1
1
84'

Gol! Strzelił Nicolo Fagioli. Asystował mu Filip Kostić.

Wszystko zgodnie z przepisami wydarzyło się w 84. minucie. Na najważniejszego piłkarza meczu wyrasta Filip Kostić, a jego podanie wykorzystał Nicolo Fagioli. Blisko pomocnika Juventusu nie było żadnego przeciwnika, dlatego ten spokojnie strzelił na 2:0 z kilkunastu metrów.

2
82'

Wojciech Szczęsny nie musiał interweniować po dośrodkowaniu, ponieważ wyręczyli go piłkarze z pola Juventusu.

5
2
3
1
1
82'
81'
81'
80'

Nerazzurri pozostali w kontakcie z przeciwnikiem, ale mocniej pachnie drugim golem Juventusu niż jakimkolwiek Interu. Uderzenie Filipa Kosticia zostało sparowane przez Andrego Onanę na słupek.

2
1
2
1
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo za przewinienie taktyczne.

Juventus FC
1
1
1
2
1
74'
73'
73'
72'

Edin Dzeko utrzymał się na nogach po podaniu z głębi pola Nicolo Barelli. Jeszcze odegranie do Hakana Calhanoglu, którego strzał został zablokowany przez kompana z pola Wojciecha Szczęsnego.

2
1
1
1
1
70'

Niewiele wskazuje na gola Interu Mediolan, ponieważ piłkarze Simone Inzaghiego nie potrafią odzyskać rytmu.

3
2
1
2
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Skriniar za ostre przewinienie.

4
3
1
1
2
66'

Gra wznowiona i pozostało 1:0.

2
3
6
5
1
62'

Danilo pokonał Andrego Onanę strzałem z powietrza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Filipa Kosticia. Po drodze jeszcze rykoszet od Stefana de Vrija i piłka znalazła się w sieci. Nie ma jednak gola z powodu zagrania ręką Brazylijczyka. Długa wideo weryfikacja i trafienie anulowane!

1
2
3
5
10
60'

Po trafieniu Adriena Rabiota nie było niebezpiecznego ataku Interu. Przez moment zapachniało sytuacją podbramkową, ale uderzenie Milana Skriniara, po wrzutce z rzutu wolnego, było bardzo niedokładne.

4
3
1
2
3
58'

Zmieniła się sytuacja na boisku, ponieważ Inter Mediolan nie tyle powinien, co musi zaatakować. Z kolei Bianconeri są zbudowani swoim skutecznym atakiem oraz prowadzeniem.

4
2
2
3
3
56'

Żółtą kartkę otrzymał Hakan Calhanoglu za przewinienie taktyczne.

2
3
1
1
1
55'

Drużyna z Piemontu na prowadzeniu.

2
2
1
1
2
52'

Gol! Strzelił Adrien Rabiot. Asystował mu Filip Kostić.

Nie potrafili zdobyć gola gracze Interu, więc zrobił to Juventus. Pierwsze uderzenie celne Bianconerich było od razu skuteczne. W 52. minucie Adrien Rabiot strzelił w narożnik bramki gości po podaniu Filipa Kosticia. W akcji znakomicie zaprezentował się właśnie reprezentant Serbii. Na lewym skrzydle zgubił Nicolo Barellę, po czym w pełnym biegu obsłużył Francuza.

18
12
4
4
4
51'

Ponownie drużyna z Mediolanu w rozegraniu na połowie przeciwnika. Nieprecyzyjne podanie Milana Skriniara zostało poskromione, podobnie jak po chwili dośrodkowanie Federico Dimarco.

2
1
1
2
2
47'

Na początku drugiej połowy meczu była trzecia obrona Wojciecha Szczęsnego. Hakan Calhanoglu huknął z dystansu pod poprzeczkę w bramce Juventusu, ale piłka została sparowana stamtąd przez Polaka. Gracze Interu musieli zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

komentarz

Pierwsza połowa derbów Italii bezbramkowa. Juventus nie potrafił sprawdzić Andrego Onany ani jednym uderzeniem celnym, a Arkadiusz Milik nie radzi sobie z obrońcami Nerazzurrich. Popracował trochę Wojciech Szczęsny, ale piłkarze Interu głównie pudłowali w dogodnych sytuacjach podbramkowych.

