(0:0)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

To nie był wielki mecz Barcelony. Mimo słabszego występu lider La Liga sięgnął po kolejne trzy punkty pokonując na wyjeździe beniaminka Gironę 1:0.

10
4
2
3
1
90+6'

Dogranie w pole karne, nikt piłki nie sięgnął, złapał ją w końcu Marc-Andre ter Stegen.

2
4
1
1
90+5'

Kolejny raz na spalonym zawodnik Girony. To już końcówka meczu.

10
8
2
2
2
90+4'
CZERWONA KARTKA

Na trybuny został wyrzucony trener Girony!

21
17
7
3
4
90+2'

Martin w sytuacji sam na sam w bramkarza. Wcześniej jednak był spalony.

5
3
2
2
2
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

3
2
6
2
3
89'

Akcję Girony niecelnym strzałem zakończył Roca. Girona szuka punktu.

6
4
5
4
4
88'
13
8
6
2
3
86'

Ivan Martin spudłował z pięciu metrów! Jak to nie wpadło do bramki?!

4
8
3
1
2
85'

Z woleja dość anemicznie uderzył Vllla. Wprost w bramkarza.

2
4
3
1
2
85'

Barcelona sprytnie oddala grę od własnej bramki. Coraz mniej czasu do końca meczu.

2
2
2
1
1
83'

Zagranie z prawej strony do Raphinhy, który w polu karnym zachował się tragicznie.

2
3
5
5
7
81'
9
6
8
4
3
81'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Juanpe #15
3
3
2
80'

Alba urwał się lewą stroną, po chwili okazało się, że był na spalonym.

2
2
2
3
78'

Kontra Barcelony, z której ostatecznie wyszedł atak pozycyjny. Zabrakło uderzenia.

2
2
2
1
75'

Kwadrans do końca. Girona coraz groźniejsza, Barcelona coraz bardziej śnięta.

3
7
10
6
5
74'
2
73'

Miejscowi fani marzą o VARze, ale rzucie karnym dla Girony mowy nie ma.

3
4
3
1
1
72'

Araujo w ostatnim momencie wybił piłki sprzed linii, z pola bramkowego w kierunku dalszego słupka dogrywał Villa.

2
2
3
2
1
69'
Taty Castellanos #9
1
7
1
69'
Toni Villa #12
2
7
1
68'

Barcelona pozwoliła przez moment wyszaleć się rywalom i teraz już jest na połowie gospodarzy.

3
4
4
2
2
65'

Piłka w bramce Barcelony, ale wcześniej dwumetrowy spalony i wciąż 0:1!

11
12
11
2
2
63'

Gavi do Fatiego, który przewrócił się w polu karnym. Łapie mróz?

2
8
2
2
61'

Gol! Strzelił Pedri. Asystował mu Jordi Alba. Gol z niczego. Alba znalazł się w polu karnym, zagrał wzdłuż pola bramkowego. Gazzaniga nie przeciął dogrania, a nadbiegający Pedri wbił piłkę do siatki! 0:1!

69
29
6
5
5
60'

Kolejna kontra Girony, ale niewiele z niej wyszło. Zabrakło dokładności.

2
4
1
59'
2
57'

Kontra Girony, Couto dogrywał z pola karnego, ale szybszy obrońca. Dodatkowo piłkarz gospodarzy wcześniej na spalonym.

2
3
2
2
1
56'

Barcelona w końcu pod polem karnym Girony, ale wciąż bez celnego uderzenia po zmianie stron.

1
4
6
2
2
53'

Raphinha do Kounde, ten dośrodkował z prawej strony, ale po raz kolejny bardzo źle.

3
6
6
4
3
51'

Rwana gra, często przerywana faulami. Ostro zrobiło się na boisku po zmianie stron.

1
2
2
3
4
49'

Gavi zaatakował Arnau'a i sędzia momentalnie wyciągnął kartkę.

