(1:0)
Zakończony
Getafe CF
komentarz

Kolejny kroczek w kierunku mistrzostwa Hiszpanii uczyniła FC Barcelona. Lider La Liga w najskromniejszych rozmiarach pokonał walczące o utrzymanie Getafe. Jedynego gola w spotkaniu zdobył Pedri.

7
3
2
90+3'

Dośrodkowanie w pole karne, Latasa doszedł do piłki, ale uderzył głową dość słabo i wprost w bramkarza.

4
4
4
3
2
90+2'

Barcelona wysoko atakuje rywala i utrudnia gościom konstruowanie akcji.

13
5
5
7
3
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

6
6
7
7
8
90'

W końcu konkretniejsze wyjście Barcelony, ale strzał Fatiego zaprzepaścił wszystko.

7
4
5
5
4
88'

Minuty płyną, Getafe dość bezradne. Barcelona zamurowała się i czeka na koniec.

5
3
2
3
2
86'

A teraz uderzył Alba, ale do szczęścia brakowało dość sporo.

7
6
7
9
1
85'

Strzał Kessiego z pola karnego zdołał odbić bramkarz. Mogło być po meczu!

8
7
5
8
2
84'
1
84'
Gaston Alvarez #4
1
1
1
2
1
82'

Faul na Busquetsie i druga kartka dla gości w meczu.

Getafe CF
10
3
2
2
2
81'

Fati am na sam z bramkarzem, górą Soria. Dodatkowo wcześniej był spalony.

4
4
1
2
1
79'

Barcelona długo rozgrywa piłkę na własnej połowie. Gospodarze wyraźnie oszczędzają siły.

3
3
1
2
2
77'
Portu #9
1
2
1
1
1
77'
75'

Alena biegł, dość chaotycznie, w końcu sędzia zatrzymał akcję. Spalony! Który to już w meczu?

74'

Suarez dośrodkował, ale Mayoral nie był w stanie trafić głową piłki, a do bramki miał już tylko pięć metrów.

71'

Minuty płyną, z boiska wieje nudą. Getafe nie ma koncepcji, Barcelona rywala nie dopuszcza w okolice własnej bramki.

1
1
69'

Alderete potrzebuje pomocy medycznej. Wejście Dembele było dość ostre.

3
2
1
2
1
68'

Kartka dla Dembele potwierdza słabszą grę Francuza. Bardzo ostre wejście zawodnika.

3
2
3
6
5
66'

Akcja Barcelony została przerwana. Na spalonym złapany został Alba.

2
1
1
1
2
64'

Kilka cierpkich słów od arbitra usłyszał Xavi. Trener zaczął sędziować, a to się rozjemcy nie spodobało.

2
2
3
3
2
62'
5
3
3
2
2
62'
Gonzalo Villar #24
Angel Algobia #16
59'

Barcelona nie potrafi zepchnąć rywala pod jego bramkę. Gospodarze w ataku, ale dopiero przed momentem Dembele zagrozić Getafe. Strzał Dembele przeleciał obok słupka.

5
4
5
2
1
57'

Raphinha dośrodkował na szósty metr. Do uderzenia głową już składał się Raphinha, ale w ostatnim momencie uprzedził go obrońca.

2
3
2
2
1
54'

Alena ustnie napomniany przez sędziego. Przyostrzył gracz Getafe.

2
1
53'

Piłkarze Getafe starają się utrzymywać przy piłce. Nie są jednak w stanie przedostać się w okolice pola karnego Barcelony.

5
2
3
3
3
50'

Mocne dogranie Raphniny, Soria zdołał skutecznie, ale dość ryzykownie interweniować na przedpolu.

3
3
3
2
47'

Maroyal urwał się obronie Barcelony, ostro dośrodkował z pola karnego. Marc-Andre ter Stegen wybił piłkę na korner.