(0:0)
Zakończony
Hertha Berlin
komentarz

Koniec meczu! Męczył się Bayern, ale ostatecznie pokonał ostatnią w tabeli Herthę 2:0. Dwie asysty świetnego dziś Kimmicha.

1
2
1
90+2'

Pokazał się Gravenberch. Ładnie przyjął piłkę, zgubił rywala i oddał strzał zza pola karnego. Broni jednak Christensen.

90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

90'

Sane zabrał asystę Muellerowi! Strzelał z kilku metrów, nie miał nikogo wokół siebie, ale trafił prosto w Christensena!

87'

Nic nie wychodzi przyjezdnym. Plattenhardt wykonywał rzut rożny, ale się poślizgnął i piłka całym obwodem przekroczyła linię końcową.

86'

Jeśli nic tu się już nie wydarzy, Bayern będzie miał po tej kolejce punkt przewagi nad Borussią Dortmund.

84'

W końcu pokazali coś w ofensywie goście. Tousart miał troszeczkę miejsca po zagraniu z lewej strony, ale strzelił zbyt lekko. Sommer broni bez problemu.

83'

Hertha Berlin. Schodzi: Dodi Lukebakio. Wchodzi: Derry Scherhant.

wchodzi Wchodzi
Derry Scherhant #39
schodzi Schodzi
83'
Veit Stange #35
Jean-Paul Boetius #10
81'
79'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Joshua Kimmich.

I chyba jest już po meczu! Kimmich popisał się drugą fantastyczną asystą. Zagrał na kilkadziesiąt metrów w pole karne, Coman uciekł defensywie Herthy i nie pomylił się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

6
1
1
2
78'

Mocne uderzenie Comana z linii pola karnego i końcówkami palców broni Christensen.

76'

Zaskakujący płaski strzał Cancelo z szesnastu metrów. Piłka przeleciała obok słupka, ale był lekki rykoszet. Bayern ma rzut rożny.

1
73'

Obraz gry się nie zmienia, natomiast zapewne wkrótce zrobi się trochę więcej miejsca na boisku. Hertha będzie musiała zaryzykować.

1
70'

Nie było spalonego. Zagranie idealne, na centymetry, a i samo wykończenie takie, że nie dało się tego zrobić lepiej. 1:0 Bayern!

1
1
2
1
69'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Joshua Kimmich.

Bayern przebił się przez mur berliński! Doskonałe podanie Kimmicha w pole karne, Gnabry uciekł rywalom i strzałem głową pokonał Christensena!

6
1
4
5
68'

Cancelo dostał kartkę za odkopnięcie piłki po gwizdku.

2
1
1
1
67'

Kimmich zagrywał na dalszy słupek. Za wysoko... de Ligt nie miał szans oddać strzału głową.

3
1
1
67'
5
1
1
67'

Rośnie liczba stałych fragmentów po stronie Bayernu. Kolejny rzut rożny.

1
66'

Lukebakio łatwo ograny przez Comana. Ten miał przestrzeń, jednak dośrodkowywał na wysokości kostki. Wybijają piłkę goście.

3
2
65'
Ibrahim Maza #30
64'

Niecelny strzał Sane z rzutu wolnego. Delikatnie rzecz ujmując.

63'

Sane faulowany 25 metrów od bramki Herthy. Kolejny rzut wolny, kolejna okazja dla Bayernu.

61'
60'

Tylko Sommer na własnej połowie. Pozostała dziesiątka zawodników Bayernu z pola stara się uczestniczyć w ataku pozycyjnym.

1
58'

Lukebakio w polu karnym Bayernu! Dobre podanie z własnej połowy, jednak w końcowej fazie akcji Belg się poślizgnął i strzelił bardzo niecelnie.

1
55'

Hertha Berlin. Schodzi: Jessic Ngankam. Wchodzi: Chidera Ejuke.

Chidera Ejuke #40
Jessic Ngankam #24
54'

Uremović ofiarnie zablokował potężny strzał Pavarda. Przyjął to na ciało.

1
2
52'

Obraz gry się nie zmienia. Bayern przeważa, utrzymuje się przy piłce, natomiast nie przekłada się to na sytuacje strzeleckie, a już na pewno nie na stuprocentowe.

51'

I ponownie gwizdy publiczności. Hertha się nie spieszy.

50'

Dośrodkowanie Kimmicha z rzutu rożnego, de Ligt główkował z paru metrów... nad poprzeczką.

48'

Wrzutka z lewej strony, z trudem wygrał walkę w powietrzu Mane, ale nie oddał celnego strzału głową.