressing ze strony ekipy z Bochum.

54'

W odpowiedzi Bayern. Cancelo dorzucił piłkę prosto na głowę Choupo-Motinga, ale i w tym przypadku zabrakło precyzji przy strzale.

54'

Odbiór gości na połowie Bayernu, ale pospieszył się ze strzałem z dystansu Stafylidis. Piłka przeleciała obok bramki.

2
53'

Z rzutu rożnego piłka została zagrana w okolice szesnastego metra, gdzie był niepilnowany Janko, jednak uderzenie okazało się bardzo niecelne.

52'

Szansa dla gości! Dobra centra Kunde, strzelał głową z kilku metrów Hofmann, ale nie popełnił błędu Sommer. Dobra interwencja.

50'

Bayern w drugiej połowie przeszedł na formację z trójką środkowych obrońców i wahadłowymi.

1
49'

Dużo miejsca miał z lewej strony Stoeger, ale nie przyłożył się do dośrodkowania i piłkę bez problemu wybili obrońcy Bayernu.

46'

Dwójkowa akcja Cancelo z Gnabrym, ale strzał tego drugiego był zbyt lekki.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

1
czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko. Są zmiany.

46'
ZMIANA

VfL Bochum. Schodzi: Philipp Foerster. Wchodzi: Kevin Stoeger.

#0
komentarz

Koniec pierwszej połowy. Nie jest to dobry mecz, a najlepszym podsumowaniem jest kuriozalna zdobyta przez Bayern bramka. Póki co 1:0.

1
45'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

44'

Powinno być 2:0! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego de Ligt strzelił w środek bramki i na refleks interweniował Riemann. Piłka odbiła się jednak idealnie na głowę Goretzki, który miał przed sobą w zasadzie pustą bramkę, ale fatalnie spudłował!

3
43'

Nagelsmann ukarany żółtą kartką za protesty względem sędziego technicznego.

2
1
43'

Rzut wolny dla gości, a spore pretensje ma trener Julian Nagelsmann.

1
41'
GOOOOOOL!!!

Ależ błąd popełnił Janko. Zbyt lekko podawał w kierunku własnego bramkarza, co wykorzystał Mueller. Wygrał przebitkę z Riemannem przed polem karnym, a następnie uderzył do pustej bramki.

3
3
1
4
1
39'

Sane zagrał płasko w okolice trzynastego metra, był tam nieatakowany Goretzka, ale nie przyłożył się do strzału i piłka poszybowała w trybuny.

1
38'

Bayern cały czas ma sporą optyczną przewagę, natomiast niewiele z niej wynika. Brakuje pomysłu na zakończenie akcji, gdy zbliża się pole karne.

1
1
35'

Po chwili uderzał jeszcze Gnabry, ale Riemann bez problemu złapał piłkę.

1
34'

Wreszcie było znacznie groźniej. Po odegraniu piętką Muellera wbiegł w pole karne Sane, ale nie miał zbyt wielu opcji. Chciał zagrywać na piąty metr, lecz został przeczytany przez bramkarza gości.

33'

Kontra Bayernu, którą rozpoczął efektowną ruletką Sane. Cancelo dostał podanie, wbiegł w pole karne, ale nie wygrał pojedynku z Janko.

1
31'

Pół godziny za nami. Senne i niezbyt ciekawe spotkanie w Monachium. Kibiców obu klubów łączy przyjaźń i niestety na razie atmosfera chyba udzieliła się piłkarzom.

28'

Mueller zauważył wysuniętego przed bramkę Riemanna i chciał bo przelobować sprytnym strzałem z trzydziestu metrów, ale zabrakło trochę precyzji. Złapał piłkę golkiper gości.

27'

Ordets wygrał efektowny pojedynek biegowy z Choupo-Motingiem. Minimalnie, ale jednak był pierwszy przy piłce. W przeciwnym razie byłaby dobra okazja dla Bayernu.

26'

Długie podanie w stronę Hofmanna, ale ten był momentalnie atakowany przez dwójkę rywali na linii pola karnego i nie było mowy, by cokolwiek zrobił z piłką.

24'

Gnabry poszedł indywidualnie prawą stroną, wbiegł w pole karne, ale strzelił bardzo niecelnie.

23'

Antwi-Adjei zablokowany na prawym skrzydle przez Muellera. Był jeszcze aut dla gości, ale Bayern bez problemu oddalił zagrożenie.

21'

Gnabry wykonał ruch, dostał podanie za plecy obrońców, ale nie opanował dobrze piłki przy linii końcowej. Znów brakuje precyzji. Ospały dziś zespół Bayernu.

18'

Niedokładne dogranie Sane w kierunku dalszego słupka. To kolejna nieudana akcja Bayernu.

17'

Zawahał się na piątym metrze Riemann, lecz Bayern nie skorzystał z prezentu. Skakał do piłki Cancelo, wygrał tę walkę, natomiast trudno mówić o strzale.

1
16'

Tym razem dużo lepsza wrzutka Cancelo na dalszy słupek. Wygrał walkę w powietrzu Choupo-Moting, jednak nie trafił w bramkę.

1
15'

Antwi-Adjei urwał się na lewym skrzydle, podawał płasko w pole karne, ale doskonale w defensywie zachował się Upamecano.

1
14'

Niedokładne dłuższe podanie w kierunku Muellera. Wyszedł na przedpole Riemann i wyjaśnił sytuację.

1
13'

Bayern ma oczywiście dużą przewagę w posiadaniu piłki. Z minuty na minutę spycha do coraz głębszej defensywy swojego przeciwnika.

1
1
12'

Cancelo miał sporo miejsca z lewej strony boiska, ale ku zaskoczeniu wszystkich kompletnie nie wyszło mu dośrodkowanie. Zbyt wysoko, nie było szans na oddanie strzału.

10'

Niewiele dzieje się na murawie. Dobre zorganizowany w defensywie jest zespół z Bochum i póki co brakuje klarownych szans.

7'

Ładna akcja Bayernu. Parę szybkich podań na jeden kontakt, w końcu był w sytuacji strzeleckiej na osiemnastym metrze Musiala, lecz włożył w to zbyt mało siły. Pewna interwencja Riemanna.

2
1
5'

Sane rozrzucił grę do prawej strony, jednak przy dośrodkowaniu nie popisał się Gnabry. Piłka trafiła w boczną siatkę.

4'

Sane dostał świetne podanie i znalazł się niepilnowany w polu karnym, ale źle przyjął piłkę, doskoczył do niego rywal i było po akcji.

3'

Goście starają się podchodzić wyższym pressingiem. Tak grały już z Bayernem inne zespoły w tym roku, ale oczywiście trudno sobie wyobrazić, by podobny obraz utrzymał się przez całe spotkanie.

1
1
1'