Wybronili się goście, paryżanie jeszcze próbują, ale dość chaotycznie.

180 sekund do końca. Będzie rzut wolny dla PSG. Może być groźna wrzutka.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

90+1'
88'

Gospodarze jeszcze w ataku. Czas na zdobycie zwycięskiej bramki paryżanie mają już niewiele.

86'

Mbappe wbił piłkę do siatki, jednak ze spalonego. A gol byłby piękny.

86'
86'
84'

Gilberto nie miał litości dla Mbappe, który teraz leży i płacze z bólu.

Benfica Lizbona
1
81'

Draxler w polu karnym PSG, ale wszystko trwało zbyt długo i strzał został zablokowany.

78'
Rasmus Falk #17
78'
Florentino Luis #61
78'
Rodrigo Pinho #18
1
77'

Zderzenie głowami w polu karnym. Ucierpiał Sergio Ramos, ucierpiał także Gilberto.

75'

Przed nami ostatni kwadrans meczu. PSG w ataku, Benfica szans zamierza szukać w kontrach.

74'
71'

Problem z nogą ma Neymar. To efekt wcześniejszego ostrego wejścia rywala.

70'

Neymar przewrócony w środku boiska. Kolejna kartka w meczu.

68'

Gracze PSG w końcu dłużej utrzymują się przy piłce. Do bramki Benfiki jednak dość daleko.

65'

Benfica ruszyła po więcej. Gracze PSG trochę zaskoczeni obrotem sytuacji za moment mogą mieć problem.

63'
Alexander Bah #6
62'

Gol! Strzelił Joao Mario. Na dwa tempa Joao Mario. Strzał w środek bramki pod poprzeczkę! 1:0!

5
1
62'
Paris Saint-Germain
61'

Wątpliwości nie było! Rzut karny dla Benfiki!

1
60'

Marco Verratti zaatakował Silvę. Będzie rzut karny? Sędzia już przy monitorze!

59'

Mbappe do Vitinho. Zabrakło precyzji i piłka opuściła plac gry.

58'

Gracze z Paryża sporo uwagi poświęcają obronie. Nagle jednak ruszają z akcją i Benfica zaczyna mieć problem.

55'

A teraz dogranie z prawej strony, Ramos uderzył głową, ale metr obok słupka.

55'

54'

Grimaldo niespodziewanie uderzył z ostrego kąta. Trafił w boczną siatkę. Do szczęścia niewiele brakowało.

52'

Mbappe w polu karnym zwiódł rywala, uderzył technicznie, ale tuż obok słupka!

1
51'

W końcu Benfica, Rafa dogrywał w pole karne, ale Fredrik Aursnes źle odgrywał. Norwegowi brakuje treningów na gorących piaskach.

48'

Gracze PSG wysoko ustawieni. Benfica ma problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

1
czas Druga połowa
komentarz

PSG niezbyt się wysila, ale w meczu prowadzi. Goście po zmianie stron mogą mieć problem.

1
45+4'
3
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
2
44'

Paryżanie złapali luz. Kolejne gole mogą być kwestią czasu.

2
43'

Gracz Benfiki zaatakował Verrattiego.

2
40'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Mbappe w takich sytuacjach się najczęściej nie myli. Tak było i tym razem. 1:0 dla PSG!

2
1
1
39'

Bernat powalony w polu karnym przez Silvę. Sędzia podyktował rzut karny dla PSG!

2
2
37'

Zagranie do Danilo, ten jednak znalazł się na spalonym.

1
1
34'

Jest i celny strzał paryżan. Sarabia znalazł się w dobrej sytuacji, ale Odysseas Vlachodimos wyszedł górą z opresji.

2
33'

Ramos w pojedynkę starał się rozerwać obronę paryżan. Niewiele z tego wyszło. Brawa jednak za próbę.

2
31'

Grimaldo odczuł uderzenie i potrzebuje rychłej konsultacji z klubowymi specjalistami od zdrowia.

2
30'

Niebezpieczne zagranie Sarabii, który zamiast w piłkę trafił w rywala. Kolejna kartka w meczu.

2
1
1
27'

Coraz ciekawiej wyglądają akcje paryżan. Jednak cały czas gospodarze bez szansy na bramkę. Benfica nie zamierza się tylko bronić.

2
1
24'

Mbappe źle wyczuł linię spalonego. Sędzia z sokolim okiem widział wszystko i przerwał grę.

1
22'

Neymar uderzał na bramkę Benfiki. Został zablokowany przez Baha.

1
1
22'

Otamendi ostro zaatakował Mbappe. Kartka w rękach sędziego.

2
19'

Gorąco w polu karnym paryżan. Hakimi zagrał ręką. Rzutu karnego jednak nie ma. Joao Mario był na spalonym. Piłka dla PSG.

1
1
17'

Mamy pierwszy strzał w meczu. Uderzenie Rafy Silvy było jednak niecelne. W końcu coś się podziało.

3
14'

Sporo fauli w meczu. Gra na razie jest rwana. Pod bramkami cały czas niewiele się dzieje.

3
11'

Wyrównany początek. Benfica nie zamierza bronić się przed rywalem. Czekamy na pierwsze uderzenia.

4
8'

Z piłką ruszył Mbappe. Jednak obrona Benfiki pokazała, że Francuzowi nie pozwoli na zbyt wiele. Będzie jeszcze rzut rożny.

2
1
6'

Mistrzowie Francji nie kwapią się do ataku. Pozwalają wyszaleć się rywalowi? A może prawda jest inna?

3
2
3'

Odważnie weszła w mecz Benfica. Przed momentem na spalonym został złapany Rafa Silva.