1
1
1
87'

Gol! Strzelił Lukas Podolski. A jednak Górnik zadał cios numer dwa. Zgranie piłki do Podolskiego, a ten po raz drugi w meczu pokonał Kudłę! 1:2!

34
18
2
1
4
83'

Próba z dystansu Podolskiego, ale najgorsza spośród wszystkich podejmowanych w meczu.

3
2
3
82'

Gospodarze wyraźnie opadli z sił. Grający w przewadze Górnik cały czas atakuje.

11
3
1
79'

Dadok znalazł miejsce do strzału. Kudła był czujny i piłkę złapał.

3
1
1
2
77'
77'
76'

Okunuki uderzył płasko z pola karnego. Piłka o dwa metry minęła bliższy słupek bramki GKS-u.

1
3
74'

Niewiele ponad kwadrans do końca. Katowiczanie grają w osłabieniu, ale nie zamierzają się tylko bronić.

2
1
71'

Górnik w ataku. Janża wpadł z piłką w pole karne, jednak zagrywał dość niedokładnie.

3
1
1
1
68'

Strzał oddał Okunuki, Kudła nie dał się zaskoczyć.

1
3
67'
CZERWONA KARTKA

Sędzia zmienił pierwotną decyzję i wyrzucił gracza gospodarzy z boiska!

11
6
2
1
66'

Jeszcze mamy VAR. Sędzia sprawdza czy graczowi gospodarzy powinna zostać pokazana czerwona kartka.

3
2
2
65'
1
2
64'
wchodzi Wchodzi
Z. Wojciechowski #21
schodzi Schodzi
Dawid Brzozowski #24
2
64'

Po rzucie rożnym błąd na przedpolu popełnił Bielica. Piłkę sprzed linii wybił obrońca!

2
1
1
62'

Jedna z nielicznych prób katowiczan, ale wszystko co dobre zakończyło się w polu karnym gości.

2
1
2
61'

Niewiele ponad dwa kwadranse do końca spotkania. Zespoły raczej o dogrywce nie marzą.

3
2
1
1
59'
5
4
1
57'

Gol! Strzelił Lukas Podolski. W okolicach linii pola karnego piłkę otrzymał Podolski. Kolejny potężny strzał gracza z Zabrza. Niemal w samo okienko! 1:1!

33
16
1
2
57'

Mvondo dogrywał z kornera, uderzał Jensen. Wprost w bramkarza.

1
1
54'

Górnik Zabrze cały czas w ataku. Jednak tak dobrej szansy jak ta po strzale Podolskiego goście nie mają.

4
2
1
51'

Potężnie z dystansu uderzył Podolski! Piłka trafiła w poprzeczkę. Poprawiał Okunuki, ale bramkarz pewnie interweniował.