79'
Jackson Nicolas #15
2
90+3'

Villarreal mądrze utrzymuje się przy piłce. Potwornie zmęczeni zawodnicy z Wiednia.

2
90+2'
wchodzi Wchodzi
Haris Tabaković #25
schodzi Schodzi
90+1'
Alex Baena #16
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

2
89'

Nieprawdopodobny jest to mecz. Villarreal nic nie grał, ale wystarczyła jedna przypadkowa akcja i goście prowadzą w Wiedniu.

4
1
3
87'

Gol! Strzelił Jackson Nicolas. Asystował mu Jose Luis Morales.

Stracił piłkę przy linii bocznej Polster i goście ruszyli z kontrą. Morales szczęśliwie przedostał się w pole karne, zagrał piętą do Nicolasa, a ten pewnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce!

4
2
3
1
3
86'

Groźny strzał Fischera z dystansu, ale Reina po raz kolejny nie ma problemów z obroną.

3
1
86'
Manu Morlanes #20
85'

Aktywny po wejściu na boisko jest Keles. Urwał się prawym skrzydłem, spowodował ożywienie na trybunach, jednak zabrakło precyzji przy dośrodkowaniu.

1
84'

Mojica płasko w pole karne, przepuszczenie piłki, wyglądało to nawet nieźle, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną Alexa Baeny.

1
81'

Gospodarze jakby uwierzyli, że są w stanie ugrać w tym meczu coś więcej niż tylko jeden punkt.

1
1
1
80'
Ibrahima Drame #44
Dominik Fitz #36
77'

Wreszcie! Świetna akcja Austrii. Keles przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i popisał się mocnym strzałem zza pola karnego. Doskonale broni Reina!

1
74'

Alex Baena zagrywał z rzutu wolnego, wycofanie piłki przed pole karne do Lo Celso, który jednak fatalnie pudłuje.

1
1
73'

Ranftl w bezsensownej sytuacji sprokurował rzut wolny. Będzie okazja dla gości ze stałego fragmentu.

2
1
71'

Będzie do pomeczowego skrótu. Centrostrzał Fischera pewnie łapie Reina. Lepsze to niż nic...

70'

Villarreal przy piłce, ale gra jakby na stojąco. Nie ma elementu zaskoczenia, wszystko jest wolne, statyczne.

1
1
1
1
3
68'
Manuel Polster #11
67'
67'

Wreszcie jakieś spięcie. Przepychanki na boisku.

1
1
1
65'
Can Keles #7
Andreas Gruber #17
65'
Aleksandar Jukić #77
64'

Czekamy na choćby namiastkę emocji. Na razie ten mecz bardziej przypomina sparing.

61'

Pół godziny do końca. Nic się nie zmieniło. Dalej olbrzymia przewaga Villarrealu, która nie przekłada się na stwarzane sytuacje.

1
1
1
1
59'

Mojica z kolejną groźną centrą z lewej flanki, ale dwóch zawodników Villarrealu przeszkadzało sobie w polu karnym i w efekcie żaden nie oddał groźnego strzału.

1
57'

Cztery faule Austrii Wiedeń, ZERO po stronie Villarrealu.

1
1
56'

Villarreal CF. Schodzi: Arnaut Danjuma. Wchodzi: Jackson Nicolas.

1
53'

Coquelin nagle usiadł na murawie. Sygnalizuje, że konieczna będzie zmiana.

51'

Bardzo ładna akcja Austrii. Zaczęło się od spokojnego wyjścia spod pressingu, później parę podań na połowie przeciwnika, a zakończył wszystko celnym strzałem z dystansu Jukić. Pewnie broni jednak Reina.

49'

Początek drugiej połowy podobny do pierwszej. Villarreal w ataku pozycyjnym, Austria w głębokiej defensywie.