(1:0)
Zakończony
Inter Mediolan
komentarz

Inter dobrze zaczął, ale to Bayern wygrał spotkanie 2:0 i z kompletem punktów okazał się najlepszy w grupie C.

3
1
1
1
90+3'

Dzeko uderzył z ośmiu metrów. Kapitalnie w bramce zachował się Ulreich!

1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
90'
89'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, głową ponad bramką uderzył Dzeko.

88'
86'

Nieśmiała próba wyjścia Interu. Mediolańczycy mają problemy z przedostaniem się nawet pod pole karne Bayernu.

2
83'

Bayern nie zamierza oddawać piłki Interowi. Do końca coraz mniej czasu. Goście są bezradni.

2
2
80'

Bayern ma wszystko pod kontrolą. Przed momentem kontra gospodarzy, ale zabrakło spokoju w końcówce akcji.

1
1
77'
3
1
1
2
1
75'

Zagranie Musiali w pole karne, ale Gnabry nie doszedł do piłki. Brakowało niewiele.

1
72'

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Asystował mu Alphonso Davies. Ale urwał, ale to było dobre!!!!! Eric Choupo-Moting prawą nogą huknął z ok. 20 metrów! W samo okienko!

7
4
1
3
4
71'

Ryan Gravenberch przymierzył z dystansu, ale Onana piłkę złapał.

1
69'

Akcję przeprowadził Musiala. Płaski, ale zbyt słaby strzał, złapał przed linią Onana.

68'

Raoul Bellanova urwał się prawą stroną, ale po raz kolejny w spotkaniu dośrodkował bardzo niedokładnie. Piłka opuściła boisko.

1
65'
66'
63'

Eric Choupo-Moting efektownie uderzył z sześciu metrów. Piłka w bramce, ale trafienie nie zostało uznane z powodu spalonego!

2
1
59'

Bayern w ataku, Inter nie potrafi przedostać się pod bramkę Ulreicha.

1
2
3
3
56'

Atak pozycyjny Bayernu, ale w środku pola jest tłoczno.

1
2
1
1
54'

Mane dołożył nogę siedem metrów przed bramką, ale przestrzelił. Piłka poszybowała kilka metrów ponad poprzeczką.

2
2
53'

Roberto Gagliardini znalazł się z piłką w polu karnym. Płaski strzał pewnie obronił Ulreich.

2
2
1
1
50'

Kimmich zdecydował się na trzeci w meczu strzał z dystansu. Tym razem metr obok słupka.

48'
2
2
1
czas Druga połowa
46'
komentarz

Do przerwy minimalnie lepszy Bayern. Wszystko co najlepsze jeszcze przed nami.

45+3'

Dogrywał Kimmich, strzelał Choupo-Moting, ale nie trafił w bramkę. Po chwili szczęścia poszukał Comana, Onana dobrze interweniował.

45'

Sędzia doliczył 4 minuty. Jeszcze trochę grania w 1. połowie.

44'

Sabitzer oddał kolejny strzał w meczu. Ponownie niecelny.

43'

Zbliżamy się do przerwy. Bayern powinien dowieźć skromne prowadzenie.

40'

Gra się zaostrzyła, sędzia od razu reaguje. Pokazał zawodnikom już po jednej kartce.

1
3
2
40'
2
3
1
38'
2
1
1
38'

Szukają Bawarczycy drugiej bramki. Próbował Mazraoui, do szczęścia niewiele brakowało.

1
36'

Kolejna okazja Bayernu, mocny strzał Mane obronił Onana.

2
35'

Akcja Interu, dogranie w pole karne Bellanovy było jednak niedokładne i piłka dla Bayernu.

1
1
32'

Gol! Strzelił Benjamin Pavard. Asystował mu Joshua Kimmich. Ależ to wydaje się proste! Z kornera dośrodkował Kimmich, a Pavard uderzeniem głową pokonał Onanę! 1:0!

9
6
3
6
9
30'

Dwa kwadranse za nami. Zespoły ponownie zaczęły szukać gola. Trzymamy kciuki!

1
1
3
28'

Odpowiedź Bayernu. Próba Sabitzera, podobnie jak przed momentem Martineza, była niecelna.

1
1
27'

Po podaniu Gosensa na strzał zdecydował się Lautaro Martinez, piłka jednak minęła bramkę gospodarzy. Do szczęścia brakowało niewiele.

4
3
1
2
25'

Minuty płyną i nic. W tabeli wszystko jasne, zespoły zamierzają się oszczędzać przed ligą? A miliony na boisku? Co z nimi?

22'

Spadło tempo spotkania, czekamy na takie emocje jak w pierwszym kwadransie.

2
1
20'

Gra wznowiona, zawodnicy doszli do siebie.

3
1
1
1
18'

Spokojniej w ostatnich minutach pod bramkami. Za to doszło do zderzenia w środku pola. Gonsens i Mazraoui ucierpieli i potrzebują pomocy.

1
1
3
15'

Kwadrans za nami. Teraz to Bayern w ataku. W końcu kolejne uderzenie oddał Kimmich. Ponad poprzeczką.

5
4
2
13'

Mane przejął piłkę przed polem karnym Interu. Nie zdołał uderzyć, po chwili strzał oddał Kimmich. Onana obronił.

4
3
3
3
5
12'

Dobrze prezentuje się Inter. Bayernowi jak na razie brakuje dynamiki i przede wszystkim dokładności w akcjach.

5
3
3
3
1
10'

Nie ma rzutu karnego. Nie znamy się na piłce.

12
11
5
8
6
9'

Mamy VAR! Naszym zdaniem ewidentny rzut karny! Co na to sędzia?

6
1
6
1
3
8'

Ponownie sprzed pola karnego uderzył Barella. Tym razem z woleja, piłka odbiła się od rąk zasłaniającego głowę Mane i wyszła na korner.

4
3
7'

Martinez wycofał piłkę do Barelli. Strzał na korner wybił Ulreich!

3
2
1
5'

Kimmich uderzył z rzutu wolnego. Wprost w dobrze ustawionego Onanę.

3
3
5'

Inter wysoko atakuje Bayern, ale mistrzowie Niemiec bez większych problemów wychodzą cało z opresji.