(0:0)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Piłkarze Realu Madryt długo męczyli się w Pampelunie z Osasuną. Królewscy trafili rywala dopiero w 78. minucie. Po podaniu Viniciusa Juniora gola zdobył Federico Valverde. Ostatecznie goście zwyciężyli 2:0.

6
5
90+2'

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Alvaro Rodriguez. Teraz wszystko było zgodnie z przepisami. Rodriguez do Asensio, a ten w kierunku dalszego słupka na 0:2!

Real Madryt
Asysta:
Alvaro Rodriguez #39
19
6
90'

Po analizie VAR sędzia gola anulował dopatrując się spalonego.

1
1
1
2
4
90'

Kontra Realu, Rodriguez do Viniciusa, a ten uderzeniem z pola karnego pokonał bramkarza.

2
1
1
1
1
88'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
4
3
85'
87'
Kike Garcia #18
1
1
84'
Real Madryt
1
1
2
1
4
82'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia jednak był innego zdania.

6
4
2
2
2
81'

Osasuna po stracie gola nie jest w stanie zagrozić Realowi Madryt.

2
3
2
1
1
78'

Gol! Strzelił Federico Valverde. Asystował mu Vinicius Junior. A jednak Real! Modrić do Viniciusa, ten na ósmy metr do nadbiegającego Valverde. Uderzenie znalazło się w bramce gospodarzy! 0:1!

29
16
2
4
14
78'

Akcja za akcję. Real szuka zwycięskiej bramki, podobne plany ma w końcówce Osasuna.

14
11
1
1
1
76'
3
1
74'

Vincius sam na sam z bramkarzem, już go minął, ale Herrera zdołał wrócić i odbić piłkę!

11
11
3
2
14
71'
Aimar Oroz #29
8
7
1
71'

Camavinga zrównany z murawą, wściekły na rywala za kolejne ostre wejście.

7
2
2
1
68'

Minuty płyną, Real musi zrobić coś więcej, aby zadać cios. Goście w ataku.

20
19
3
2
3
66'
65'

Z dystansu płasko uderzył Moncayola. Piłka przetoczyła się tuż obok bramki!

9
8
2
1
65'

Przedmioty fruną w stronę graczy Realu. Przed momentem poszybowała kanapka z kiełbaską.

11
12
13
2
3
63'
Diego Moreno #35
2
2
62'

Z okolic linii pola karnego uderzył Gomez. Piłka odbiła się od słupka bramki Realu!

14
12
8
8
3
60'

Dwa kwadranse do końca. Real lepiej wygląda po przerwie, jednak wciąż nie jest w stanie trafić ambitnych gospodarzy.

11
9
2
2
2
57'

Vinicius kolejny raz sam na sam z bramkarzem, ale Herrera wyczekał rywala i złapał piłkę.

8
8
2
2
5
55'

Z ok.16 metrów uderzył Rodrygo. Bramkarz błędu nie popełnił i piłkę złapał.

8
7
2
1
2
53'

Budmir z pięciu metrów uderzył piętą. Courtois zachował czujność i piłkę złapał.

17
13
3
2
2
52'

Vinicius w sytuacji sam na sam ograł bramkarza i trafił do bramki. Gola nie ma! Wcześniej był spalony.

3
2
1
1
5
50'

Gracze Osasuny, widząc, że mają problemy, starają się zatrzymywać grę. Zaczynają mnożyć się faule.

10
8
3
2
5
47'

Mocno w 2. połowę mógł wejść Real. Miejsca do uderzenia z pola karnego znalazł sobie Rodrygo. Strzał minął bramkę!