ZMIANA
77'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo za ostre przewinienie.

75'

W 71. minucie Brest miał ogromną szansę na doprowadzenie do remisu. Po faulu Presnela Kimpembe sędzia przyznał gościom rzut karny. Piłkę ustawił sobie Islam Slimani, ale jakby przestraszył się okoliczności i oddał niecelne uderzenie.

71'
ZMIANA

Stade Brestois. Schodzi: Noah Fadiga. Wchodzi: Jere Uronen.

Noah Fadiga #99
71'
ZMIANA

Stade Brestois. Schodzi: Pierre Lees-Melou. Wchodzi: Mathias Pereira Lage.

Mathias Pereira Lage #29
Pierre Lees-Melou #20
71'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola. Islam Slimani nie potrafił doprowadzić do remisu z rzutu karnego.

Stade Brestois 29
1
70'

69'

Żółtą kartkę otrzymał Presnel Kimpembe za sprokurowanie rzutu karnego dla Brestu.

1
62'
ZMIANA

Stade Brestois. Schodzi: Mahdi Camara. Wchodzi: Hugo Magnetti.

Hugo Magnetti #27
Mahdi Camara #45
62'
ZMIANA

Stade Brestois. Schodzi: Christophe Herelle. Wchodzi: Achraf Dari.

Achraf Dari #4
62'
ZMIANA

Paris Saint-Germain. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: F. Ruiz.

F. Ruiz #8
55'

Na razie szkoleniowcy nie zdecydowali się na przeprowadzenie zmian w wybranych przed meczem jedenastkach. Bardziej zadowolony z obrazu rywalizacji, a przede wszystkim z wyniku jest Christophe Galtier.

51'

Ponownie eleganckie podanie Lionela Messiego. Piłka nie dotarła do zainteresowanego oddaniem uderzenia Kyliana Mbappe, ponieważ w ostatnim momencie interweniował przeciwnik.

46'

Żółtą kartkę otrzymał Brendan Chardonnet za ostre przewinienie krótko po przerwie.

Brendan Chardonnet #5
czas Druga połowa
komentarz

Pozostało oczekiwać na wznowienie meczu.

1
1
1
1
1
Czy Brest doprowadzi do remisu po przerwie?
Tak
Nie
komentarz

Paris Saint-Germain grało rozsądnie na utrzymanie piłki po zdobyciu prowadzenia, przez co przeciwnicy nie mogli złapać rytmu. Faworyt zszedł do szatni z golem przewagi. Być może jeszcze coś interesującego wydarzy się po powrocie zespołów.

45'

Doliczone dwie minuty.

42'

Piłkarze jeszcze mają kilka minut na poprawienie rezultatu w pierwszej połowie spotkania. Paris Saint-Germain nie dopuszcza przeciwnika do głosu i rozsądnie utrzymuje się w posiadaniu futbolówki.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar za ostre przewinienie.

32'

Brest próbuje odpowiadać swoimi atakami, a indywidualna szarża Islama Slimaniego wyglądała do pewnego momentu bardzo obiecująco.

30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Lionel Messi.

W 30. minucie faworyt zdobył prowadzenie 1:0, a akcja bramkowa została przeprowadzona przez zawodników mocno kojarzonych z FC Barceloną. Neymar strzelił celnie po podaniu Lionela Messiego. Po dwóch kwadransach Paris Saint-Germain zaczęło zarządzać pozytywnym wynikiem.

4
1
25'

Żółtą kartkę otrzymał Pierre Lees-Melou za ostre przewinienie.

1
18'

Dłuższe rozegranie zespołu z Paryża. Miejsca do oddania uderzenia szukali między innymi Lionel Messi, Marko Verratti oraz Kylian Mbappe.

15'

Paryżanie starają się narzucić własne warunki rywalizacji przeciwnikom, którzy przystąpili do meczu w ostrożnym ustawieniu z pięcioma, ustawionymi w linii obrońcami.

5'

Paris Saint-Germain starało się pójść za uderzeniem w drugim z rzędu meczu na własnym stadionie. Faworyt w pierwszym z nich odniósł zwycięstwo 2:1 z Juventusem. Najważniejszym spośród podopiecznych Christophe'a Galtiera był Kylian Mbappe, który strzelił gole po podaniach Neymara oraz Achrafa Hakimiego.

czas Start meczu
01:42

Sędzia: Jeremie Pignard

01:42

Piraci zremisowali w poprzednim meczu.

01:41

Brest nie jest pucharowiczem i poprzedni, zremisowany 1:1 mecz ze Strasbourgiem rozegrał niespełna tydzień temu. Gospodarze mieli czego żałować, ponieważ nie wykorzystali prowadzenia, a także osłabienia przeciwnika. Od początku sezonu odnieśli oni jedno zwycięstwo, dwa razy zremisowali i ponieśli trzy porażki.

01:34

Trener Brestu zapowiada, że to od jego zespołu zależy, czy rozegra wielki mecz.

01:33

Paryżanie zaprezentowali się bardzo dobrze w Lidze Mistrzów.

01:33

Efektowny start Paris Saint-Germain w Lidze Mistrzów.

01:32

Paris Saint-Germain zwyciężyło w pierwszym meczu w fazie grupowej Ligi Mistrzów 2:1 z Juventusem. Przede wszystkim w pierwszej połowie było znacznie konkretniejsze od przeciwnika, a oba gole strzelił Kylian Mbappe. Pierwszego po miękkim podaniu Neymara, a drugiego po akcji z Achrafem Hakimim.

01:30

Przygotowania zawodników Paris Saint-Germain do meczu.

01:29

To już siódma kolejka Ligue 1. Paris Saint-Germain powalczy w niej ze Stade Brestois 29. Drużyna ze stolicy Francji nie zamierza zatrzymywać się po pozytywnym występie w Lidze Mistrzów. Chce natomiast budować przewagę nad pozostałymi zespołami w tabeli.