3
3
3
10
4
48'

Raphinha dopadł do piłki w polu karnym. Huknął z woleja. I tyle piłkę widzieli na stadionie.

1
8
2
48'

Barcelona nie rzuciła się po przerwie na rywala. Obraz gry wygląda bardzo podobnie jak w 1. połowie.

1
5
5
4
2
czas Druga połowa
46'
komentarz

Rozczarowująca 1. połowa. Bez goli, bez okazji, bez emocji. Bez niczego, jak mawia klasyk.

3
4
5
4
10
45+3'

Gracz Barcelony został ukarany za protesty.

2
3
8
2
7
45'

Sędzia dołożył 2 minuty.

3
3
2
44'

A teraz przyostrzyli goście i w kartkach mamy remis.

Girona FC
10
6
3
43'

Fati chciał wślizgiem dopaść piłki, ale przy okazji korkami wbił się w bramkarza.

3
2
8
4
4
43'

Gospodarze w końcu pod bramką Barcelony, ale tragiczne rozegranie piłki i goście skontrowali rywala.

1
1
1
41'

Raphinha w polu karnym do Pedriego, ten uderzył, ale słabo i wprost w bramkarza.

1
3
3
3
39'

Raphinha do de Jonga, ale z planów niewiele wyszło. Od bramki Girona.

2
3
2
2
3
37'

W końcu próba wyjścia gospodarzy, ale Riquelme nie zachował czujności i został złapany na spalonym.

3
2
5
2
1
35'

Kolejne minuty za nami. Wciąż brakuje spięć. Girona skupiona na defensywie nie kontruje Barcelony.

3
3
3
3
32'

Kwadrans do przerwy. Jeden strzał, który podniósł ciśnienie kibicom, to zdecydowanie zbyt mało jak na oczekiwania wszystkim zebranych sióstr i braci.

6
7
7
4
3
29'

W końcu coś się podziało, przed polem karnym Fati ograł rywala i uderzył z ok. 17 metrów. Tuż ponad poprzeczką!

7
5
1
3
1
28'

Próba uderzenia z dystansu Alonso. Strzał został jednak zablokowany. Barcelona cały czas na niższym przełożeniu, Girona nie zamierza drażnić rywala.

3
2
4
1
2
26'
16
7
6
7
25'

Problem ma Dembele, Francuz zasygnalizował, że będzie konieczna zmiana!

2
2
4
6
5
24'

Castellanos uderzył przewrotką z ok. 16 metrów. Efektownie, ale wyraźnie niecelnie.

3
1
2
3
21'

Nie zmienia się obraz gry. Mecz toczy się na połowie Girony, jednak niewiele wynika z przewagi Barcelony.

5
4
4
3
6
18'

Cały czas z boiska wieje nudą. Nic nie dzieje się pod bramkami. Brakuje przede wszystkim uderzeń, dynamicznych akcji.

2
3
5
1
1
15'

Błąd popełnił Gazzaniga, okazję starał się wykorzystać Dembele, ale próba została zablokowana.

8
5
1
1
1
12'

Cały czas bez okazji. Spokojny początek, Girona nie pozwala Barcelonie na zbyt wiele. Gdyby był Lewandowsk, to...

9
9
4
2
4
9'

Przepychanki w polu karnym. Busquets poszturchał rywala, ten padł, ale kartki nie ma. Gracz gości trochę zdziwiony.

6
6
6
3
4
8'

Szarżował prawą stroną Raphinha, ale został sfaulowany. Będzie rzut wolny dla wysokości pola karnego.

5
4
3
3
6'

Barcelona powoli przejmuje inicjatywę i stara się długo konstruować swoje akcje.

8
3
2
1
3'

Couto wpadł z piłką w pole karne, przed strzałem przewrócił się, ale o karnym mowy nie ma.

4
5
2
2'

Girona od początku wysoko atakuje Barcelonę i przed momentem mogła przejąć piłkę w polu karnym.