(1:0)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

FC Barcelona zmarnowała szansę na ucieczkę Realowi Madryt na dziesięć punktów. Lider La Liga sensacyjnie przegrał z walczącą o utrzymanie Almerią 0:1. W potyczce niewiele zdziałał Robert Lewandowski.

106
88
21
28
36
90+4'

Sam na sam z Ter Stegenem znalazł się Embarba. Górą Niemiec!

55
31
22
28
39
90+4'

Jeszcze jedna, kolejna chaotyczna, próba Araujo. Bez powodzenia!

38
41
25
27
40
90+2'

Araujo głową, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

43
42
26
31
44
90'

Sędzia doliczył 5 minut. Barcelona w natarciu.

76
36
18
21
39
89'

Lewandowski w sytuacji sam na sam w bramkarza. Polak i tak był na wyraźnym spalonym.

45
56
25
42
73
89'
11
87'
UD Almeria
31
16
10
9
10
86'

Dogranie do Araujo, strzał głową z siedmiu metrów poszybował obok słupka.

15
11
13
13
9
84'

Kontra Almerii, strzał Costy poszybował tam, gdzie stał Marc-Andre ter Stegen.

25
15
17
19
20
83'
23
83'
Samu Costa #23
8
6
10
5
10
81'

W zamieszaniu uderzał Alarcon. Pierwszy celny strzał gości złapał bramkarz.

28
18
17
12
13
80'

Centymetrów zabrakło Lewandowskiemu, aby dobrze uderzyć piłkę głową.

42
34
21
35
43
77'

Torres przed szansą, na spalonym. Piłka w rękach bramkarza. Barcelona wciąż bez celnego uderzenia.

27
22
18
24
35
76'
Angel Alarcon #38
11
5
2
5
26
76'
6
7
2
20
29
75'
1
75'
Adrian Embarba #10
4
2
3
1
8
75'

Araujo zamiast uderzać z narożnika pola bramkowego odgrywał. Okazja przepadła.

8
8
5
4
8
73'

Kontra... Barcelony. De Jong starał się urwać obrońcom, ale defensorzy byli szybsi!

1
72'

Dogranie w pole karne, Raphinha nie zdołał dojść do piłki pięć metrów przed bramką.

13
12
13
12
12
70'

Sporo szczęścia miała Barcelona. Uderzenie leciało w kierunku bramki. Piłka zatrzymała się na Alonso.

21
12
12
6
9
68'

Prostopadłe zagranie Torresa. Wprost do... bramkarza gospodarzy. Niebywała niemoc Barcelony i Roberta.

30
31
19
30
30
67'
12
11
15
8
4
67'
13
8
3
3
4
65'

Barcelona cały czas bez celnego uderzenia. Tymczasem wyjście gospodarzy nieudane. Spalony!

16
11
13
10
6
64'

Z lewej strony dogrywał Torres, Raphinha uderzył niecelnie. Za jego plecami do strzału już składał się do uderzenia.

9
8
14
4
3
63'

Torres starał się dojść do piłki w okolicach pola bramkowego. Szybszy bramkarz.

11
9
13
7
7
62'

Barcelona już nie schodzi z okolic pola karnego Almerii. Cały czas goście bez klarownej okazji.

18
13
3
2
1
59'

Do uderzenia z okolic linii pola karnego doszedł Gavi, strzał frunął w kierunku bramki, ale został zablokowany.

23
14
17
15
18
57'

Gavi skrytykował sędziego i kartka w rękach arbitra.

26
19
18
21
28
55'

Barcelona zepchnęła gospodarzy pod bramkę. Goście jednak wciąż bez klarownej okazji na wyrównanie.