Derby dla Realu Madryt. Szaleństwa w meczu jednak nie było.

2
3
90+3'

Gospodarze zamarzyli o rzucie karnym. Sędzia jednak nakazał słusznie grać dalej.

6
4
2
2
2
90+1'

Mocne wstrzelenie piłki przez Alabę. Nikt jednak nie zamknął akcji.

1
1
1
1
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
2
2
89'
ZMIANA
88'

Valverde starał się lobować bramkarza. Dość nieudolnie.

1
1
86'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Juan Latasa #14
schodzi Schodzi
85'

Sytuacyjna próba Viniciusa. Jednak kilka pięter ponad bramką Getafe.

1
1
1
83'
ZMIANA
83'
ZMIANA
83'
ZMIANA
Jaime Seoane #8
Angel Algobia #16
82'
ZMIANA
Fabrizio Angileri #3
81'

Próba kontry Getafe, ale poza tzw. lagą na połowę Realu gospodarze nie mieli pomysły na akcję. Piłka w rękach Łunina.

77'

Mocno z ok. 25 metrów przymierzył Valverde. Bramkarz na raty, ale piłkę złapał.

75'

Trochę dłużą się minuty. Gramy w środku boiska. Brakuje groźnych spięć, uderzeń. A przecież wynik jest na styku.

2
71'

Na strzał zdecydował się Rodrygo. Do bramki Getafe zabrakło dość sporo. Kolejne sekundy jednak zyskane.

1
1
68'

Spotkanie toczy się w środku pola. Spadło tempo gry, co odpowiada gościom, którzy są świadomi, że w tygodniu czeka ich batalia w Lidze Mistrzów.

1
66'
ZMIANA
Portu #9
1
63'

Mocny strzał z dystansu oddał Camavinga, ale dość daleko od bramki Getafe.

1
1
1
1
60'

Godzina gry za nami. Real przeniósł ciężar spotkania na połowę Getafe.

1
57'

Rodrygo sam na sam z bramkarzem. Brazylijczyk technicznie uderzył do bramki, ale był na spalonym! Wciąż 0:1.

3
5
53'

Getafe po przerwie szuka wyrównania. Real nie zamierza się bronić, ale sam chciałby zadać cios numer dwa w potyczce.

50'

A teraz Duarte płasko przymierzył z linii pola karnego. Tuż obok bramki!

1
1
49'

Próba Alini z ok. 20 metrów. Łunin zdołał sparować strzał na korner!

3
48'

Cóż tam się działo! Trzy strzały graczy Realu blokowali obrońcy lub bramkarz. Powinno być 0:2, a jest wciąż 0:1!

2
3
47'

Odpowiedź Realu, mocny strzał Rodrygo. Piłka poszybowała ponad bramką gospodarzy.

1
47'

Dogranie w pole karne Realu, strzelał Mayoral. Wprost w Łunina.

1
czas Druga połowa
komentarz

Real wyraźnie panuje nad wydarzeniami na boisku i zasłużenie prowadzi.

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
43'

VAR sprawdził, piłka wcześniej uciekła Viniciusowi, który później był faulowany. Rzut karny został anulowany.

2
1
1
3
2
42'

Sędzia podyktował rzut karny dla Realu, ale wydaje się, że piłka wcześniej opuściła boisko.

2
1
41'

Getafe w polu karnym Realu, po wielu minutach bez okazji. Strzał Mayorala zablokowany, ale wcześniej snajper był na spalonym.

1
39'

Valverde dośrodkował, głową uderzył Rodrygo, ale bramkarz zdołał złapać piłkę.

1
1
37'

Dogranie z prawej strony na 12. metr do Valverde. Natychmiastowy strzał poszybował tuż ponad bramką!

1
1
1
36'

Rwana gra w ostatnich minutach. Real nie pozwala rywalom na zbyt wiele.

1
33'

Aurelien Tchouameni uderzył z dystansu. Trafił w głowę rywal. Ten trochę odczuł mocną próbę.

1
1
30'

Dwa kwadranse za nami. Real Madryt szuka drugiego trafienia i większego spokoju w kolejnych minutach potyczki.

2
27'

Kolejny strzał w meczu Modricia i ponownie daleko od światła bramki.

1
2
26'

Nie zmienia się obraz gry. Real nie pozwala przeciwnikom na zbyt wiele. Oczywiście są sytuacje, jak ta przed momentem, ale to Królewscy cały czas mają więcej do powiedzenia.

3
23'

Angileri uderzał z ostrego kąta. Nogę do piłki jeszcze starał się dołożyć Mayoral. Do szczęścia zabrakło niewiele!

1
2
1
2
20'

W końcu składna akcja Getafe. Alena zepsuł wszystko, uderzając daleko od celu.

1
1
1
18'

Na techniczny strzał zdecydował się Rodrygo. Piłka przeleciała kilka metrów ponad bramką.

2
15'

Kwadrans za nami. Real dyktuje warunki gry. Getafe nie potrafi przedostać się w pole karne gości.

1
12'

Real po zdobyciu gola dominuje na boisku. Gracze Getafe niewiele potrafią zdziałać.

2
9'

Z ok. 19 metrów uderzył Modrić. Strzał nie wyszedł Chorwatowi. Piłka poszybowała daleko od celu.

2
1
7'

Real prowadzi i cały czas atakuje. W polu karnym do piłki doszedł Carvajal, Strzał wślizgiem z ostrego kąta poszybował ponad bramką.

4
1
1
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eder Militao. Asystował mu Luka Modrić. Dogranie z rzutu rożnego Modricia, wprost na głowę Militao i Real szybko na prowadzeniu!

13
8
2
3
3
1'

Suarez ruszył z piłką po błędzie Królewskich. Jednak w polu karnym gości źle dogrywał.