2
1
1
80'

Pozostało jeszcze trochę czasu zawodnikom FC Augsburg, ale trudno sobie wyobrazić doprowadzenie przez nich do remisu. Bayern Monachium potraktował stratę ostatniego gola ambicjonalnie i nie potrzebował dużo czasu na odpowiedzenie trafieniem Jamala Musiali.

1
1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Mads Pedersen za ostre przewinienie.

FC Augsburg
1
1
2
1
1
74'

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Alphonso Davies.

W 74. minucie jedna z dynamicznych akcji Alphonso Daviesa zakończyła się odegraniem do Jamala Musiali, a ten swoim strzałem zmienił wynik na 4:2. Tomas Koubek nie powtarza wyczynu Rafała Gikiewicza i nie zna sposobu na poskromienie mistrza Niemiec.

4
2
3
2
6
67'

FC Augsburg. Schodzi: Ruben Vargas. Wchodzi: Arne Maier.

82'
67'

FC Augsburg. Schodzi: Ermedin Demirovic. Wchodzi: Daniel Caligiuri.

Ermedin Demirovic #9
1
1
1
65'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Dayot Upamecano.

Bayern Monachium mógł już zarządzać konkretnym prowadzeniem, ale FC Augsburg nie zamierzał odpuścić do końca starcia. Trafienie samobójcze Dayota Upamecanu pozwoliło złapać kontakt z przeciwnikiem. W energicznej konfrontacji zrobiło się 2:3.

9
7
3
1
2
59'

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting.

Kameruńczyk wyrasta na najważniejszego zawodnika Bayernu, ponieważ w 59. minucie dołożył gola na 3:1 do swoich statystyk.

2
1
6
2
4
57'
53'

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Asystował mu Eric Choupo-Moting.

W 53. minucie Joshua Kimmich zdobył prowadzenie 2:1 dla Bayernu, więc wszystko zaczęło przebiegać zgodnie z najbardziej prawdopodobnym scenariuszem. Reprezentant Niemiec pokonał Tomasa Koubka po dograniu Erica Choupo-Motinga.

10
3
4
3
4
50'

Wynik 1:1 po pierwszej połowie był sprawiedliwy, ale nie mógł satysfakcjonować przede wszystkim gości z Monachium. Przyjechali oni na mecz z regionalnym przeciwnikiem jako faworyci, a ewentualna dogrywka była im nie w smak tej intensywnej jesieni.

1
67'

FC Augsburg. Schodzi: Robert Gumny. Wchodzi: Lukas Petkow.

komentarz

Bayern Monachium na razie remisuje w Augsburgu.

1
1
Czy w drugiej połowie nastąpi rozstrzygnięcie?
1
2
komentarz

Energiczna rywalizacja w pierwszej połowie spotkania, a wynik 1:1 można uznać za sprawiedliwy na tym etapie pojedynku. FC Augsburg przystąpił na początku do zdecydowanego natarcia i potwierdził przewagę golem Madsa Pedersena. Później do głosu doszli podopieczni Juliana Nagelsmanna i pozbawili gospodarzy zaliczki uderzenie Erica Choupo-Motinga. Pora na kwadrans wytchnienia.

1
45'

2
1
36'

FC Augsburg już wie, że chowanie się przed mistrzem Niemiec, na obrzeżach własnego pola karnego, nie jest najszczęśliwszym pomysłem. Drużyna, z Robertem Gumnym w szeregach, stara się ponownie zagrozić atakiem Svenowi Ulreichowi.

4
3
2
2
32'

Serge Gnabry starał się zdobyć prowadzenie dla Bayernu Monachium. Gdyby ta sztuka mu się udała, byłby to spektakularny zwrot akcji. Na razie jednak licznik goli Bawarczyków niezmiennie wskazuje jednego.

4
1
2
1
1
30'

Interesujące dwa kwadranse rywalizacji. Początek ze wskazaniem na ambitnych gospodarzy, ale Bayern Monachium stopniowo przejmował inicjatywę na boisku i już zdołał odpowiedzieć golem Erica Choupo-Motinga na trafienie Madsa Pedersena.

3
1
2
1
2
27'

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Asystował mu Serge Gnabry.

W 27. minucie już nikt nie uchronił gospodarzy przed stratą gola. Eric Choupo-Moting pozbawił przewagi przeciwnika strzałem po dograniu Serge'a Gnabry'ego.

11
5
6
6
11
24'

Akcja Bayernu Monachium była reżyserowana przez Jamala Musialę. Jeden zwód utalentowanego pomocnika pozwolił zdobyć przestrzeń na połowie przeciwnika, ale ostatecznie FC Augsburg nie pozwolił żadnemu z podopiecznych Juliana Nagelsmanna na oddanie uderzenia. Niżej notowana w Bundeslidze drużyna pozostaje na prowadzeniu.

1
1
1
21'

Bayern stara się doprowadzić do remisu jak najwcześniej jest to możliwe. Uderzenie Alphonso Daviesa zostało powstrzymane przez Tomasa Koubka, który w tym meczu zastępuje w bramce gospodarzy Rafała Gikiewicza.

1
1
1
18'

W ataku Bayernu Monachium występuje w tym meczu Eric Choupo-Moting, a nie Sadio Mane. Była pierwsza szansa atakującego Bawarczyków na gola, ale w ostatnim momencie został osaczony przez przeciwników i nie udało mu się przetestować uderzeniem Tomasa Koubka.

1
1
1
1
1
15'

I od razu zrobiło się interesująco w Augsburgu. Gospodarze wcześnie zorganizowali się do ataku na bramkę Svena Ulreicha i nie potrzebowali dużo czasu na potwierdzenie tego szturmu strzałem na 1:0. Teraz Robert Gumny i spółka muszą skoncentrować się na odpieraniu ataków uczestnika Ligi Mistrzów.

2
1
15'

1
1
2
2
9'

Gol! Strzelił Mads Pedersen. Asystował mu Elvis Rexhbecaj.

W 9. minucie gospodarze już zaatakowali skutecznie. Mads Petersen opanował piłkę w pobliżu bramki Svena Ulreicha po podaniu z głębi pola, po czym oddał uderzenie nie do zatrzymania dla dublera Manuela Neuera.

FC Augsburg
18
8
5
3
4
7'

FC Augsburg starał się zaskoczyć Bayern Monachium długim podaniem w kierunku tercetu ofensywnego. Na przedpolu interweniował z powodzeniem Sven Ulreich i nie pozwolił na opanowanie futbolówki rozpędzonym przeciwnikom.

1
1
2
1
1
3'

FC Augsburg zwyciężył już w tym sezonie z Bayernem w Bundeslidze i na początku meczu pucharowego starał się dać do zrozumienia przeciwnikom, że nie zamierza chować się przed nimi. Ermendin Demirović ruszył w pole karne Bawarczyków, ale jego kolizja nie sprowokowała sędziego Bastiana Dankerta do podyktowania jedenastki.

1
1
czas Start meczu
20:43

Od początku meczu zobaczymy Roberta Gumnego, a Rafał Gikiewicz jest kontuzjowany.

20:29

Bayern Monachium radzi sobie bardzo dobrze w Lidze Mistrzów i czterema kolejnymi zwycięstwami zapewnił sobie awans do fazy pucharowej w towarzystwie Interu Mediolan, FC Barcelony oraz Viktorii Pilzno. Tym razem podopieczni Juliana Nagelsmanna powalczą w środku tygodnia w Pucharze Niemiec. Ich przeciwnikiem będzie FC Augsburg.