Real Madryt 4:1 pokonał na boisku rywala Celtę Vigo.

90+4'

Asensio urwał się obrońcy. Uderzył płasko, ale niecelnie.

2
90+2'

Celta Vigo pod polem karnym Realu. Jednak na więcej gospodarzy nie stać w końcówce potyczki.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

87'
NIESTRZELONY KARNY

Strzał Hazarda odbił bramkarz, który poradził sobie również  z poprawką Benzemy!

Real Madryt
1
1
2
1
86'

Rzut karny dla Realu! Mallo safulował Benzemę!

1
85'
Celta Vigo
85'

Real stara się rozgrywać piłkę na połowie Celty. Gospodarze po jej przejęciu natychmiast ruszają z kontrą.

82'
81'

Nie zmienia się obraz spotkania. Celta Vigo cały czas bije głową w mur.

78'
wchodzi Wchodzi
Gabriel Veiga #28
schodzi Schodzi
Oscar Rodriguez #5
77'
77'
76'

To już niespełna kwadrans do końca. Zwycięzca jest już znany. Celta Vigo cały czas szuka gola numer dwa.

1
73'

A teraz szczęścia poszukał Beltran. Piłka poszybowała ponad bramką Królewskich.

73'

Akcję Celty starał się sfinalizować Perez, został jednak zablokowany.

70'

Mocny strzał z dystansu oddał Aurelien Tchouameni. Piłka poszybowała ponad bramką!

1
69'
68'
Real Madryt
68'

Benzema sam na sam z bramkarzem, ten jednak cało wyszed z opresji!

3
66'

Gol! Strzelił Federico Valverde. Asystował mu Vinicius Junior. Kontra Realu, Vinicius do Benzemy, który przepuścił piłkę. Dopadł do niej Valverde i precyzyjnie przymierzył przy słupku. 1:4!

65'
Real Madryt
1
63'

W końcu mamy strzał Celty Vigo. Po dograniu z kornera Aidoo głową uderzył tuż ponad bramką!

63'

Celta jeszcze szuka swojej szansy. Gospodarze atakują, ale nie potrafią sobie stworzyć dobrej szansy.

61'

Już wszystko jasne. Wściekli miejscowi fani rzucają eurocentami. Za moment mecz zostanie wznowiony.

60'

Gra przerwana. Sędzia na coś czeka. Na co? Być może to wie sam zainteresowany.

1
56'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Luka Modrić. Już po emocjach? Modrić, Vinicius w sytuacji sam na sam minął bramkarza i uderzeniem do pustej bramki trafił na 1:3!

17
9
5
55'

Carvajal dośrodkował z prawej strony, jednak wprost w obrońcę. Kilka metrów dalej stał nieobstawiony partner.

1
53'

Mocny strzał z ostrego kąta oddał Paciencia. Tuż obok dalszego słupka!

1
51'

Real stara się wciągnąć Celtę na własną połowę i następnie skontrować rywala.

1
49'

Groźne uderzenie oddał Aspas, Courtois był czujny i zdołał odbić strzał.

3
46'

Niepewnie zachowała się obrona Realu. Jednak bez konsekwencji bramkowych.

1
1
czas Druga połowa
komentarz

Trzy gole do przerwy. Jak na razie Real Madryt prowadzi z Celtą Vigo 2:1. W meczu wszystko się jeszcze może zdarzyć.

1
1
45+1'

Vinicius sam na sam z bramkarzem, w ostatniej chwili obrońca zatrzymał Brazylijczyka!

1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

44'

Jeszcze Celta Vigo przed przerwą chce dać sobie nadzieję. Gospodarze w ataku!

1
42'

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu David Alaba. Kapitalnie z ok. 25 metrów uderzył Modrić. Bramkarz bez szans! Piłka w bramce Celty! 1:2!

13
6
1
3
41'

Z pola karnego uderzał Benzema. Francuz w ostatnim momencie został zablokowany.

1
40'

Rzut wolny dla Realu, jednak o rozegraniu wszyscy chcieliby jak najszybciej zapomnieć.

38'

Celta ponownie zaatakowała lewą stroną, tym razem szybszy Courtois, który wyszedł z bramki.

1
35'

Dośrodkowanie z lewej strony, głową uderzał Goncalo Paciencia, w bramkę jednak nie trafił. Zabrakło pół metra.

1
32'

Real przeważa, ale nie atakuje już z takim zacięciem jak chwilę po stracie gola.

29'

Javi Galan przedostał się z piłką w pole karne. Uderzył z trudnej pozycji, ale wyraźnie przestrzelił.

26'

Podrażniony stratą gola Real ruszył do ataku. Jednak jak na razie Królewscy nie potrafią dojść do okazji bramkowej.

2
1
1
23'

Gol! Strzelił Iago Aspas. Mocny strzał Aspasa. Courtois wyczuł intencje egzekutora, ale nie był w stanie obronić. 1:1!

Celta Vigo
1
1
1
5
4
22'

A teraz rzut karny dla Celty Vigo! Uderzał Paciencia, ręką zagrał Militao!

3
4
4
17'

Po stracie gola Celta atakuje. Inaczej wyobrażali sobie początek spotkania gospodarze. Szybko muszą odrabiać straty.

1
1
14'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Do piłki podszedł Benzema. Pewne uderzenie i Real Madryt prowadzi 1:0!

Real Madryt
17
10
4
1
13'
2
1
12'

Rzut karny dla Realu, Tapia zagrał ręką. Tak orzekł arbiter.

7
3
12'

Sędzia już przy monitorze. Będzie rzut karny dla Królewskich?

3
2
11'

W zamieszaniu piłkę odbił jeden z graczy gospodarzy. Gracze Realu domagają się podyktowania rzutu karnego!

3
10'

Pokazał się Vinicius. Strzał poszybował ponad bramką. Będzie jeszcze rzut rożny.

3
1
7'

Celta Vigo bez kompleksów. Gospodarze od początku ochoczo, z dużym optymizmem szturmują bramkę Realu Madryt.

5'

Pierwsza próba Królewskich. Mocny strzał oddał Valverde. Piłka poszybowała ponad bramką Celty.

1
3'

Celne uderzenie z rzutu wolnego. Thibaut Courtois ustawił się bardzo dobrze i piłkę złapał.

1
1
1
2'

Niepewnie w defensywie zachował się Carvajal. Po chwili faul, będzie rzut wolny dla Celty. Do bramki ok. 30 metrów.