(0:2)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

Barcelona wypunktowała Sevillę wygrywając 3:0. Kolejną bramkę w sezonie zdobył Robert Lewandowski.

52
9
2
4
1
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

23
12
6
5
8
89'
5
5
5
7
15
89'

Stara się uratować honor Sevilla, ale bez większej wiary w powodzenie.

7
6
1
4
1
86'

Na strzał zdecydował się Rakitić. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i padła łupem bramkarza.

12
6
4
5
2
83'

Już trochę na stojąco. Odliczamy minuty do końca spotkania.

14
12
5
6
4
80'

Na strzał zdecydował się Frenkie de Jong, do szczęścia niewiele brakowało.

27
11
6
5
8
78'

Niewiele dzieje się na boisku. Szarpana gra w ostatnich minutach spotkania.

8
7
4
6
6
75'

Kwadrans do końca spotkania. Otwarty mecz, ale szkoda już, że bez oszczędzanego Roberta Lewandowskiego.

14
16
8
37
16
75'
4
3
2
4
8
74'
29
10
15
151
74
73'

Przed kolejną sytuacją Lewandowski, Polak starał się lobować Bono, który odbił piłkę. Poprawka de Jonga przed linią zablokował obrońca.

8
5
5
15
21
72'

Raphinha uderzył z rzutu wolnego z ok. 28 metrów, dość daleko od bramki Bono.

9
8
9
10
8
71'

Gomez przejął piłkę i huknął z dystansu. Marc-Andre ter Stegen zdołał odbić uderzenie.

31
13
7
2
1
70'
4
3
1
1
3
68'

O rzucie karnym zamarzyli gospodarze. Sędzia jednak słusznie był innego zdania. Niewiele dzieje się na boisku w ostatnich minutach.

9
12
8
4
5
66'

Barcelona świadoma faktu, że wkrótce czeka ją mecz w Lidze Mistrzów oszczędza siły. Podobnie jak Sevilla, która czuje, że została pokonana.

39
16
5
4
5
66'
2
64'
2
63'
2
3
4
1
63'
14
5
1
2
62'

Zagranie do Lewandowskiego, Polak efektownie uderzył, ale Bono końcami palców zdołał wybić piłkę, która przy słupku przetoczyła się na aut.

38
11
8
10
8
63'
60'

Dwa kwadranse do końca. Zwycięzca jest już znany, ale rozmiary wygranej jeszcze nie. Sevilla cały czas dość nerwowo.

17
18
4
6
7
58'

Piłka dotarła do Dembele, ten uderzył, ale 1000 metrów ponad poprzeczką.

11
62
10
5
20
57'

Szarpią się gospodarze niczym karp w wiadomym czasie. Niewiele wychodzi Sevilli.

10
39
4
6
3
56'
54'
12
7
13
3
4
52'

Niepewnie w tyłach zachowali się goście. Jednak gospodarze są psychicznie zdruzgotani. Strzał Isco spokojnie złapał bramkarz.

15
6
5
4
5
50'

Gol! Strzelił Eric Garcia. Asystował mu Jules Kounde. Krótko rozegrany rzut rożny. Po chwili dogranie w pole karne, Kounde z pola bramkowego na czwarty metr, a Garcia z bliska do siatki na 0:3!

212
67
14
10
10
49'

Kolejna próba ataku Sevilli. Strzał niecelny, wcześniej jednak spalony.

9
6
6
9
6
48'

Barcelona spokojnie weszła w 2. połowę. Goście badają, na co stać Sevillę.

17
7
5
2
4
46'

Już przed szansą gospodarze. Dogranie do Lameli, pierwszy strzał zablokował Garcia. Poprawka poszybowała daleko od celu!

16
7
8
5
4
czas Druga połowa
46'
2
2
3
1
2
46'
Joan Jordan #8
1
1
2
1
komentarz

Sevilla do momentu utraty gola prezentowała się lepiej od Barcelony. Po bramce goście panowali już na boisku i dołożyli drugie trafienie.

48
36
6
8
5
45+2'

Kontra Dembele biegł z piłką przez pół boiska. Zamiast podawać do Lewandowskiego sam starał się wykończyć akcję i spudłował!

9
23
16
35
243
45'

Sędzia doliczył minutę do 1. połowy.

27
8
10
2
6
44'

Barcelona utrzymuje się przy piłce. I tak będzie zapewne do przerwy.

56
19
7
8
4
43'

Ucierpiał Araujo, obrońca potrzebuje szybkiej rozmowy ze specjalistą.

