(1:0)
Zakończony
RB Lipsk
komentarz

Strata punktów na kolejkę przed końcem może być niezwykle kosztowna. Jeśli Borussia Dortmund pokonał Freiburg, to zostanie liderem. RB Lipsk już może się cieszyć z 3. miejsca i fazy grupowej Ligi Mistrzów.

22
14
2
1
1
90+3'

Gospodarze już bez wiary w powodzenie. Końcowe fragmenty meczu. Czyżby to był przełomowy moment w grze o tytuł?

24
13
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

6
3
4
2
8
88'

Końcowe fragmenty meczu. Kto się spodziewał po 1. połowie takiej sytuacji? Jak zareaguje w niedzielę Borussia?

24
10
1
1
87'
86'
86'
86'

Gol! Strzelił Dominik Szoboszlai. Mocny strzał w lewy róg oddał Szoboszlai, Sommer wyczuł intencje strzelca, ale był bez szans! 1:3!

38
14
3
2
2
86'

Zagranie ręką w polu karnym i drugi rzut karny dla RB Lipsk!

23
11
2
2
1
83'

Potężny strzał z dystansu Laimera. Piłka poszybowała ponad bramką.

3
1
1
1
81'

Mueller do Tela, ale uderzenia odbił bramkarz. Piłka szybowała tam, gdzie stał Janis Blaswich.

1
1
1
78'

Bayern ma niewiele czasu, a musi zdobyć dwa gole. Inaczej w niedzielę, w przypadku wygranej Borussii, straci pozycję lidera!

11
7
2
4
77'
2
2
2
2
2
76'

Gol! Strzelił Christopher Nkunku. Strzał w środek bramki, Sommer w swoim prawym rogu! RB Lipsk prowadzi, Bayern straci mistrzostwo? 1:2!

32
21
3
76'

Rzut karny dla RB Lipsk! Faulowany był Nkunku! Cóż tam się dzieje!

12
13
2
3
73'

Zaostrzyła się gra. Nkunku sieje coraz więcej spustoszenia w szeregach Bawarczyków.

2
3
1
1
1
72'
2
2
2
2
69'
1
1
1
1
1
69'
69'
69'
68'

RB Lipsk chce więcej. Kolejna kontra gości, Nkunku w polu karnym został jednak zablokowany.

1
68'
2
1
1
1
1
67'

Bayern musi zdobyć drugą bramkę. Wszak na potknięciu Bawarczyków czeka Borussia. Cóż za finisz Bundesligi!

2
1
1
1
1
65'

Gol! Strzelił Konrad Laimer. Niespodziewane wyrównanie RB Lipsk! Szybkie wyjście gości. W polu karnym Laimer do Nkunku, strzał został zablokowany. Do piłki dopadł Laimer, który latem przejdzie do Bayernu, i potężnym uderzeniem wyrównał! 1:1!

21
14
3
3
3
60'

Godzina gry za nami. Bayern utrzymuje skromne prowadzenie, ale gospodarze grają bardzo kunktatorsko. Niezbyt wiele dzieje się pod bramkami.

1
1
1
1
1
57'

Ryzykownie, ale ostatecznie skutecznie, nogami zagrywał Sommer. RB Lipsk czeka na błąd graczy Bayernu. Na razie bezskutecznie.

1
2
54'

Brakuje po przerwie szans bramkowych. Gospodarze czekają na swój moment na zamknięcie meczu.

1
1
1
1
1
51'

W 2. połowie Bayern więcej uwagi poświęca defensywie. RB Lipsk stara się poszukać wyrównania.

1
48'

Gracze RB Lipsk starają się po przerwie skonstruować akcję pod bramką rywala. Jednak jak na razie bez efektów.