(0:0)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Real Madryt znowu stracił dystans do FC Barcelony. Królewscy w niedzielę tylko z punktem wrócili z trudnego terenu z Sewilli, po bezbramkowym remisie z Realem Betis.

43
34
4
3
2
90+4'

Strzał Luiza Henrique, ale tuż obok bramki Courtois!

17
7
7
21
8
90+3'

Z dystansu uderzył Benzema. Metr ponad bramką. Tutaj gole już raczej nie padną.

35
28
7
3
6
90+2'

Real Madryt w ataku. Betis już skupiony na własnej połowie.

23
8
12
8
17
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

6
5
10
6
18
90'

Bravo sprowokował Viniciusa. Trudno o to nie było. Brazylijczyk długo się trzymał.

3
12
4
88'
4
87'
Aitor Ruibal #24
8
40
4
4
5
86'
Abner Vinicius #20
15
8
5
4
4
86'
20
14
8
3
7
84'

Gospodarzom zamarzył się rzut karny. Sędzia jednak faulu nie widział. Gramy dalej.

13
11
14
9
15
82'

Coraz mniej czasu mają Królewscy na zdobycie gola na wagę wygranej. Betis z punktu jest już raczej zadowolony.

10
6
2
2
1
80'
77'

Real w natarciu. Strzał, a może dogranie Nacho wybił Bravo!

7
8
3
1
76'

Vinicius dopadł do piłki w polu karnym. Strzał z ostrego kąta sparował Bravo!

3
6
3
1
2
75'

Mocny strzał Ceballosa z ok. 14 metrów. Tuż obok słupka!

3
3
3
2
2
71'
71'
Luiz Henrique #11
3
3
1
1
69'

Powoli wchodzimy w decydujące minuty meczu. Aktywniejszy jest Real Madryt, ale w Sewilli wciąż bez goli.

5
1
1
66'

Atak raz jednej, raz drugiej drużyny. Sporo się dzieje i trudno wskazać, która z drużyn jest bliżej trzech punktów. Na razie pachnie remisem.

5
5
3
3
63'
3
2
2
1
63'
63'

Bravo dość chaotycznie na przedpolu, ale ostatecznie skutecznie. Bramkarz wypiąstkował piłkę.

3
3
2
2
61'

Valverde na siódmy metr do Rodrygo. Ten zrobił wszystko co trzeba, tylko efektownie uderzył tuż ponad bramką!

4
5
3
5
6
60'
5
1
2
3
1
59'
Real Madryt
8
7
2
2
5
59'
Real Madryt
8
7
2
3
3
58'

Z ok. 17 metrów uderzył Aurelien Tchouameni, został jednak zablokowany.

2
4
4
56'

Dogranie z kornera, German Pezzella uderzył głową, ale ponad bramką gości.

9
3
3
2
2
54'

Strzał z dystansu Valverde. Bravo popełnił błąd, ale go naprawił i złapał piłkę.

5
7
4
3
4
53'

Borja sam na sam z Courtois! To powinien być gol, ale napastnik trafił w Belga!

17
13
11
11
9
51'
7
3
4
4
4
51'
6
3
2
3
3
49'

Vinicius do Benzemy, który uderzył z pola karnego. Piłkę zdołał sparować bramkarz.

3
4
3
1
6
46'

Strzelał Ruibal, Courtois od początku jest czujny i sparował piłkę.

3
3
czas Druga połowa
komentarz

Jak na razie w Sewilli bez goli. Real wprawdzie trafił do siatki, ale sędzia gola Benzemy anulował.

4
3
1
8
45+1'
6
4
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

6
2
2
1
1
42'

Sabaly uciekł Ruedigerowi, ale z pola karnego przymierzył wyraźnie niecelnie.

7
8
3
1
41'

Końcowe fragmenty 1. połowy. Tutaj w każdej chwili może paść gol, po jednej lub drugiej stronie.

5
2
5
38'

Zagranie Kroosa do Benzemy, ten jednak na wyraźnym spalonym.

8
8
2
2
6
38'

Ruibal uderzał, Courtois w takich sytuacjach błędów nie popełnia.

7
4
2
1
2
35'

Do uderzenia z pierwszej piłki doszedł Vinicius. Piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę Betisu.

2
4
1
3
2
32'

Potężnie z dystansu uderzył Valverde, piłka spadała, ale poszybowała tuż ponad poprzeczką! Groźniejszy w ostatnich minutach jest Real Madryt.

6
3
1
1
30'

Vinicius wpadł w pole karne lewą stroną, ale podanie było zbyt słabe i piłkę przejął wracający obrońca.

5
2
1
4
27'

Dogranie w pole karne Realu Madryt. Courtois pewnie na przedpolu.

7
2
1
2
25'
13
9
3
2
6
23'

Kroos z rzutu wolnego z prawej strony pola karnego do Benzemy. Francuz skiksował. Gdyby trafił, mogło być bardzo groźnie!

6
8
3
3
6
21'

W pole karne piłkę dogrywał Vazquez, ale Benzema i Vinicius do piłki nie doszli. Złapał ją bramkarz.

8
7
2
4
3
19'

Wysoki pressing Betisu przyniósł skutek. Gospodarze odebrali piłkę Królewskim, ale w pole karne nie weszli.

9
8
4
3
16'

Wyrównane spotkanie. Real po anulowanym golu stara się przeważać. Gospodarze więcej uwagi poświęcają tyłom.

6
2
13'

Wciąż 0:0! Sędzia gola słusznie anulował. Benzema bez trafienia!

26
17
3
7
12
13'

Jeszcze mamy VAR. Sędzia sprawdza czy Ruediger nie złamał przepisów.

10
9
4
1
6
12'

Benzema uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się jeszcze od ręki stojącego w murze Ruedigera i wpadła w okienko. Gol?

3
3
8
4
9
9'

Potężnie uderzył z ok. 16 metrów Rodri. Courtois wystawił rękę i cudem piłkę odbił! Mógł być piękny gol!

20
11
12
9
11
9'

Od początku sporo pracy w tyłach ma Militao. Jak na razie skutecznie zachowuje się stoper.

8
5
2
2
3
7'

Betis stara się zepchnąć Real na jego połowę. A może to jest taktyka Królewskich, aby wciągnąć rywala?

6
5
4
2
5
4'

Udało się graczom z Sewilli przedostać pod bramkę Realu i wywalczyć rzut rożny. Po nim zagrożenia jednak nie było.

11
9
4
1
4
3'

Real Madryt od początku wysoko atakuje Betis. To ma być sposób na podcięcie gospodarzom skrzydeł.