1
1
1
88'

Real teraz może oszczędzać siły przed potyczką w Lidze Mistrzów. Do końca już niewiele. Królewscy swoje zrobili.

10
5
1
1
1
86'
1
1
1
1
1
83'

Sevilla już raczej nie będzie się w stanie pozbierał po dwóch szybkich golach Realu.

7
5
2
2
2
81'

Gol! Strzelił Federico Valverde. Cóż za strzał z dystansu Valverde! Uderzenie z ok. 20 metrów, przy którym bramkarz tylko wzrokiem odprowadził piłkę! Już 3:1!

23
13
3
5
5
81'

Płaski strzał z dystansu Asensio, bramkarz Sevilii pewnie obronił.

5
3
1
1
1
79'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Vinicius Junior. Cóż za wejście na boisko! Vinicius zagrał na prawo, a wprowadzony przed momentem na boisko Vazquez uderzył niemal do pustej bramki! 2:1!

17
13
6
5
13
77'
77'
76'
3
1
1
1
1
76'
73'

Bounou ucierpiał podczas interwencji. Bramkarz potrzebuje pomocy znachora z Sewilli.

1
4
2
1
1
71'

Kolejna próba w meczu Rodrygo. Strzał Brazylijczyka był niecelny.

1
1
2
2
1
69'

Minuty zaczynają płynąć coraz szybciej. Real zdoła zadać cios, dobrze grającej po przerwie, Sevilli?

4
3
2
1
2
69'
66'
1
66'
2
1
1
1
1
65'
63'

Militao starał się uderzyć, ale defensor został zablokowany przez obrońcę gości. W ataku Real. Po chwili dogrywał Carvajal, Bounou na posterunku.

1
1
3
1
2
60'

Tymczasem Sevilla cały czas groźna. Lamela uderzał, ale w bramkę nie trafił. Dość wyraźne pudło.

2
4
1
2
2
60'

Godzina gry za nami. Wynik meczu cały czas jest sprawą otwartą. Real chcąc wygrać musi wrzucić wyższe przełożenie.

2
1
1
57'

Sevilla chce więcej. Strzał Isco. Piłka trafiła w boczną siatkę.

5
1
1
1
54'

Gol! Strzelił Erik Lamela. Asystował mu Gonzalo Montiel. Vinicius stracił piłkę przy linii bocznej. Montiel ruszył na bramkę, zagrał prostopadle do Lameli, a ten w sytuacji sam na sam technicznie uderzył do siatki! 1:1!

14
52'

Po przerwie Sevilla jeszcze nie zagroziła gospodarzom. Real także nie oddał celnego strzału. Zespoły myślami są już przy Lidze Mistrzów? Chyba za wcześnie na to.

1
49'

Real stara się nie dopuszczać Sevilli pod własne pole karne. Wszak prowadzi jak na razie dość skromnie.

2
2
46'

I już mamy strzał Realu. Próba Rodrygo została jednak zablokowana. Królewscy w ataku.