(0:1)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

Kolejny krok FC Barcelony do mistrzostwa Hiszpanii zrobiony. Lider La Liga szczęśliwie pokonał w Bilbao Athletic 1:0. Do gry wrócił po urazie Robert Lewandowski. Polak jednak nie pokazał zbyt wiele.

78
38
9
15
19
Sędzia słusznie anulował gola dla gospodarzy?
9
90+6'

Strzał rozpaczy Nico Williamsa, ale piłka poszybowała ponad bramką.

72
48
9
14
16
90+6'

Już niewiele czasu pozostało gospodarzom na uratowanie punktu.

79
35
15
11
18
90+4'
6
90+3'

Seria uderzeń na bramkę Barcelony, goście cudem wybronili się i wciąż prowadzą!

57
29
17
19
27
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

49
12
20
18
28
90'

Sędzia anulował gola dopatrując się zagrania ręką! Wciąż 0:1!

167
79
20
24
54
89'

Jeszcze mamy VAR! Sprawdzane jest zagranie ręką przez Muniaina!

95
42
23
22
29
87'

Zagranie za plecy obrońców do Inakiego Williamsa, ten przez pół boiska uciekał dwójce obrońców i w sytuacji sam na sam pewnie uderzył do bramki!

9
15
5
3
14
86'
13
84'
ZMIANA
3
7
2
1
3
84'

Szarżował Lewandowski, Polak przewrócił się w polu karnym, ale o fauli mowy nie ma.

28
34
20
9
24
84'
2
83'
ZMIANA
8
3
7
2
4
83'
ZMIANA
83'

Nico Williams uderzył z rzutu wolnego, trafił w mur.

16
9
4
14
3
82'

Athletic ruszył do zdecydowanego natarcia. Zapowiada się intersująca końcowka potyczki.

16
8
11
5
13
80'

I znowu bramkarz Barcelony, ale wcześniej był spalony. Gospodarze w końcu w natarciu!

25
10
15
12
13
79'

Kapitalnie w bramce ter Stegen, który wyciągnął się jak struna po uderzeniu Muniaina!

34
12
8
5
10
78'

Sędzia pokazał ter Stegenowi, że ma zegarek. Nawet ładny. Tylko, że to zajęło mu ok. 30 sekund. Niemiec w sumie mógł się uśmiechnąć.

15
19
7
2
4
77'

Dwa dośrodkowania Berenguera. Pierwsza w mur, z drugim poradzili sobie obrońcy Barcelony.

19
8
10
3
7
76'
16
6
14
12
18
73'

Z prawej strony dośrodkował Inaki Williams, ter Stegen spokojnie interweniował na przedpolu.

27
8
9
4
5
72'

Berenguer urwał się lewą stroną, strzał z ostrego kąta na rzut rożny sparował ter Stegen! Piłka ostatecznie odbiła się od słupka! W końcu akcja gospodarzy!

16
6
26
7
16
70'
ZMIANA
67'

Nie jest to połowa, o której będzie się wnukom opowiadać. Z boiska wieje nudą. O to chodzi gościom.

17
12
12
13
20
67'
ZMIANA
16
10
12
2
13
Robert Lewandowski zdobędzie w meczu gola?
8
64'
ZMIANA
3
1
3
1
1
64'
ZMIANA
7
5
3
4
4
64'

Mocne dogranie z lewej strony aktywnego Balde. Do nikogo.

9
11
12
6
17
61'

Balde szarżował z piłką, ale niewiele wskórał. Barcelona cały czas ma potyczkę pod kontrolą.

16
9
5
3
7
58'

Athletic nie jest w stanie zagrozić po przerwie Barcelonie. Gospodarzom udało się w końcu przenieść ciężar gry na połowę Barcelony.

27
14
16
12
14
55'

Barcelona nie zamierza oddawać gospodarzom piłki, tylko sama szuka drugiego trafienia. Zdyscyplinowani są goście po przerwie.

32
23
9
9
13
52'

W końcu możemy bić brawo Lewandowskiemu. Lewą stroną biegł Balde, dośrodkował na głowę Polaka, a ten uderzył z siedmiu metrów tuż obok słupka!

121
62
32
26
36
51'

Runął na boisko Lewandowski, którego w locie trącił rywal. Wyglądało groźnie, ale Polak pozbierał się z murawy.

29
20
18
9
18
50'

Dość senny początek 2. połowy. Barcelona stara się pozbawić atutów gospodarzy i nie pozwala im się napędzić.

