Real Madryt długo męczył się z Realem Valladolid, ale w końcu swoje osiągnął. Dość szczęśliwie, ale trzy punkty Królewscy mają.

2
2
1
90+6'

Strzał Camavingi spokojnie obronił bramkarz. Gospodarze już marzą o końcu spotkania.

1
1
1
90+5'

Z pola karnego uderzył Modrić. Piłka minęła bramkę Masipa.

90+3'

Real Madryt spokojnie rozgrywa piłkę na połowie rywala. Miejscowi sił już nie mają.

1
90'

Sędzia doliczył 8 minut.

89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Eduardo Camavinga. Lewą stroną ruszył Camavinga, dograł do Benzemy, który z kilku metrów uderzył do siatki. 0:2!

15
10
2
2
5
87'
ZMIANA
85'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Oscar Plano #10
84'
ZMIANA
Shon Weissman #9
Monchu #8
1
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Pewny strzał Benzemy. Bramkarz w przeciwnym rogu! 0:1!

Real Madryt
11
10
4
6
82'
ŻÓŁTA KARTKA
Joaquin Fernandez #24
1
2
82'
CZERWONA KARTKA

Cóż tam się dzieje! Sędzia wyrzucił z boiska Leona za niesportowe zachowanie!

3
3
2
2
2
81'
Javi Sanchez #5
81'

Sędzia uznał, że Sanchez zagrał ręką! Rzut karny dla Realu Madryt!

2
2
80'

Mamy VAR! Jeden z obrońców gospodarzy zagrał ręką!

79'

W końcu celnie Benzema. Strzał na korner odbił bramkarz!

1
1
79'

To gospodarze w ostatnich minutach przejawiają większą ochotę do gry. Real Madryt musi być czujny w tyłach.

2
76'

Benzema z piłką w polu karnym, Francuza w ostatnim momencie zablokował obrońca.

1
1
75'

Strzał z dystansu Monchu, wprost w ręce dobrze ustawionego Thibaut Courtois.

73'

Rodrygo w polu karnym, ale został przyblokowany. Teraz to Real Madryt w ataku.

1
1
2
1
72'

Brak koncentracji w ataku Realu Valladolid. Sędzia dostrzegł spalonego.

1
69'

Odpowiedź Realu Madryt. Strzał Viniciusa poszybował jednak ponad poprzeczką.

1
3
68'

Courtois odbił piłkę po strzale głową Leona, który doszedł do dogrania z rzutu rożnego!

1
3
3
67'

Aguado uderzył bezpośrednio z kornera! Courtois zdołał wrócić z przedpola i odbić piłkę!

2
1
1
66'

Z ok. 19 metrów uderzał Plata. Trafił w rywala. Będzie rzut rożny. Ożywili się miejscowi.

64'

Akcja gospodarzy zatrzymana. Na spalonym Leon.

1
63'

Real Valladolid ustawił się wysoko i stara się utrudniać konstruowanie akcji Realowi Madryt. Po zmianie stron brakuje groźnych okazji pod bramkami.

1
60'
ZMIANA
3
2
1
1
1
60'
ZMIANA
59'
ZMIANA
Kike Perez #4
59'
ZMIANA
Luis Perez #2
58'

Escudero skręcił nogę. Mamy przerwę w grze.

1
57'

W pole karne dogrywał Escudero. Courtois na posterunku. Gospodarze mają coraz większe problemy fizyczne.

54'
ZMIANA
Gonzalo Plata #11
Ivan Sanchez #21
53'

Real Madryt wrzucił wyższy bieg, ale to nie jest jeszcze ten moment, kiedy Królewscy zaczynają narzucać szaleńcze tempo. Gospodarze jak na razie po przerwie nie zagrozili gościom.

2
2
1
1
50'

Dogrywał z kornera Kroos, Ruediger głową źle uderzył. Piłka na aucie.

4
1
50'

Z ostrego kąta mocno na bramkę Masipa uderzył Asensio. Trafił jednak w boczną siatkę.

5
47'

Gospodarze chcą grać podobnie jak w 1. połowie. Królewscy plany mają inne, oni niepokoją rywala już na jego połowie.