(0:0)
Zakończony
UD Almeria
komentarz

Zgodnie z przewidywaniami, Barcelona nie miała większych problemów z pokonaniem Almerii. Na początku meczu rzut karny zmarnował Robert Lewandowski.

26
22
17
17
21
90+3'

De Jong do Alby, ostatecznie piłka w rękach bramkarza Almerii.

19
20
25
16
25
90'

Jeszcze 5 minut emocji przed nami.

52
19
21
6
9
89'

Lewandowski dość chaotycznie gonił piłkę w polu karnym, w końcu sędzia odgwizdał faul w ataku.

19
31
43
18
35
87'

Zagranie do Fatiego, który nie opanował piłki. Gdyby mu się to udało, znalazłby się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

12
11
19
26
16
86'

Pique wciąż się żegna z wszystkimi, piłkarze wrócili do gry.

58
27
16
21
13
84'
12
83'

Wzruszający moment. Pique schodzi z boiska... Łezka się zakręciła.

77
30
17
29
9
82'

Mocny strzał oddał Balde, Fernando pewnie obronił próbę z ok. 17 metrów.

15
7
11
4
5
80'

Barcelona nie dopuszcza gości pod swoją bramkę, sama nie kwapi się do wyraźnego ataku. Przed nami końcowe minuty potyczki.

17
19
18
9
14
78'
5
78'

Gola poszukał Lewandowski, ale zabrakło precyzji. Piłka w rękach bramkarza.

31
35
24
21
27
74'

Znowu groźnie pod bramką Almerii, ale gola nie ma. Zresztą i tak by nie było, sędzia odgwizdał kolejnego spalonego.

12
9
24
12
19
71'

Barcelona gra na dużym luzie. Goście nie wierzą w to, że w mogą w spotkaniu coś jeszcze zdziałać.

35
15
11
5
7
68'
3
70'

Lewandowski do Fatiego, ten do bramki, ale gola nie ma. Spalony!

27
18
33
30
32
69'

Fernando daleko przed bramką i dzięki temu uratował swoją drużynę!

17
7
16
7
14
68'
Inigo Eguaras #4
170
748
2
169
27
68'
59
42
6
55
2
67'
21
8
11
3
3
65'

Strzał Fatiego odbił bramkarz, po chwili dośrodkowanie Alby, ale Lewandowski nie był w stanie dobrze uderzył głową.

23
22
28
14
25
65'

Barcelona już na dużym luzie. Gospodarze szukają kolejnych trafień. Teraz gra im się łatwiej.

50
24
7
6
3
62'

Gol! Strzelił Frenkie de Jong. Alba dogrywał z lewej strony, strzał Fatiego odbił bramkarza, ale wobec dobitki de Jonga był bezradny! 2:0!

154
63
31
12
19
61'
36
21
12
5
6
60'

Dembele zagrywał z rzutu wolnego do Pique, ale fatalnie podawał.

5
8
13
9
26
58'

Dembele minął bramkarza i zamiast uderzać do bramki, w której stało dwóch obrońców, zaplątał się w drybling i ostatecznie został zablokowany!

9
13
18
13
36
56'

Torres w pole karne, Balde głową był w stanie jedynie strącić piłkę.

6
7
22
8
5
53'

Barcelona prowadzi i aktywnie szuka trafienia numer dwa. Goście nie zamierzają się odsłaniać. Są świadomi czym może się to skończyć.

35
21
11
9
11
50'

Lewandowski wychodził sam naprzeciwko bramkarza, ale Fernando był minimalnie szybszy!

44
27
38
43
28
48'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Sergio Busquets. Dembele ruszył z piłką, wpadł w pole karne z prawej strony, znalazł miejsce do strzału z ok. 13 metrów. Płaska próba przy słupku wpadła do siatki! 1:0!

156
60
24
13
21
48'

Barcelona od początku 2. połowy ruszyła na Almerię. Gospodarze chcą szybo zdobyć gola.