(3:0)
Zakończony
Elche CF
komentarz

Nie mogło być niespodzianki na Santiago Bernabeu. Real Madryt bez jakichkolwiek problemów pokonał najsłabszy zespół La Liga Elche 4:0.

90+2'

Strzał Rodrygo odbił bramkarz. Mogło być 5:0.

90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

90'

Arribas starał się sfinalizować akcję Realu. W ostatnim momencie został zablokowany.

90'

Najlepsza szansa Elche po przerwie. Strzał Morente poszybował ponad bramką.

1
2
1
1
1
87'

Real nie zamierza oddawać inicjatywy graczom Elche. Królewscy do końca chcą utrzymywać się przy piłce.

2
85'

Rodrygo gonił piłkę, udało mu się dośrodkować. Wprost w ręce bramkarza.

1
1
83'
Real Madryt
3
2
1
83'

Kolejna okazja Realu, zabrakło dokładności Diazowi.

1
1
81'
wchodzi Wchodzi
Sergio Arribas #33
schodzi Schodzi
2
80'

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu Aurelien Tchouameni. Ale urwał! Składna akcja Realu, dogranie w polu karnym do Modricia, a ten z ok. 16 metrów huknął w samo okienko! 4:0!

77'
76'

Szarżował Asensio, piłka ostatecznie padła łupem bramkarza.

2
73'
72'
3
1
71'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Real przeważa, ale chce dotrwać do końca bez ubytku sił.

3
68'
68'
66'
Randy Nteka #18
64'

Do dogrania doszedł Asensio. Efektowny strzał odbił Badia!

1
63'

A teraz "ruleta" Camavingi zakończona uderzeniem. Piłka minęła cel.

1
1
62'

Rodrygo do Benzemy, ten jednak okazji zdobycie trzeciej bramki nie był w stanie wykorzystać.

1
1
60'

Dwa kwadranse do końca. Spokojne tempo meczu, Real Madryt na połowie Elche.

2
57'
Enzo Roco #3
1
57'
Raul Guti #8
1
2
57'
Tete Morente #11
Fidel #16
1
1
56'

Gracze Elche niemal nie istnieją na placu gry. Piłkarze Realu Madryt dobrze się bawią.

4
1
54'

Strzał Benzemy, piłka poszybowała obok słupka. Real gra na dużym luzie i szuka kolejnych trafień.

5
2
53'
6
1
52'

Rodrygo sam na sam z bramkarzem, Badia odbił piłkę. Powinno być 4:0!

2
1
51'

Strzał Rodrygo odbił Badia, Benzema nie dał rady poprawić.

1
1
3
48'

Real przy piłce. Wolne tempo gry. Tutaj wszystko jest jasne od dawien dawna.

1
45+1'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Badia wyczuł intencje Benzemy, ale odbić piłki nie był w stanie! 3:0!

Real Madryt
20
11
2
2
45'

45'

Faulowany Rodrygo i mamy drugi rzut karny w meczu. Przewinił Gonzalez.

4
3
43'

Mocno uderzył z rzutu wolnego Alaba, piłka przeleciała obok słupka bramki gości.

2
3
1
1
40'

W szesnastkę wpadł z piłką Alaba. Mocny strzał bramkarz odbił przed siebie. Bez konsewkencji.

1
2
1
37'

Zagranie w pole karne do Carmony, ten huknął i pomylił się o centymetry!

1
1
1
34'

Real wciąż nie pozwala piłkarzom Elche na zbyt wiele. Wydaje się, że w tym meczu wszystko jest jasne niemal od początku.

4
31'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Pewne uderzenie Benzemy, piłka w okienku bramki gości! 2:0!

Real Madryt
21
10
1
1
30'
Elche CF
5
2
30'

Rzut karny dla Realu Madryt! Sędzia dostrzegł zagranie ręką.

6
3
1
28'

Zamieszanie w polu karnym Realu, zabrakło uderzenia. W końcu sędzia przerwał grę.

1
25'

Real nie pozwala gościom na wiele. Piłkarze Elche jeszcze nie zagrozili Królewskim po stracie gola.

1
1
22'

Płaski strzał z ok. 20 metrów oddał Valverde. Bramkarz końcami palców odbił piłkę.

1
18'

Gospodarze mają spotkanie pod kontrolą. Piłkarze Elche nie są obecnie w stanie zbyt wiele zdziałać.

3
15'

Rodrygo z lewej strony do Benzemy. Francuz uderzył głową z pięciu metrów. Spudłował!

3
3
1
5
3
15'

Real przy piłce. Gospodarze grają z dużym spokojem. Piłkarze Elche muszą czekać na błąd Królewskich.

3
2
12'

Pokazał się Benzema. Płaski strzał z pola karnego obronił bramkarz.

2
2
2
1
11'

Do dogrania z kornera doszedł Fidel. Strzał był groźny, ale po drodze zablokował go jeden z graczy Królewskich.

2
1
8'

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Dani Carvajal. Miły wieczór zapowiada się dla Realu. Asensio ruszył środkiem pola, mijał rywali niczym tyczki i pewnym uderzeniem z pola karnego trafił do siatki gości! 1:0!

21
14
2
7
5'

Piłka toczyła się wzdłuż pola bramkowego gości. Nie miał kto jej wbić do siatki. Po chwili z dystansu huknął Militao. Tuż obok słupka!