(0:0)
Zakończony
Sevilla FC
komentarz

Koniec. Barcelona po słabej pierwszej połowie i świetnej drugiej wysoko wygrywa z Sevillą 3:0!

20
6
4
7
6
90+2'

Szukał swojego gola Lewandowski, ale jego strzał z piętnastu metrów broni Bono.

10
12
12
32
12
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

16
13
11
10
4
89'

Rakitić chciał przelobować ter Stegena z połowy boiska. Zabrakło trochę precyzji.

8
11
7
7
6
88'

Dośrodkowanie Montiela i szok, celny strzał Sevilli. Próbował Bade, ale trafił w środek bramki. Pewnie broni ter Stegen.

11
7
3
5
6
87'

Lamela wywalczył rzut rożny. Spory sukces zespołu gości.

10
8
5
6
4
86'

Sevilla przebiegła większy dystans niż piłkarze Barcelony. Ot, taka ciekawostka. Głównie było to bieganie za piłką. I tak jest wciąż.

9
12
4
2
83'
20
8
10
4
8
83'
16
8
14
14
10
83'

Sevilla FC. Schodzi: Pape Gueye. Wchodzi: Fernando.

4
82'

Nieporozumienie w szeregach gości. Fatalnie wykonany ten rzut rożny. Piłka oddana za darmo.

6
4
1
1
3
81'

Rzut rożny dla Sevilli po akcji prawą stroną. Okazuje się, że goście jednak potrafią grać do przodu.

7
6
3
3
3
80'
18
6
7
4
6
80'
26
12
10
4
6
79'

Gol! Strzelił Raphinha. Asystował mu Jordi Alba.

Ale to zagrali. Znakomite podanie w tempo de Jonga do wbiegającego w pole karne Alby. Ten długo się nie namyślał i zagrał wzdłuż piątego metra, a Raphinha dołożył nogę i jest już 3:0!

144
76
30
26
34
77'

Na dwa tempa zagrali to gospodarze. Lewandowski na klepkę z Pedrim, ale strzał Polaka okazał się minimalnie niecelny.

24
11
6
13
6
75'

Raphinha faulowany... tuż przed polem karnym! A kibice na Camp Nou już mieli nadzieję na "jedenastkę".

28
13
9
8
10
75'

7
74'

Raphinha wbiegł w pole karne, ale miał piłkę na prawej nodze i strzelił bardzo niecelnie z ostrego kąta.

9
3
5
11
4
73'

Barcelona ma sporą przewagę. Do tej pory nie pozwoliła Sevilli absolutnie na nic i nie zanosi się, by cokolwiek miało się zmienić.

13
9
4
3
6
71'

Gol! Strzelił Gavi. Asystował mu Raphinha.

DWA ZERO! Ulala. Piękne podanie Raphinhi. Skupił uwagę obrońców na sobie Lewandowski, a na dalszy słupek wbiegł kompletnie niepilnowany Gavi i wpakował piłkę do pustej bramki.

178
84
16
20
26
69'

Czy Sevilla ruszyła do szaleńczych ataków po stracie gola?

Nie.

24
19
2
5
4
68'

Minęły już dobre cztery minuty, a zawodnik gości dalej czyta tę kartkę i przekazuje uwagi kolegom. Gra oczywiście toczy się cały czas.

8
18
6
2
3
66'

Joan Jordan od kilkudziesięciu sekund trzyma w ręku kartkę z instrukcjami z ławki. Komicznie to wygląda. Cały czas jest pogrążony w lekturze.

8
14
3
3
2
65'
7
2
3
3
1
64'

Acuna ma problemy zdrowotne. Usiadł na murawie. Niewykluczone, że konieczna będzie zmiana.

7
2
5
2
63'

Teraz dla odmiany Kounde uderzył z dystansu. Efekt podobny.

10
7
4
5
4
62'

W odpowiedzi Lewandowski. Ładnie opanował piłkę przed polem karnym, ale strzelił bardzo niecelnie.

17
9
13
14
17
61'

Bryan Gil przedarł się lewą stroną, ale nie potrafił dokładnie dograć piłki na jedenasty metr. Za dużo siły, za mało precyzji.

9
7
4
3
5
60'

Przy takim wyniku Barcelona ma osiem punktów przewagi nad Realem Madryt w tabeli LaLiga.

33
22
8
12
6
58'

Gol! Strzelił Jordi Alba. Asystował mu Franck Kessie.

No właśnie. Wystarczyło przyspieszyć i od razu jest prowadzenie! Kessie fantastycznie utrzymał się przy piłce w polu karnym, a następnie rewelacyjnym podaniem obsłużył Albę, który nieatakowany ze spokojem pokonał Bono.

182
80
22
14
22
58'

Zbyt wolno gra Barcelona. Sevilla broni się piątką obrońców i piątką zawodników przed linią defensywy. Trudno się przebić.

5
8
7
3
5
56'

Znakomicie zagrał teraz Pedri. Idealnie podał na dalszy słupek do Raphinhii, ale ten źle przyłożył głowę do piłki. Zamiast strącenia do Lewandowskiego, który był przed bramką, po prostu podał piłkę do Bono.

9
9
5
6
5
54'

Znowu Alba. Znowu dośrodkowanie. Znowu radzą sobie z nim obrońcy Sevilli.

7
9
8
4
7
53'

Fatalna strata gości na własnej połowie. Najpierw źle podawał Pedri, a po chwili Alba dograł piłkę na głowę Lewandowskiego, lecz ten w trudnej sytuacji uderzył niecelnie.

14
12
10
15
9
52'

Gra toczy się cały czas na połowie Sevilli. Cóż jednak z tego? Bono ma niewiele pracy.

7
6
7
9
4
51'

I znów wrzutka z prawej flanki, Kounde. Lewandowski powalczył w powietrzu, ale nie było z czego oddać strzału. Musiał odegrać i zrobił to niedokładnie.

5
6
8
7
6
49'

I kolejne dośrodkowania. Z lewej strony, z prawej. Brakuje tylko strzałów na bramkę.