Real Madryt
komentarz

Królewscy sięgnęli po komplet punktów. Drużyna z Madrytu do Barcelony wciąż traci trzy punkty.

90+3'

Real spokojnie dogrywa spotkanie. Athletic już wie, że w meczu niewiele zdziała.

1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

90'

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Rodrygo Goes. Rodrygo do Kroosa, a ten strzałem z pola karnego zapewnił spokój Realowi!

20
12
6
6
12
88'

Dogranie do Benzemy, ten jednak spudłował głową.

5
8
2
88'

Faul na Camavindze i Real zyskał kolejne sekundy oraz kartkę dla rywala.

5
3
2
3
4
86'

Real przetrwał najgorsze i zdołał oddalić grę od okolic własnego pola karnego. Gospodarze mają coraz mniej czasu.

4
1
1
3
86'
85'
83'
81'

Coraz większe problemy ma Real. Athletic szturmuje bramkę Królewskich!

6
6
1
1
4
79'
9
9
1
3
4
77'

Piłka w bramce Realu po trafieniu Inakiego Williamsa. Wcześniej jednak jeden z graczy był na spalonym i gol nie został uznany!

3
2
1
3
6
76'
75'

Athletic w końcu zaczyna zagrażać Realowi. Przed momentem Ruediger uratował gości. Po chwili po dograniu z kornera Guruzeta uderzył obok słupka.

3
3
1
3
73'
72'

Nacho ostro potraktował Munaina w okolicach linii końcowej. Żywiołowo reaguje miejscowa publika. Sędzia zachowuje spokój.

2
1
69'

Piłka spadła pod nogi Nico Williamsa, ten jednak z siedmiu metrów spudłował!

2
2
2
1
67'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Oihan Sancet #8
67'
Gorka Guruzeta #12
67'
Festy Ebosele #19
66'

Asensio sam na sam z bramkarzem. Strzał obok bramkarza, ale także tuż obok słupka!

2
1
1
2
65'

Benzema z piłką na przedpolu bramkowym, ale Francuz skiksował. Dodatkowo był na spalonym.

3
1
1
2
62'
4
3
2
4
3
59'

W zamieszaniu z sześciu metrów uderzył Nacho. Bramkarz instynktownie odbił piłkę!

1
1
2
3
58'
Dani Vivian #3
5
6
1
2
2
56'

Real, podobnie jak kilka godzin wcześniej Barcelona, kontroluje mecz i chce zwyciężyć jak najmniejszym nakładem sił. Rywal jednak jest bardziej wymagający.

1
1
3
53'

Real nie zamierza dać jakiejkolwiek nadziei gospodarzom. Szarpią się miejscowi, ale to goście wyglądają pewniej.

2
3
3
50'
6
6
48'

Akcja gospodarzy prawą stroną, dośrodkowanie niedokładne, ale Alejandro Berenguer był na spalonym. Zresztą do piłki i tak nie doszedł.