5
7
13
34
10
42'

Niewiele wychodzi Barcelonie. Sevilla stara się atakować, ale goście po dwóch zdobytych bramkach mają ogromną przewagę psychologiczną.

45
23
10
5
11
39'

Raphinha już minął bramkarza, jednak nie zdołał opanować piłki, która uciekła mu poza boisko.

15
19
21
14
24
38'

W końcu pokazali się gospodarze. Strzał Gudelja był jednak niecelny. Będzie jeszcze rzut rożny.

24
24
18
12
17
36'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Jules Kounde. Jest i pan Robert! Kounde z okolic linii środkowej, za plecy obrońców, do Lewandowskiego. Polak przyjął piłkę i strzałem przy słupku trafił na 2:0 dla Barcelony!

2531
810
94
40
52
36'

Sevilla? Nie ma! Oczywiście miasto jest, ale drużyny na boisku nie ma. Barcelona szuka drugiej bramki.

59
25
6
9
12
33'

Poturbowany Robert Lewandowski. Polak szybko się pozbierał i pogroził rywalowi. - Oj ty, ty.

110
96
32
15
34
33'
Sevilla FC
35
12
4
6
9
31'

Szybkie wyjście Barcelony. Jednak strzałowi Dembele do ideału brakowało tyle co nam.

11
46
12
7
15
30'

Dwa kwadranse za nami. Gol dla Barcelony podciął skrzydła Sevilli. Gospodarze będą w stanie się podnieść do swojego lotu po trzy punkty?

26
19
8
7
9
28'
13
16
12
13
31
27'

Powoli z szoku wychodzą gospodarze i ponownie zaczynają szturmować bramkę Barcelony.

11
23
10
6
18
24'

Rozochocił na się Raphinha. Mocny strzał poszybował niedaleko od bramki trochę zaskoczonych gospodarzy.

56
24
11
8
9
23'

Barcelona na tego gola nie zasłużyła. Goście wyczekali miejscowych i zadali cios. Jak odpowie Sevilla?

19
36
7
10
38
21'

Gol! Strzelił Raphinha. Strata gospodarzy na własnej połowie. Barcelona wyprowadziła szybką kontrę. W sytuacji sam na sam ponad bramkarzem uderzył Lewandowski. Sprzed linii piłkę wybił obrońca, ale z bliska do siatki wbił ją Raphinha. 0:1!

654
239
34
31
39
18'

En-Nesyri w sytuacji sam na sam. Górą Marc-Andre ter Stegen, sędzia znowu pokazał spalonego. Tym razem bardzo wątpliwego.

14
8
13
5
13
16'

Isco niecelnie, do tego on również był na spalonym. Panowie! Trochę wyczucia gry, bo to trochę mało ekskluzywne.

11
18
9
8
7
15'

Youssef En-Nesyri uderzył w bramkarza, wcześniej był na spalonym.

6
14
10
4
7
15'

Pachnie u nas starą rybą, w Sewilli golem dla gospodarzy. Acuna niecelnym strzałem zakończył akcję miejscowych.

7
16
7
5
3
13'

Sędzia mknie do ławki gości i w ręku trzyma coś żółtego. To nie złoto, ale kartka dla brata Xaviego. Za co? Za komentarze.

3
9
3
2
13'

Piłka w bramce gości. Strzał Lamela ładny, ale egzekutor na spalonym. Wciąż bez goli.

20
5
19
5
9
12'

Dobrze w mecz weszła Sevilla. Barcelona chcąc w spotkaniu wygrać będzie musiała się dość sporo napocić.

10
6
15
14
11
9'

Dembele ostro potraktował rywala. Sędzia bez cienia wątpliwości.

13
10
14
17
43
7'

Lewandowski runął w polu karnym - Ha ha ha - wyśmiał go sędzia. O karnym raczej mowy być nie może.

32
44
14
21
62
5'

Barcelona już w opałach! Isco do Rakiticia, jednak Marc-Andre ter Stegen po raz pierwszy w meczu uratował gości! Bramkarz końcami palców odbił piłkę w sytuacji sam na sam. Wszystko zaczęło się od błędu w obronie.

37
18
35
13
19
3'

Paaaanieee sędzio... Busuquets biegł z piłką i wpadł na arbitra. Panie Lahoz, chodź Pan swoimi ścieżkami!

19
52
13
7
7
Robert Lewandowski zdobędzie gola w debiucie w meczu gola?
Być może
9
29
8
1
3
2'

Obie drużyny od początku wysoko się atakują. Barcelona zrobiła to bardzo agresywnie. Sędzia od razu odgwizdał faul.