(0:0)
Zakończony
Lech Poznań
komentarz

Lech zremisował z Austrią 1:1. Sprawa awansu do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy rozstrzygnie się za tydzień w Poznaniu.

40
30
14
24
50
90+4'
34
30
23
33
163
90+2'

A teraz po drugiej stronie Lech miał sporo szczęścia. Tabaković przekombinował i gola nie ma!

153
61
30
30
40
90+2'

Powinno być 1:2! Sobiech w polu karnym wycofał do Amarala, a ten przestrzelił!

34
34
33
67
223
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

82
30
40
30
66
89'
40
88'
66
327
70
27
45
88'
40
16
16
11
15
87'

Strzelał Dram, na szczęście wprost w ręce Bednarka.

51
14
14
10
20
85'

Uderzał Rantfl, piłka poszybowała obok bramki. Coraz groźniejsza Austria Wiedeń.

30
16
22
22
66
85'

Lech mógł przegrywać. Strata gości w środku pola. Za akcją wrócił Pereira i przerwał akcję.

61
25
20
10
24
85'
Lech Poznań
10
6
5
11
51
83'

Może się nie znamy, ale wszystkie sporne sytuacje gwizdane są na korzyść gospodarzy.

40
30
20
21
105
81'

Tak nam się wydaje, że sędzia na wakacje do Poznania nie ma po co przyjeżdżać. Dość wściekli są na Englanda z Anglii piłkarze gości.

91
37
14
6
20
80'
14
10
14
20
67
79'

Piłkarze Lecha domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką. Takie karne to dyktowany w 1994 roku w USA.

44
26
20
17
14
76'

Czas płynie. W drugim meczu Villarreal prowadzi z Hapoelem. Do awansu na kolejkę przed końcem Lech potrzebuje wygranej.

51
17
6
10
10
74'

Sędzia podjął dziwną decyzję. Z trawą zrównany został Rebocho. Sędzia faulu nie widział. Za to kartką ukarał Murawskiego, który poinformował arbitra, że na robocie to się zna dość kiepsko.

24
50
14
11
38
74'
10
6
10
23
43
74'
72'

Lech chcąc zamknąć sprawę awansu musi znowu zacząć grać to, co w pierwszym kwadransie po przerwie.

50
14
4
6
10
72'
10
72'
10
70'
Lech Poznań
10
4
10
23
53
70'

Gol! Strzelił Can Keles. Szkoda... Rebocho kilka minut za środkową linią przewrócił się. Z piłką na bramkę Bednarka ruszył Keles. Przy uderzeniu bramkarz z niewiadomych powodów nie interweniował. 1:1.

30
26
17
53
153
69'

Szybkie wyjście Lecha, w końcowej fazie akcji Szymczak zagrywał do Skórasia, ale w ostatnim momencie piłkę wybił Martins.

24
10
6
10
16
67'

Mniej dzieje się na boisku. Lech już nie atakuje z taką łatwością jak w pierwszym kwadransie po przerwie.

10
10
20
20
20
64'

Zaatakowała akcja. Starał się coś zdziałać Fitz, ale przesadził z ambicją i sfaulował rywala. Piłka dla Lecha Poznań, a kolejne sekundy za nami.

44
22
14
6
10
62'

Groźna akcja Lecha, ale zamiary piłkarzy gości odczytał bramkarz i złapał piłkę.

36
16
16
14
10
60'

Dwa kwadranse do końca. Lech ma wszystko pod kontrolą, ale trochę grania jeszcze przed nami.

66
21
10
6
4
60'
6
10
6
4
4
58'

Lech stara się nie dopuszczać rywala pod własną bramkę. Przed momentem Austrii udało się zagrozić Kolejorzowi, ale wszystko przez nieporozumienie w defensywie gości.

30
14
10
6
10
55'

Indywidualna akcja Skórasia, płaski strzał z pola karnego obronił bramkarz.

70
22
10
4
10
54'

Lech atakuje z dużą lekkością i przede wszystkim pewnością siebie.

66
32
10
2
4
53'

Galvao igra z losem. Ma już żółtą kartkę, a przed momentem pokopał dość mocno Skórasia.

24
14
10
10
16
50'

Dobrze Lech Poznań wszedł w 2. połowę. Gracze Austrii trochę zaskoczeni, niewiele potrafią zdziałać.

132
52
10
6
6
48'

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Filip Szymczak. Z dystansu uderzył Nika Kwekweskiri, bramkarz odbił piłkę. Dopadł do niej z boku pola karnego Szymczak i zagrał do Ishaka. Szwed takich szans nie marnuje! 0:1!

446
161
25
14
22
47'

Kontra Lecha, zagranie Skórasia do Rebocho, który znalazł się na spalonym. Sędzia grę przerwał.