Bramkarza gości złapał skurcz. Za dużo kawy? Raczej na murawie się nie spocił.

10
9
10
90+7'

Realowi pozostało 120 sekund. Osłabiony liczebnie Real w ataku, jednak dość chaotycznym.

40
39
10
4
1
90+6'

Modrić technicznie dogrywał z rzutu wolnego, ale Ruediger źle podawał z pola karnego.

47
26
8
6
4
90+4'
18
90+4'

Minuty płyną, coraz bliżej niespodzianki i straty dwóch punktów przez Real!

49
26
4
4
4
90+1'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Faul w środku pola Kroosa i Real gra w dziesiątkę!

Real Madryt
103
61
10
9
12
90'

Sędzia doliczył 9 minut. Szaleniec!

16
13
16
18
48
90'

To już pewne, gola nie ma. Wciąż 1:1!

41
24
3
5
6
89'

Rodrygo na raty uderzał, w końcu wbił piłkę do siatki, ale wydaje się, że trafienie zostanie anulowane. Bramkarz już trzymał piłkę.

24
12
4
6
4
86'
ZMIANA
3
4
5
3
7
86'
ZMIANA
86'

Mocno, ale bardzo niecelnie uderzył z dystansu Valverde.

8
6
4
5
4
85'

Alaba uderzył z rzutu wolnego, trafił jednak w mur. Podobnie jak poprawiający Rodrygo.

10
7
4
5
2
84'

Coraz mniej czasu ma Real. Goście zaczynają urządzać mały teatrzyk symulując kontuzje.

16
9
6
4
7
81'

Riquelme uderzał z siedmiu metrów, ale okrutnie spudłował. Real mógł przegrywać!

8
10
10
17
13
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristhian Stuani. Mocny strzał oddał Stuani! Courtois w przeciwnym rogu! 1:1!

66
40
7
6
10
79'

Rzut karny dla Girony!

58
27
5
6
10
79'

36
19
3
5
6
78'

Mamy VAR! Sędzia sprawdza czy gościom należy się rzut karny za zagranie ręką Asensio!

20
11
3
4
4
77'

Kontra Realu, ale Asensio nie zdołał skutecznie zagrać do Viniciusa.

5
5
3
2
2
76'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Taty Castellanos #9
1
76'
ZMIANA
Toni Villa #12
Valery Fernandez #11
1
1
76'
ZMIANA
Reinier #19
Yangel Herrera #21
1
75'
Real Madryt
8
3
1
1
75'

W pole karne z piłką wpadł Vinicius, został jednak zatrzymany przez obrońcę.

3
2
1
2
1
72'

Po błędzie obrony do strzału z ok. 10 metrów doszedł Asensio. Strzał zdołał odbić bramkarz!

6
2
1
3
2
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Federico Valverde. Przełamali obronę gości Królewscy! Z pola karnego na trzeci metr dogrywał Valverde, a Vincius strzałem pod poprzeczkę otworzył wynik! 1:0!

24
9
4
24
43
69'

Rzut wolny dla Realu. Dogranie Kroosa, ale niewiele z tego wyszło. Od bramki goście.

7
6
3
2
1
66'

W sytuacji sam na z Castellanosem górą wyszedł Courtois. Sędzia wprawdzie odgwizdał spalonego, ale powtórki pokazały, że racji nie miał. VAR na pewno by to potwierdził.

3
1
2
6
65'

Atak pozycyjny Realu, Girona czeka na moment do wyprowadzenia kontry.

3
2
2
1
63'
ZMIANA
61'
ZMIANA
60'

Kolejna próba gości. Strzał z dystansu Castellanosa pewnie obronił Courtois.

8
2
3
3
3
59'
4
2
2
5
5
58'
ZMIANA
Rodrigo Riquelme #17
4
3
1
57'

Pierwsza próba gości po przerwie. Strzał Herrery nie znalazł drogi do bramki Realu.

4
2
2
3
1
55'

Ostro Kroos i w kartkach mamy remis 1:1.

Real Madryt
14
9
3
5
4
53'

Bardzo wysoki pressing Realu. Girona ma problemy z wyjściem z własnego pola karnego. To może być sposób na gości.

2
2
3
5
5
51'

Vinicius dostał od rywala po twarzy. Padł niczym rażony piorunem. Lopez otrzymał kartkę. Teatru było w tym bardzo dużo.

4
6
4
6
8
50'

Goście zaczęli grać na czas. Denerwuje to miejscowych kibiców. Czasu Real ma jednak jeszcze sporo.

6
5
2
1
3
48'

Od początku 2. połowy w ataku Real Madryt. Girona tego się spodziewała i jak na razie skupia się na defensywie.