komentarz

Koniec! Deklasacja w Monachium!

2
90+2'

Nie zamierzają odpuszczać nawet w doliczonym czasie! Mazraoui dostał podanie z głębi pola, znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i tym razem to on się nie myli!

Bayern Monachium
5
2
90'

Sędzia dolicza minimum trzy minuty.

3
1
1
1
1
90'

Kontra Bayernu, ruszyli w przewadze liczebnej, Sane podał do Muellera, ale ten źle przyjmował piłkę w polu karnym i oddał dość lekki strzał. Pewnie broni Schwolow.

1
1
1
1
1
87'

6:0? Jednak nie. Piłka co prawda wpadła do siatki po strzale głową Goretzki, ale gol nie został uznany. Niemiec był na wyraźnym spalonym.

1
3
1
86'

Schalke 04. Schodzi: Jere Uronen. Wchodzi: Thomas Ouwejan.

wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
1
85'
83'

Musiala przed szansą! Krótki drybling w polu karnym, przełożenie piłki na lewą nogę, ale Schwolow kapitalnie broni to uderzenie!

2
81'

Drexler strzelał zza pola karnego. W trybuny.

80'

Gol! Strzelił Mathys Tel. Asystował mu Jamal Musiala.

No właśnie! Bayern jest dziś bezlitosny. Kolejna kontra Bawarczyków, rajd przeprowadził Musiala, zagrał w tempo do Tela, a ten zachował zimną krew w sytuacji sam na sam ze Schwolowem. 5:0!

3
76'

Kwadrans do końca. Jeśli coś ma tu się jeszcze wydarzyć, to pewnie kolejne gole dla Bayernu. Raczej trudno sobie wyobrazić, by Schalke mogło zagrozić bramce Sommera.

1
1
75'

Niewiele się dzieje na boisku. Zawodnicy Schalke bezradnie biegają w pressingu, próbują, starają się, natomiast jakość Bayernu jest zbyt duża.

1
2
72'

W odpowiedzi Musiala. Najpierw założył siatkę Kralowi, ale następnie strzelił nad bramką zza pola karnego.

2
1
71'

Wrzutka Krala z prawej strony i niecelnie główkował Polter.

71'
71'
1
1
1
2
1
68'

Bayern nakręcony, chce więcej. Schalke słania się na nogach i prosi o jak najniższy wymiar kary.

3
3
1
2
2
65'

4:0 Bayern! To już jest nokaut. Yoshida miał piłkę w okolicach linii środkowej, ale podawał za lekko w kierunku Schwolowa. Przejął futbolówkę Gnabry, ruszył nieatakowany na bramkę, ograł golkipera Schalke i dopełnił formalności!

5
3
1
2
2
64'

Schalke 04. Schodzi: Tom Krauss. Wchodzi: Dominick Drexler.

1
64'
64'
64'

Schalke 04. Schodzi: Marius Bulter. Wchodzi: Tim Skarke.

Leo Greiml #3
#0
63'

Doskonałą akcję przeprowadził Coman, strzelił z ostrego kąta, odbił piłkę Schwolow, a po chwili Mueller nie trafił na pustą bramkę!

3
63'

Niecelnie po rzucie rożnym główkował van den Berg.

1
60'

Mniej dzieje się na boisku. Bayern wymienia kolejne podania, a Schalke nie za bardzo potrafi odebrać piłkę.

1
1
59'

Schalke już jakiś czas temu wywiesiło białą flagę. Dla nich najlepiej, jakby ten mecz już się skończył.

1
57'

Bulter ruszył lewym skrzydłem, jednak momentalnie został podwojony przy linii bocznej, a później nawet potrojony. Zero argumentów po stronie Schalke. Bardzo dobrze zorganizowany jest dziś Bayern.

2
55'

Bayern nie zamierza odpuszczać. Cały czas oglądamy wysoki pressing i chęci strzelania kolejnych goli.

2
53'

Akcja Schalke. Bulter opanował piłkę w polu karnym, chciał mocno wstrzelić ją wzdłuż bramki, ale nie popełnił błędu Sommer. Mieli pretensje koledzy z drużyny, że Bulter nie zagrał celniej.

50'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Joao Cancelo.

Bawi się Bayern! Zaczęło się od świetnego pressingu na połowie Schalke. Rozrzucenie na lewą stronę, tam Cancelo brutalnie ograł Karamana, zagrał w pole karne, Gnabry zachował spokój i mocnym płaskim strzałem wpakował piłkę do siatki!

2
48'

Potężny strzał Comana z dystansu. Nikt go nie atakował, więc spróbował szczęścia. Piłka poszybowała jednak obok bramki.