90+2'
90'

Sędzia doliczył cztery minuty!

90'

Ależ okazję miał Danilo! Portugalczyk najwyżej wyskoczył do piłki i trafił w Bernardoniego.

90'

Neymar bezpośrednio uderzył, a golkiper bez trudu przeniósł piłkę nad poprzeczką. Reprezentant Brazylii próbuje zaznaczyć swoją obecność na boisku.

89'
87'

Sada Thioub próbował technicznie uderzyć z dystansu. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

85'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Vitinha. Wchodzi: El Chadaille Bitshiabu.

wchodzi Wchodzi
El Chadaille Bitshiabu #31
schodzi Schodzi
Vitinha #17
1
1
80'

Angers SCO. Schodzi: Abdallah Sima. Wchodzi: Saida Thioub.

Saida Thioub #92
Abdallah Sima #19
80'

Angers SCO. Schodzi: Batista Mendy. Wchodzi: Waniss Taibi.

Waniss Taibi #26
Batista Mendy #2
79'
2
1
1
1
1
79'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Fabian Ruiz. Wchodzi: Warren Zaire-Emery.

Warren Zaire-Emery #33
77'

Ależ rajd Lionela Messiego. Argentyńczyk mijał rywali jak tyczki, a Juan Bernat zmarnował okazję.

2
2
76'

Lionel Messi wpisał się na listę strzelców, ale na bohatera meczu wyrasta Nordi Mukiele. Młody obrońca zaliczył drugą asystę.

74'

Sędziowie VAR sprawdzali, czy Lionel Messi nie był na pozycji spalonej. W ostatecznym rozrachunku bramka Messiego została uznana.

2
1
72'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Nordi Mukiele.

Koronkowa akcja Paris Saint-Germain i błysk Lionela Messiego! Argentyńczyk otrzymał świetne podanie od Nordiego Mukiele, po czym strzelił obok interweniującego bramkarza.

5
4
1
1
2
71'

Czołówka tabeli Ligue 1:

1. PSG - 47 pkt

2. Lens - 14 pkt

3. Marsylia - 39 pkt

4. Monaco - 36 pkt

1
69'

Zawodnicy Paris Saint-Germain próbują wygrać małym nakładem sił. Outsider od kilku minut dłużej utrzymuje się przy piłce.

1
67'

2/3 meczu za nami, ale Christophe Galtier nie może być zadowolony z gry swoich piłkarzy. Paryżanie rywalizują przecież z drużyną zamykającą tabelę Ligue 1.

65'

Sofiane Boufal przeprowadził indywidualną akcję na połowie gospodarze. Marquinhos bez trudu poradził sobie z Marokańczykiem.

63'

Christophe Galiter czeka ze zmianami w składzie. W drugiej połowie goście prezentują się nieco lepiej.

61'

Angers SCO. Schodzi: Adrien Hunou. Wchodzi: Amine Salama.

Amine Salama #11
61'

Angers SCO. Schodzi: Himad Abdelli. Wchodzi: Sofiane Boufal.

Himad Abdelli #10
61'

Angers SCO. Schodzi: Pierrick Capelle. Wchodzi: Farid El Melali.

Farid El Melali #28
61'

Abdellah Sima wpadł w pole karne i miał stuprocentową okazję. Co za pudło!

59'

Hugo Ekitike mógł mieć już dwie bramki na koncie. Napastnik obrócił się z piłką i trafił w interweniującego golkipera.

58'

Souleyman Doumbia swoim dośrodkowaniem wybudził ze snu Gianluigiego Donnarummę. Włoch nie popełnił błędu.

56'

Lionel Messi dobrze dograł do Danilo, który nie zdołał oddać strzału. Gospodarze szybko odzyskali piłkę.

55'

Miał swoją szansę Himad Abdelli. Gianluigi Donnarumma nawet nie musiał interweniować, bo rywal trafił w jednego z obrońców.

54'
1
1
1
52'

Mało brakowało i piłka dotarłaby do ustawionego w polu karnym Adriena Hunou. Danilo był na posterunku.

50'

Abdallah Sima zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Napastnik Angers SCO powinien nastawić celownik.

49'

Gianluigi Donnarumma był pod presją rywali i przytomnie się zachował. Włoch szybko zażegnał niebezpieczeństwo.

