Kolejny odcinek serialu pt. wyścigi Doana i Daviesa. Znów Kanadyjczyk górą.

Niemożliwe! Sane znowu pudłuje w sytuacji sam na sam.

3
1
1
70'

Co za parada Sommera! Szwajcar obronił strzał z woleja nogami. Groźnie robi się pod bramką Bayernu.

2
1
1
1
68'
67'

Ruszył do ataku Freiburg. Mieliśmy serię kilku strzałów, ale wszystkie zostały zablokowane.

2
1
1
62'
Kiliann Sildillia #25
60'

To musiał być gol! Sane zrobił w tej akcji wszystko dobrze. Minął kilku rywali, ale próba podcinki była fatalna. Piłka przeleciała dobry metr nad poprzeczką.

1
1
2
58'

Kapitalna okazja dla Mane! Senegalczyk uderzył głową wewnątrz pola karnego, ale na posterunku znów bramkarz,

1
56'

Nie ma jedenastki! Sędzia uznał prawdopodobnie, że zagranie ręką zawodnika Freiburga było naturalnym ruchem. Pan Siebert po jednej powtórce wskazał, że nie będzie stałego fragmentu gry.

1
1
2
54'

Sędzia biegnie do VAR-u. Będzie karny dla Bayernu?

2
1
52'

Przepiękny gol Holendra. Cudowne uderzenie z dystansu środkowego obrońcy i Bayern wychodzi na praowadzenie.

5
2
1
1
4
50'

Ależ zepsuł kontrę Freiburg! Za dużo podań ze strony gospodarzy i zabrakło strzału.

1
1
3
2
46'

Oba zespoły bez zmian, zaczynamy granie w drugiej połowie.

1
czas Druga połowa
komentarz

Koniec pierwszej, bardzo intensywnej i pasjonującej połowy.

45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

44'

Mamma Mia! To musiał być gol. Doan na wślizgu atakował piłkę w polu karnym Bayernu, ale ta po jego "strzale" skończyła swój lot na słupku.

1
1
42'

Rozkręca się Bayern! Kolejna dobra kontra. Znów jednak górą golkiper gospodarzy.

1
40'

Kolejny raz Davies popędził lewą stroną. Tym razem wrzutkę obrońcy wyłapał w ostatnim momencie bramkarz Freiburga.

38'

Ależ groźne są wrzutki Daviesa! Tym razem Kanadyjczyk dośrodkowywał na wbiegającego z drugiej linii Thomasa Mullera. Niemiec nie sięgnął jednak piłki.

2
34'

Ależ było blisko! Doskonale w zamierzeniu pod bramką Freiburga odnalazł się Pavard. Francuz z bliska uderzył w kierunku bramki, ale piłka została zablokowana.

1
1
32'

Ależ kolejny raz zakręcił obroną Freiburga Musiala. W ostatniej chwili piłkę młodemu Niemcowi zabrał Eggestein.

1
1
27'

Ależ to wyglądało groźnie! Uderzenie Sane z miejsca w kierunku dalszego słupka. Piłka jednak przeleciała obok metalowego pręta.

1
1
1
24'

Niebezpieczna gra Freiburga pod własnym polem karnym. Udało się jednak wyprowadzić piłkę, choć serce kibiców na pewno zabiło nieco mocniej.

2
1
3
20'

Jakim cudem to nie był gol?! Mane doskonale wprowadził się w pole karne i podcinką próbował minąć bramkarza. Piłka przeleciała jednak kilka centymetrów obok słupka. Wciąż 0:0.

1
1
2
17'

Mieliśmy pierwszy celny strzał Freiburga. Gregoritsch kopnął piłkę z rzutu wolnego ustawionego na 30. metrze od bramki Sommera. Szwajcar jednak pewnie złapał piłkę.

1
14'

Kolejna dobra ofensywna próba Freiburga. Piłkę z pola karnego wybił jednak Pavard.

9'

Ależ cudownie pograł teraz Bayern. Fantastyczne zachowanie Musiali w polu karnym doprowadziło do sytuacji stuprocentowej dla Gnabry'ego. Niemiec uderzył z bliska głową w stronę bramki, ale golkiper rywali wyciągnął się, jak długi i obronił ten strzał.

2
1
1
5'

Kolejny raz na wyścigi wysłany Doan, znów lepszy Davies.

3'

Ciekawa próba kontry ze strony Freiburga. Piłka wybita daleko przez bramkarza, ale prześcignąć Daviesa nie jest łatwo.

1'

Zaczynamy granie we Freiburgu!

1
2
czas Start meczu
15:27

Ostatni mecz między tymi zespołami zakończył się zwycięstwem 2:1. Wówczas Freiburg wyeliminował Bayern z Pucharu Niemiec.