14
10
6
3
8
48'

Barcelona zamierza utrzymywać się przy piłce. Inne plany mają gospodarze, ale jak na razie nie są w stanie zagrozić ter Stegenowi.

komentarz

Barcelona nie zasłużyła na to, aby prowadzić, ale chwilę przed przerwą pokazała rywalom, jak się zdobywa gola!

78
39
16
16
24
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raphinha. Asystował mu Sergio Busquets. Wszystko jasne! Zagranie do Raphinhy, ten przyjął piłkę i uderzył z pola karnego nie do obrony! 0:1!

276
114
30
20
36
45+1'

Jeszcze mamy VAR. I bardzo dobrze, bo gol wygląda na zdobyty prawidłowo!

79
39
10
9
17
45+1'

Raphinha pięknym uderzeniem trafił do bramki, ale sędzia uznał, że gola nie ma. Spalony? Nic z tych rzeczy!

49
24
21
9
29
45'

Sędzia doliczył minutę.

25
12
13
3
9
44'

Rzut rożny dla gospodarzy. Nie było zagrożenia pod dośrodkowaniu, obrona Barcelony wybiła piłkę.

30
21
6
3
15
41'

De Marcos zagrywał ręką, sygnalizowali to gracze gości. Arbiter za takie coś karnych nie dyktuje. Za to w Polsce...

20
17
26
13
24
39'

Elektryczny w tyłach jest Kounde. Każda interwencja pachnie stratą gola. Jak na razie Barcelona cało wychodzi z opresji.

14
38'

W końcu Lewandowski i przyjaciele na dłużej na połowie Athletiku. Jednak bez konkretów. Gdzie jest Polak?

31
36
17
11
22
36'

Optyczną przewagę uzyskali gospodarze. Barcelona ma problemy z odebraniem piłka graczom z Bilbao.

14
9
12
9
17
33'

Do dośrodkowania doszedł Raul Garcia i po strzale głową piłka trafiła w poprzeczkę! Sporo szczęścia miała Barcelona!

24
12
36
12
22
32'

Groźnie z pola karnego w kierunku bliższego słupka uderzył Inaki Williams. Piłka po rękach bramkarza wyszła na korner!

10
6
15
10
7
30'

Williams miał pretensje do sędziego i za protesty został ukarany.

36
15
6
7
10
28'

Kontra Athletiku, gospodarzom brakuje takiej dynamiki jak na początku spotkania.

13
6
14
6
9
26'

Z rzutu wolnego groźnie dogrywał de Jong. Piłka minęła wszystkich i tuż obok słupka wyszła na aut bramkowy.

19
4
16
13
7
25'

Błąd Kounde, niepewnie na przedpolu ter Stegen. Jednak bez konsekwencji. Alejandro Berenguer nie był w stanie minął bramkarza.

12
3
20
5
7
22'

Uderzał Christensen, ale bardzo daleko od bramki drużyny z Bilbao.

14
14
19
10
11
21'

Rwana gra w ostatnich minutach. Zaczynają mnożyć się faule, ale nie ma w nich złośliwości.

11
5
9
4
9
19'

Ucierpiał Garcia, który odbił się od Christensena i upadając uszkodził sobie bark.

3
6
14
21
4
18'

Zagranie do Lewandowskiego, Polak na dyskusyjnym spalonym.

18
19
23
15
31
17'

Lewandowski wyszedł sam naprzeciwko bramkarza, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

36
36
27
34
35
14'

Akcja za akcję, gospodarze nie zamierzają cofać się, tylko sami szukają premierowego trafienia.

24
7
11
7
9
11'

Barcelona stara się szanować piłkę, gospodarze po jej przejęciu momentalnie wyprowadzają szybką akcję.

36
8
16
9
15
8'

Dobre tempo gry od początku, tego można się było spodziewać po gospodarzach. Barcelona musi się do tego dostosować.

35
12
13
12
15
6'

Z lewej strony w pole karne wszedł Nico Williams, mocny strzał poszybował ponad bramką.

19
11
16
6
5
4'

Iniaki Williams w polu karnym, dogranie na przedpole, ale tam panuje Marc-Andre ter Stegen.

24
7
9
5
5
2'

Wysoki pressing Athletiku, ale to Barcelona skontrowała gospodarzy. Do uderzenia doszedł Torres. Strzał z ok. 15 metrów poszybował obok słupka!