Zakończony
FC Barcelona
90+2'
komentarz

Koniec meczu! Barcelona całkowicie zasłużenie przegrała z Rayo 1:2. Przez praktycznie całe spotkanie była słabsza od rywala. Nas cieszy przełamanie Roberta Lewandowskiego.

26
14
3
4
4
90+6'

Jesteśmy już po doliczonym czasie gry, ale sędzia dalej nie zakończył meczu.

40
21
18
12
24
90+4'

Utrzymują z dala od swojego pola karnego zawodnicy Rayo piłkarzy Xaviego.

38
30
19
28
55
90+2'

Próbuje Barca wyrwać jeden punkt, ale Rayo tanio skóry nie sprzeda.

48
29
19
14
20
90'

Doliczone 5 minut.

60
15
17
16
26
90'

Raphinha uderzył z półobrotu. Niecelnie, ale i tak był na spalonym.

27
22
14
19
23
88'
7
88'
Oscar Valentin #23
1
3
4
3
4
88'

Nieprzyjemna centra w pole karne Barcy, ale żaden z graczy Rayo nie przeciął lotu piłki.

15
8
3
8
7
87'

Barca uwierzyła, że w końcówce może wyrwać choćby punkt.

48
11
6
4
5
85'

Kolejna próba "Lewego", ale tym razem źle trafił w piłkę w ciężkiej sytuacji i akcja spaliła na panewce.

32
26
13
26
18
83'

Uff! Pośmieszkowaliśmy, ale kamień spadł nam z serca! Kessie oddał strzał, został zablokowany, a do odbitej piłki dopadł Lewandowski. Oddał sytuacyjny, mocny strzał i mamy przełamanie! Nareszcie!

437
154
42
31
55
82'

Araujo igrał z ogniem pod swoim polem karnym, ale ostatecznie dał się sfaulować.

8
10
6
6
2
80'
1
80'
Josep Chavarria #15
1
1
1
1
1
79'
79'
3
2
2
3
77'

W dalszym ciągu przy piłce Rayo. Kibice Barcelony mogą przecierać oczy ze zdumienia.

21
25
2
2
6
75'

Rayo sobie "klepie" Barcę na jej połowie, a ta nie potrafi zareagować.

22
29
2
8
8
74'

Dośrodkowanie Alby ląduje w koszyczku bramkarza. Fatalnie gra Barcelona.

17
16
7
11
16
71'

Pograli dłużej piłką zawodnicy Barcy. Ostatecznie strzał oddał "Lewy". Ponad bramką, ale i tak był spalony.

20
34
10
14
15
68'
13
12
6
6
3
68'

Zbyt głęboko dośrodkował Raphinha. Nic nie wskazuje na to, aby Barca była w stanie cokolwiek dzisiaj osiągnąć.

13
15
4
4
15
66'

Rauno Sappinen (Stal Mielec) - dwa gole w ostatnim meczu.

Robert Lewandowski (FC Barcelona) - 0 goli w czterech ostatnich meczach.

Fakt, nie opinia.

24
34
7
13
26
64'

Camello oddał niesygnalizowany strzał i Barcelona może mówić o sporym szczęściu.

7
11
9
12
14
63'

Problemy Barcelony widoczne są na każdym kroku. Przegrany środek pola, nieefektywne skrzydła, niewidoczny napastnik.

28
25
6
15
15
63'
Ismaila Ciss #21
6
2
3
2
1
61'
16
13
6
4
9
61'

Płaski strzał oddał Gavi. Bez problemu interweniował Dimitrievski.

7
4
1
7
5
Wracamy z pytanie - czy Robert Lewandowski strzeli gola?
Samobójczego
11
15
2
2
3
59'

Niezły pomysł miał de Jong, ale Fati nie zdołał opanować piłki.

8
3
5
12
12
58'

Barca zawodzi na całej linii. Jedynym piłkarzem, który jako tako (nie mylić z tiki taką) wygląda, jest Araujo.

24
13
5
10
10
56'

Największym zwycięstwem Barcelony jest... 4:2 Girony z Realem. Królewscy myśleli, że liga już jest przegrana i głowami są tylko przy starciu w LM. Tymczasem Barca złapała zadyszkę, a klub ze stolicy zapomniał, że sezon ligowy też można spróbować uratować.

11
7
2
7
13
57'
10
3
2
2
3
57'
4
1
3
2
2
53'

Garcia w prosty sposób zabrał piłkę de Jongowi w środku pola i pomknął na bramkę. Nikt nie był w stanie go dogonić, więc lewy obrońca wpadł w pole karne i pewnym strzałem pokonał ter Stegena! Ter Stegena, który mimo wszystko powinien zrobić więcej w tej sytuacji.

Fran Garcia #3
71
77
22
18
52
51'

Wiele rzutów rożnych wykonali gracze Barcelony, lecz żaden z nich nie przyniósł choćby najmniejszego zagrożenia.

13
8
5
6
15
49'

Dwójkowa akcja Lewandowskiego z Raphinhą. Bez efektu, ten drugi stracił piłkę.

13
11
7
11
24
46'

Od razu szybka akcja Rayo, ale z bilarda w polu karnym zwycięsko wyszli obrońcy Barcy.