(1:1)
Zakończony
Austria Wiedeń
komentarz

Brawo! Takie wyniki uwielbiamy! Lech Poznań pokazał, że formę ma coraz wyższą i 4:1 pokonał Austrię Wiedeń!

79
45
7
3
2
90+2'

Końcowe minuty. Austria jeszcze stara się coś zdziałać, ale bez większej wiary w powodzenie.

22
23
2
1
4
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

15
5
6
6
23
90+1'
Matthias Braunoder #23
22
7
1
4
1
90'

Gol! Strzelił Kristoffer Velde. Austria na deskach! Piłka trafiła pod nogi Velde, który natychmiast uderzył. Po drodze piłka odbiła się jeszcze od nogi obrońcy i myląc bramkarza wpadła do siatki. 4:1!

154
69
15
6
8
89'
Lucas Galvao #3
17
12
4
2
1
88'

Jeszcze Austria stara dać sobie trochę nadziei. Z akcji przed momentem niewiele wyszło. Od bramki Bednarek, brat Jana.

11
3
3
3
85'
13
6
6
2
2
83'

Skóraś wbiegł z piłką w pole karne, ale źle w nią trafił. Piłka potoczyła się daleko od słupka.

7
3
7
5
6
82'

Lech pod polem karnym Austrii. Czas płynie, coraz bliżej historycznego triumfu w Lidze Konferencji.

33
12
2
3
2
80'

Austria na połowie Lecha. Jednak do bramki gospodarzy jest tak daleko jak do spokojnych czasów. No, ale tak podobno ma teraz być.

20
8
1
3
2
79'

Po tym meczu wartość Skórasia wzro$$$$$$nie. Cieszmy się nim do zimy. Takie czasy.

32
20
2
2
5
77'
1
77'
2
76'

Gol! Strzelił Kristoffer Velde. Asystował mu Mikael Ishak. I po zawodaaaaaaaach! Velde otrzymał piłkę w polu karnym, obrócił się z nią i płasko uderzył do bramki. 3:1! Polska piłka jest wielka! De Czempioooooonssssss! 3:1!

104
69
17
8
12
74'

Lech cały czas aktywniejszy z przodu. Cieszymy się. Radość jednak byłaby większa, gdyby Kolejorz coś jeszcze strzelił.

26
10
2
3
1
71'
71'
Can Keles #7
Dominik Fitz #36
1
70'

Martwi kartka dla Bednarka. Wiadomo, kto siedzi na ławce.

1
1
5
13
70'
69'

"Tera Kadetem" tzn. Amaralem, pomyślał Skóraś. Dogranie na jedenasty metr, ale tam stanął obrońca i wybił piłkę. Szkoda.

4
4
68'

Lech spokojnie, po stracie gola zwalnia tempo meczu i nie pozwala rywalom na konstruowanie akcji.

16
6
2
2
66'
Lech Poznań
1
1
9
16
66'

Teraz trzeba wytrzymać moment, żeby nie było tak jak w 1. połowie.

10
5
1
1
65'
15
15
64'

Gol! Strzelił Michał Skóraś. Asystował mu Joel Pereira. Piękne dogranie Pereiry na jedenasty metr. Skóraś dołożył nogę, a piłka przy słupku wpadła do bramki! 2:1!

110
47
4
6
3
63'

Groźne wyjście Lecha, jednak zabrakło dokładności.

10
1
3
4
2
62'

Znowu groźnie pod bramką Lecha. Dobrze znany nam pułkownik Gruber kropnął sprzed pola karnego tuż obok słupka. Piłkę jeszcze dotknął Douglas, ale sędzia tego nie zauważył.

6
3
2
1
5
60'
2
60'

Dwa kwadranse do końca. Wydaje się, że kto strzeli, ten wygra.

8
5
4
3
3
58'
58'
58'
1
6
56'

Austria kilka razy zagroziła Lechowi. Bednarek jednak nie musiał interweniować, ale w ostatnich minutach co chwilę pod bramką Kolejorza biją na alarm.

4
53'

Piłka w bramce Lecha, sędzia jednak dostrzegł faul w ataku.

16
4
1
4
5
52'

Piłka do Amarala, który musiał ją gonić. Po chwili starał się atakować ją wślizgiem, ale nie udało mu się to.

1
4
1
1
1
51'

Akcja za akcję. Lech jednak na początku 2. połowy jest zdziebko groźniejszy. Troszku, jak mawiają.

8
7
1
1
4
49'

Dogranie w pole karne do Amarala. Ten natychmiast uderzył, bramkarz zdołał odbić piłkę.

7
1
2
7
48'

Po przerwie Austria pod polem karnym Lecha. Goście chcą w końcu wyjść na prowadzenie. Kysz, kysz, kara bara, nie uda im się!

9
7
1
2
czas Druga połowa
46'
9
4
2
2
2
1:1'

Odczucia różne. Lech remisuje, mógł przegrywać, mógł prowadzić.

16
6
4
4
4
45'

Matko Poznańska. Co oni robią. Na szczęście bez konsekwencji.

7
14
3
7
2
45'

Znowu jakieś cuda pod bramką Lecha. Mówić o defensywie gospodarzy, że stanowi monolit to jakby bawić się w prem... A zresztą.

3
15
1
2
4
42'

Ciekawe spotkaniu w Poznaniu. Szkoda, że 1. połowa już się kończy.

13
1
3
5
4
40'

Zamieszanie pod bramką Austrii. Niestety Ishak skiksował, po chwili Amaral starał się uderzać głową, ale zabrakło mu centymetrów.

1
6
1
9
6
36'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! BEDNAREK! Strzał w prawy róg, ale tam był bramkarz Lecha, który odbił piłkę! Wciąż 1:1!

Manfred Fischer #30
109
50
17
8
11
35'

22
35'

Błąd Rebocho, po chwili zawodnik Lecha chciał go naprawić i podciął rywala. Rzut karny dla Austrii!

4
4
3
12
14
32'

Z dystansu uderzył Braunoder. Bednarek błędu nie popełnił. Podrażniona Austria szuka drugiego ciosu.

1
2
2
2
30'

Austria poczuła mityczną krew i ruszyła po więcej. Lech w małym szoku. Trafił rywala, ale po chwili sam dostał gong.

2
4
1
3
8
29'

Gol! Strzelił Matthias Braunoder. To się Lech nacieszył prowadzeniem... Pierwszy strzał z pola karnego Braunodera został zablokowany. Poprawka wtoczyła się obok zasłoniętego Bednarka do bramki. 1:1.

13
20
6
22
50
27'

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Joao Amaral. Prostopadłe zagranie Amarala do Ishaka. Ten w sytuacji sam na sam wyczekał na ruch bramkarza i płaskim strzałem trafił do siatki! 1:0!

115
43
9
9
11
25'

Dogranie, a może strzał tego Grubera. Bednarek odbił piłkę. Lech w tyłach zaczyna się mylić, szczególnie po swojej lewej stronie.

4
4
2
2
5
24'

Porucznik Gruber wpadł z piłką w pole karne, ale źle uderzył. Płaski strzał zdołał odbić Bednarek. To była bardzo groźna kontra zawodników z Wiednia!

3
5
1
2
23'

Gra przeniosła się do środka pola, Lech po słabszym początku coraz groźniejszy. Przed momentem Joel Pereira uderzył z dystansu metr ponad bramką.