5
5
5
7
6
43'

Akcja Nicolo Barelli z Henrichem Mchitarjanem i zakończyła się ona strzałem z bardzo dogodnej pozycji Denzela Dumfriesa. Wahadłowy miał możliwość wpakowania piłki do odsłoniętej bramki Wojciecha Szczęsnego, jednak spektakularnie spudłował!

10
10
10
10
11
41'

Adrien Rabiot nie wymyślił innego sposobu na powstrzymanie Edina Dzeko niż sfaulowanie.

9
9
9
9
9
39'

Twarda konfrontacja Danilo z Lautaro Martinezem.

9
9
9
9
9
38'

Przerwa w grze spowodowana urazem Bremera.

10
11
11
11
11
37'

Akcja Juventusu z wykorzystaniem Arkadiusza Milika, ale została ona poskromiona przez Nerazzurrich kilka metrów od pola karnego. Andre Onana ponownie nie musiał interweniować.

12
11
11
11
11
35'

Filip Kostić wyróżnił się na razie bardzo niecelnym strzałem.

11
11
11
11
11
33'

Piłka pod nogami Denzela Dumfriesa i ten poczęstował Wojciecha Szczęsnego płaskim uderzeniem z kilkunastu metrów.

11
11
11
11
11
32'

Nerazzurri oddali piłkę gospodarzom. Fabio Miretti nie zdecydował się na szybkie rozegranie ataku, co zdenerwowało kibiców na trybunach Allianz Stadium.

11
11
11
12
11
30'

Na zakończenie drugiego kwadransa spotkania była akcja indywidualna Filipa Kosticia. Zakończyła się ona uderzeniem z dystansu zdecydowanie ponad poprzeczką Nerazzurrich.

11
11
11
11
11
28'

Drużyna z Turynu jeszcze bez stuprocentowej sytuacji podbramkowej.

11
11
11
11
11
26'

W 26. minucie przypomniał o sobie Inter. Edin Dzeko powinien zdobyć prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, które zostało przedłużone przez Lautaro Martineza. Za plecami Bośniaka znajdował się Alex Sandro i delikatnym trąceniem utrudnił złożenie się do uderzenia.

12
12
12
12
12
25'

Niebezpieczne dośrodkowanie Nicolo Barelli w kierunku centralnie ustawionego Edina Dzeko. Interweniował z wyczuciem Danilo i nie pozwolił Bośniakowi na sprawdzenie strzałem z bliska Wojciecha Szczęsnego.

11
11
12
12
11
22'

Nerazzurri powrócili do rozgrywania piłki i wymienili podania w centrum boiska. Inna sprawa, że podopieczni Simone Inzaghiego nie wypracowali dla siebie dużo przestrzeni.

11
11
11
11
11
19'

Piłkarze Juventusu odpowiedzieli dopiero szarżą Bremera, który starał się wykorzystać dośrodkowanie z lewego skrzydła, ale pozycja była niewygodna do oddania uderzenia.

11
12
11
11
11
16'

Bianconeri mieli niewiele do powiedzenia w pierwszym kwadransie rywalizacji. Podopieczni Masimiliano Allegrego schowali się na własnej połowie boiska i po prostu przetrwali pierwsze ataki zespołu z Mediolanu.

11
11
12
11
11
13'

Bremer interweniował odrobinę nerwowo wobec ataku Nicolo Barelli. Nerazzurri mieli jeszcze szansę na zaskoczenie Juventusu rozegraniem rzutu rożnego, ale dośrodkowanie prześlizgnęło się po głowach zawodników zainteresowanych oddaniem strzału.

12
12
12
12
12
11'

W podstawowym składzie Juventusu jest również Wojciech Szczęsny. W 11. minucie bramkarz interweniował po raz pierwszy. Poradził sobie z uderzeniem zza pola karnego Hakana Calhanoglu, a Edin Dzeko oraz Lautaro Martinez nie poderwali się do wykonania dobitki.

12
11
11
11
11
8'

Pod nieobecność kontuzjowanego Dusana Vlahovicia po raz pierwszy w derbach Italii gra Arkadiusz Milik. Trener Massimiliano Allegri wybrał ustawienie z reprezentantem Polski na desancie, a także będącym za jego plecami Fabio Mirettim.

12
11
11
11
11
3'

Drużyny w derbach Italii w klasycznych strojach. Juventus w biało-czarnych pasiakach adekwatnych do przydomka Bianconeri, natomiast Inter w czarno-niebieskich koszulkach. Pierwsze podejście pod pole karne przeciwnika w wykonaniu podopiecznych Simone Inzaghiego.