(2:1)
Zakończony
Espanyol Barcelona
komentarz

Real Madryt zmniejszył straty do Barcelony. Królewscy przegrywali na Santiago Bernabeu z Espanyolem 0:1, ale potyczkę wygrali 3:1.

3
90+4'

Przed szansą Valverde, ale górą Pacheco!

2
2
1
2
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Nacho. Rajd Nacho, który dograł w pole karne, a Asensio strzałem w okienko trafił na 3:1!

10
4
3
4
5
90+2'

Real spokojnie w tyłach, gospodarze nie kwapią się do ataku. Królewscy chcą dowieźć skromne prowadzenie.

1
2
90'

Sędzia doliczył 5 minuty

4
4
4
3
4
90'
3
87'

Dogranie z rzutu wolnego, Cabrera głową uderzył ponad bramką. To powinien być strzał w światło bramki.

6
6
7
7
7
87'
3
86'
3
3
1
1
2
86'

Goście w końcu przedostali się na moment pod pole karne, ale zagrozić Courtois nie byli w stanie.

1
1
2
2
3
84'
21
84'
ZMIANA
83'

Gabriel przeciął wślizgiem dogranie i ponaciągał się. Przerwa w grze.

2
2
2
3
1
80'

Jeden celny strzał po przerwie to stanowczo zbyt mało. Goście jeszcze bez klarownej okazji w 2. połowie.

4
6
3
2
3
78'

Próba z dystansu Viniciusa, bramkarz złapał piłkę.

3
3
2
4
3
77'

Ucierpiał Darder, zawodnik gospodarzy potrzebuje chwili, aby dojść do siebie.

1
2
75'
2
75'
2
75'

Potężnie uderzył z rzutu wolnego Rodrygo, piłka odbiła się od poprzeczki!

3
2
1
4
2
74'
ZMIANA
71'
ZMIANA
70'

Kolejna próba z dystansu Kroosa. Piłka uderzona z ok. 16 metrów poszybowała tuż ponad bramką!

3
3
2
4
3
69'
2
66'

Real Madryt pod polem karnym gości. Espanyol niewiele potrafi zdziałać w ofensywie.

4
4
4
3
4
63'

Carvajal ostro potraktował rywala. Bez kartki, co bardzo zaskakujące.

4
4
5
5
6
62'

Jedno z nielicznych wyjść Espanyolu. Goście dość szczęśliwie wywalczyli rzut rożny.

5
5
5
4
4
60'

Vinicius w pole karne, ale piłkę pięć metrów przed bramką wybił obrońca.

3
3
3
1
2
58'

Dość oszczędny w ofensywie jest po przerwie Real. Gospodarze swoje już strzelili i teraz mogą czekać na ruch rywala.

3
2
2
2
2
56'

Faul bez piłki na Viniciusie. Sędzia bez wahania pokazał kartkę.

6
4
2
3
5
55'

Cabrera uderzył słabszą prawą nogą, ale daleko od bramki gospodarzy.

3
2
3
2
3
53'

Gil i Rodrygo zderzyli się. Bardziej ucierpiał zawodnik gości.

1
1
51'

Espanyol po przerwie niewiele potrafi zdziałać. Goście próbują, ale Real rozbija wszelkie próby już w okolicach środka pola.

2
1
2
1
3
49'

Groźnie na przedpolu bramki gości. Zabrakło jednak uderzenia w światło bramki.

3
3
48'

Próba przelobowania Courtois przez Joselu. Do szczęścia jednak trochę brakowało.

komentarz

Real źle wszedł w mecz, przegrywał, ale na przerwę schodzi prowadząc 2:1.

7
4
1
1
3
43'

Dogranie w pole karne, ale obrońca uprzedził Viniciusa. Real szuka gola numer trzy.

3
2
1
42'

Real wciąż przy piłce. Pamiętać należy, że gospodarze będą musieli zacząć oszczędzać siły.

2
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eder Militao. Asystował mu Aurelien Tchouameni. Real szukał drugiego gola i go znalazł! Zewnętrzną częścią stopy zagrywał Tchouameni, a Militao kapitalnym uderzeniem głową wpakował piłkę do siatki od poprzeczki! 2:1!

11
8
3
4
8
38'

Real Madryt cały czas w ataku, ale próby gospodarzy nie mają już takiej dynamiki jak jeszcze kilka minut temu.

1
35'

Kroos uderzał z rzutu wolnego. Niewiele dobrego z tego wyszło.

1
1
34'

Gospodarze domagali się żółte kartki dla rywala za faul, ale sędzia nie podzielił opinii.

1
1
1
32'

Faul taktyczny i mamy kartkę. Vinicius, jak zwykle, tego nie rozumie.

6
6
1
1
31'

Vinicius uderzył z pola karnego. Piłka otarła się jeszcze o obrońcę i wyszła na rzut rożny.

2
1
30'

Dwa kwadranse za nami. O niemrawym początku Realu wszyscy już zapomnieli. Królewscy w ataku.

3
1
28'

Z dystansu uderzył Rodrygo. Piłka spadała, ale minęła bramkę i znalazła się na górnej siatce!

2
1
26'

A teraz Valverde złożył się do uderzenia. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

4
1
1
25'

Real Madryt ruszył po drugiego gola. Najpierw bramkarza nie był w stanie pokonać Rodrygo, po chwili z dystansu niecelnie przymierzył Kroos.

2
1
2
1
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Kapitalny rajd Viniciusa. Z lewej strony wbiegł w pole karne i z ok. 12 metrów uderzył tuż przy słupku do bramki! 1:1!

18
8
3
3
12
21'

Vinicius sprytnie do Carvajal, który huknął z woleja. Kilka pięter ponad bramką.

1
1
1
1
19'

Kroos dogrywał z rzutu wolnego, ale niewiele z tego wyszło. Piłka została wybita.

1
19'
3
17'

Real w końcu zepchnął rywala pod jego bramkę. Uderzał  Vinicius, ale daleko od bramki gości.

2
1
1
4
15'

Mogło być 0:2! Souza uderzał w zamieszaniu. Courtois miał problemy, ale zabrakło dobitki.

2
1
1
14'

Pierwsza akcja Realu. Modrić do Camavingo, ten uderzył mocno, ale wprost w bramkarza.

1
1
1
11'

Real wciąż śpi. Espanyol po udanym początku nie zamierza dopuszczać Królewskich pod własną bramkę.

5
2
2
8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joselu. Asystował mu Ruben Sanchez. Cóż tam się wydarzyło! Oskrzydlająca akcja gości! Z prawej strony dogrywał Ruben Sanchez, a nadbiegający Joselu uderzył w samo okienko! 0:1!

Asysta:
19
11
3
7
9
7'

Sanchez ruszył z piłką, wpadł z nią w pole karne, ale zatrzymał go Militao.

2
1
2
5'

Dobry początek w wykonaniu Espanyolu. Goście jak na razie dość odważnie. Real jeszcze bez szansy.

2
2'

Braithwaite urwał się obronie gospodarzy. Wpadł w pole karne i uderzył ponad poprzeczką!