1
47'

Bez zmian w składach obu drużyn. Po przerwie goście próbowali zaskoczyć defensywę Paris Saint-Germain i Abdallah Sima został złapany w pułapkę ofsajdową.

czas Druga połowa
43'

Niezłe zagranie piętką Hugo Ekitike w kierunku Juana Bernata. Hiszpan nie zdołał jednak opanować piłki.

41'

Zupełnie nieudana próba strzału głową Himada Abdelliego. Skrzydłowy Angers SCO mocno się przeliczył.

39'

Paryżanie zbliżają się do bramki gości. Mistrzowie Francji mają dużą przewagę w każdym elemencie gry.

38'

To była idealna okazja dla Lionela Messiego. Piłkarz Paris Saint-Germain z rzutu wolnego uderzył prosto w mur.

1
35'

Mecz układa się po myśli Paris Saint-Germain. Podopieczni Christophe'a Galtiera cały czas kontrolują wydarzenia boiskowe.

33'

Lionel Messi w akcji! Paul Bernardoni efektownie obronił strzał z dystansu Argentyńczyka, który został złapany na spalonym.

1
32'

Mija 32. minuta, a obraz gry się nie zmienia. Drużyna Angers SCO w dalszym ciągu bez celnego strzału na bramkę strzeżoną przez Gianluigiego Donnarummę.

29'

Tym razem Lionel Messi zostawił piłkę Neymarowi. Doświadczony Brazylijczyk zmarnował obiecującą sytuację.

1
1
27'

I znowu Lionel Messi z rzutu wolnego. Paul Bernardoni wyszedł z bramki i wypiąstkował piłkę.

1
1
26'

Nierozważne zachowanie Souleymana Doumbii. Defensor zagrał ręką tuż przed polem karnym.

24'

Z około 40 metrów dośrodkował Lionel Messi, piłka trafiła na głowę Sergio Ramosa, ale nic z tego. Świetna interwencja Paula Bernardoniego!

22'

Miejscowi mają jednobramkową przewagę, a mimo to można usłyszeć gwizdy z trybun Parc des Princes. Lokalni kibice liczą na więcej.

1
20'

Neymar nie ma łatwego życia w dzisiejszym meczu. Brazylijczyk został ostro potraktowany przez Pierricka Cappelle'a.

18'

Angers SCO nie ma zbyt wielu argumentów w ofensywie. Jak dotąd bramkarz PSG był praktycznie bezrobotny.

16'

Ryzykowne wyjście Gianluigiego Donnarummy. Pożar pod własną bramką szybko ugasił Juan Bernat.

14'

W pierwszych minutach aktywny po stronie paryżan jest Nordi Mukiele. Prawy wahadłowy zapisał już na swoim koncie asystę.

12'

Lionel Messi szukał w polu karnym Neymara. Jego zagranie było jednak niedokładne.

11'

Przyjezdni nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce, nie mówiąc już o stwarzaniu akcji bramkowych. Początek meczu pod dyktando PSG.

9'

Gospodarze powoli szukają bramki numer dwa. Akcja cały czas toczy się pod polem karnym Angers SCO.

1
7'

Paryżanie dużo sobie obiecują po Hugo Ekitike. 20-latek strzelił właśnie gola w trzecim kolejnym spotkaniu.

5'

Gol! Strzelił Hugo Ekitike. Asystował mu Nordi Mukiele.

Ależ to się zaczyna dla Paris Saint-Germain! Lionel Messi wypatrzył na prawej flance Nordiego Mukiele, a ten precyzyjnie dograł w kierunku Hugo Ekitike. Utalentowany napastnik tylko dostawił nogę i dał prowadzenie miejscowym.

5
3
1
4'

Lionel Messi robił wszystko, by przedostać się w pole karne. Mistrz świata został zatrzymany przez jednego z obrońców.

2'

W oczekiwaniu na ruch gości piłkarze Paris Saint-Germain rozgrywają piłkę. Spokojny początek spotkania.

czas Start meczu
20:57

Głównym rozjemcą na Parc des Princes będzie Eric Wattellier.

20:57

W składzie gości Adrien Hunou, niegdyś przymierzany do reprezentacji Polski:

20:55

To będzie pierwszy występ Lionela Messiego po katarskim mundialu:

20:54

Drużyny Paris Saint-Germain i Angers SCO są na dwóch różnych biegunach. Przed nami spotkanie lidera tabeli z czerwoną latarnią Ligue 1. Zaczynamy o godz. 21:00!