(3:1)
Zakończony
Portugalia U-20
komentarz

Koniec spotkania. Polska pokonuje Portugalię 3:1 w meczu dwóch reprezentacji do lat 20.

5
1
1
90+3'

Polska U-20. Schodzi: Antoni Klimek. Wchodzi: Bartosz Bernard.

wchodzi Wchodzi
Bartosz Bernard #15
schodzi Schodzi
Antoni Klimek #17
2
90+1'

Strata Neugebauera, ale rywale odwdzięczyli się tym samym.

90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

89'

Portugalia U-20. Schodzi: Renato Veiga. Wchodzi: Gustavo Mendonca.

Gustavo Mendonca #14
Renato Veiga #6
89'

Portugalia U-20. Schodzi: Rodrigo Gomes. Wchodzi: Ricardo Marques.

Luis Semedo #15
Rodrigo Gomes #7
89'

Czujny Bieszczad. Uprzedził Rodrigo Gomesa i pewnie interweniował poza polem karnym.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Rodrigues.

Gabriel Rodrigues #14
3
2
86'
Lucjan Klisiewicz #18
Kacper Karasek #11
85'

Bieszczad broni groźny strzał z dystansu.

1
1
84'

Tempo meczu w drugiej połowie jest niższe niż w pierwszej, choć i tak możemy zaobserwować sporo ciekawych akcji. Brakuje jednak zimnej krwi pod bramką.

1
1
1
81'

Kapitalna akcja Neugebauera. Przebiegł kilkadziesiąt metrów, w końcu podał do Buksy, ale ten strzelił minimalnie niecelnie z dwudziestu metrów.

1
1
80'

I kolejna zmarnowana szansa na gola. Sezonienko nieźle ruszył lewą stroną, lecz w końcowej fazie akcji skiksował przy próbie podania do nieatakowanego w polu karnym Buksy.

2
1
78'

Nieporozumienie pomiędzy Talarem i Buksą. Jeden chciał podanie do nogi, drugi wybrał grę na dobieg. Szkoda, bo była przewaga liczebna.

76'

Kontratak biało-czerwonych. Powalczył o piłkę Buksa, zastosował korzyść arbiter, ale po chwili Talar źle przyjmował futbolówkę w polu karnym po podaniu Sezonienki.

3
74'

Portugalia U-20. Schodzi: Martim Neto. Wchodzi: Luis Semedo.

Martim Neto #8
74'
M. Ferreira #22
Joao Tome #2
72'

Długo zwlekał z wybiciem piłki Szymański. Podbiegł do niego rywal i niewiele brakowało, a straciłby piłkę. Ostatecznie od bramki grę wznawia Bieszczad. Sporo szczęścia.

69'

Rozgrywa piłkę Portugalia w okolicacn naszego pola karnego, ale nic z tego nie wynika. Brakuje decyzji o strzale.

67'

Instynktowny strzał oddał Szymański, ale jakimś cudem wyciągnął rękę Joao Carvalho i odbił piłkę!

1
1
66'

Mocne dośrodkowanie Biegańskiego z rzutu wolnego... nikt nie musnął piłki. Będzie jednak korner dla Polski.

64'
61'

Portugalia U-20. Schodzi: Diogo Cabral. Wchodzi: Matchoi Djalo.

Jose Muller #19
Diogo Cabral #20
61'

Portugalia U-20. Schodzi: Pedro Santos. Wchodzi: Joelson Fernandes.

Pedro Santos #16
61'

Portugalia U-20. Schodzi: Flavio Nazinho. Wchodzi: Guilherme Montoia.

Guilherme Montoia #13
Flavio Nazinho #5
61'

Groźnie w polu karnym, ale Polacy dwukrotnie blokują dośrodkowania Pedro Santosa.

58'

Dośrodkowanie Tome z prawej strony, ale Tavares nie doszedł do sytuacji strzeleckiej. Był tam dobrze blokowany przez naszych stoperów.

57'

Martim Neto poślizgnął się przy próbie strzału z dwudziestu pięciu metrów.

56'

Koszmarna pomyłka Bieszczada we własnym polu karnym. Na szczęście rywale tego nie wykorzystali.

1
55'

Goście są bardzo niedokładni w ostatniej tercji boiska. Do trzydziestego metra ich gra wygląda nieźle, później zaczynają się schody.

1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Santos.

53'

Portugalczycy w ataku pozycyjnym. Polska przyjęła w drugiej połowie bardziej defensywną taktykę.

1
50'

Ładna kontra Polaków, ale podanie Talara do Buksy było delikatnie spóźnione. Buksa na spalonym. Szkoda, bo była szansa na czwartego gola.

1
2
47'

Gabriel Rodrigues przewrócił się w polu karnym, ale nie było tu mowy o przewinieniu żadnego z naszych reprezentantów. Mimo to ucierpiał zawodnik gości i potrzebuje pomocy medycznej.