Do strzału doszedł Jota. Próba głową była niecelna.

81'
78'

Kolanem uderzał Furuhashi, piłka przeleciała tuż obok słupka!

77'

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Dani Carvajal. Książkowa akcja Realu. Kroos w pole karne do Carvajal, a ten odegrał na przedpole. Hazard z bliska wpakował piłkę do siatki na 0:3!

8
7
2
3
74'

Real na połowie gospodarzy. Celtic niewiele potrafi zdziałać. Do końca meczu niewiele ponad kwadrans.

72'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Reo Hatate #41
71'
Matthew O'Riley #33
80'
68'

Jota groźnie dogrywał, ale po chwili sędzia dostrzegł faul w ataku. Piłka dla Realu.

1
2
65'
Daizen Maeda #38
1
1
63'

Do dośrodkowania z rzutu rożnego nie doszedł Ruediger. Real panuje. Celtic jest już świadomy, że mecz przegrał.

1
1
2
60'

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu Eden Hazard. Szybka akcja Realu, gospodarze nie potrafili wybić piłki. W końcu zewnętrzną częścią stopy uderzył Morić. Piłka po rękach Harta wpadła do bramki. 0:2!

11
9
1
4
7
60'

Dwa kwadranse do końca. Real prowadzi i nie pozwala gospodarzom na zbyt wiele.

1
1
57'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Federico Valverde. W końcu goście pokazali klasę. Z prawej strony precyzyjnie dogrywał Valverde, do płaskiego podania doszedł Vinicius i strzałem przy słupku pokonał Harta! 0:1!

12
11
1
4
6
54'

Real nie potrafi wykreować groźnej okazji. Do końca jednak jeszcze daleko.

1
51'

Real cały czas nie potrafi zdominować gospodarzy. Celtic walczy, nie pozwala rywalom na zbyt wiele.

4
2
1
48'

Z prawej strony dogrywał Juranović. Wprost na nogę Maedy. Ten jednak źle dołożył nogę! Piłka zaledwie potoczyła się w kierunku bramkarza.