(0:2)
Zakończony
Bayern Monachium
komentarz

Koniec meczu! Barca zagrała ostatni mecz w Lidze Mistrzów na Camp Nou na najbliższe kilkanaście miesięcy. Był to raczej pogrzeb drużyny Xaviego, na którym świetnie bawił się Bayern Monachium. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji na żywo.

16
15
4
7
6
90+5'

Gol! Strzelił Benjamin Pavard. Asystował mu Serge Gnabry. Miało być 0:3 i jest 0:3. Pavard z bliska pakuje piłkę do siatki obok bezradnych piłkarzy Barcelony. Warto zaznaczyć, że Gnabry kończy mecz z hat-trickiem asyst.

56
52
14
20
23
93'

Doskonała interwencja Ter Stegena. Tu już spokojnie powinno być 0:3.

12
89'

Wrzutka Kessiego, ale wyjaśnia wszystko Pavard. Oba zespoły wolałyby już zejść z murawy.

14
10
8
10
8
84'

Tym razem kontrę zepsuł Ferran Torres niecelnym podaniem. Barcelona naprawdę ma szanse na szybki atak, ale nie potrafi ich wykorzystać.

20
21
8
12
16
82'

Koniec meczu dla Roberta Lewandowskiego. Najgorszy na murawie na pewno nie był, ale mecz bez strzału celnego raczej do dobrych nie zaliczy.

42
79'

Bardzo dobry mecz Mazraouiego. Barca może żałować, że ostatecznie po niego nie sięgnęła.

78'

Ależ fatalne przyjęcie Raphinhi. Brazylijczyk zepsuł kolejną kontrę swojego zespołu.

11
19
10
14
15
75'

Dużo szczęścia Barcelony. Sędzi gwizdnął faul przy dogodnej kontrze dla Bayernu.

11
5
7
10
19
71'

Strzał Fatiego! Ale obok bramki. Barcelona wciąż bez celnego uderzenia.

16
41
13
19
15
68'
16
79
11
5
6
67'
7
7
5
28
5
67'
65'

Ależ doskonała interwencja Bellerina. Zatrzymał Mane w bardzo dogodnej sytuacji.

13
6
6
5
9
62'
2
6
22
52
4
62'

Po krótkiej przerwie do zdrowia wraca Thomas Muller - kat Barcelony z poprzednich spotkań.

58'
51
11
4
8
6
58'
18
8
5
10
6
58'

Ależ okazja Lewandowskiego! Polak jednak zmarnował swoją szansę.

31
45
18
28
31
55'

Gooool...a nie ma. Gnabry wpakował piłkę do siatki, ale weryfikacja VAR wskazuje na spalonego.

20
23
8
17
22
52'

Ależ kolejną kontrę zepsuł Dembele. Ze swoją szybkością powinien wyjść w tej sytuacji dojść do szansy sam na sam z bramkarzem.

11
26
7
6
18
48'

Warto wspomnieć, że Barcelona do szatni zeszła bez celnego strzału na koncie.

19
35
14
15
20
46'

Zaczynamy granie w drugiej połowie. To ostatnie 45 minut Ligi Mistrzów na Camp Nou na dłuższy czas. Po sezonie bowiem Blaugrana przenosi się na stadion olimpijski.